Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 185 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1843

Wątek: Kącik Fotograficzny

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Twoj aparat nie radzi sobie z kontrastem. Miescami fotki przepalone.
    Możliwe. Nie znam się na tym . A mój aparat to TECHNAXX X8
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Domyślnie

takie zrobiłem na imprezie u mnie w mieście.
    Za jakiś czas znajdzie się tutaj fotorelacja z w/w.
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Awatar slivuss

Domyślnie

komentarze mile widziane

Auto
    co się nawinie :)

Domyślnie

1. Całkiem przyjemne technicznie i nudne makro.
    2. Żyrandol... wolałbym poświęcić okno dla zachowania szczegółów żarówek, ew. złożyć dwie ekspozycje. Kadr nie za ciekawy. może lepiej byłoby pokazać jakiś szczegół?
    3. Pomysł z trzema wieżami całkiem fajny, ale przeszkadza trochę niepasująca do konwencji latarnia. Chciałbym zobaczyć inne ujęcia z tego miejsca, o ile masz. Lewa z panem do wycięcia.
    4. Banał, za który na plfoto albo oph zaostałbyś wychłostany

A nawiasem mówiąc, jeśli chcesz rzetelnych ocen swoich zdjęć, lepiej wystawic je na jakiejś galerii (polecam onephoto.net) a lbo porządnym forum fotograficznym, bo tu nie ma zbyt wielu ludzi zainteresowanych tematem.
    "The very best supercar in the world, lavishly finished and upholstered, easy to drive in urban trafic, is also the fastest machine on the toughest race track in the world. It is called PAGANI Zonda F..."

Awatar slivuss

Domyślnie

Dee dzięki za konstruktywną krytykę
    Powiem szczerze że się nie przyłożyłem , nie żebym się tłumaczył :lol:
    Fotki wystawiam na tym forum bo wiem że muszę się jeszcze sporo nauczyć i brakuje mi jeszcze doświadczenia... i na tym forum przynajmniej nie zaniżam poziomu :lol:
    A i możecie się spodziewać foto relacji z ze zlotu ATS w Pile...

Awatar slivuss

Domyślnie

nikt się nie udziela... to może ja...
    pare fotek z zawodów armwrestling w dyskotece. może ktoś z tego forum brał udział ?

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Wrzucam cosik odemnie:
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Niu Jork, Niu Jork...Cholera zawsze chciałem tam jechać, ale mnie Ambasada USA w Polsce hamowała. Zazdroszcze.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Nuba
    Auto
    służbowe

Domyślnie

hmm ostatnio pojawil sie ktos "zwiazany" z fotografia ... ale moze ktos inny bylby w stanie mi poradzic bo sam juz sie pogubilem od czytania zbyt duzej ilosci komentarzy recenzji itp itd..

kupuje aparacik nowy ( moj canonik G5 ulegl destrukcji :damn: i naprawa wyniesie mnie tyle ze nie oplaca sie wiec kupuje nowy)

aparat ma byc jak najmniejszy ale przy zachowaniu jakosci...nie chce nosic ze soba dodatkowego 1kg na pasku na szyji
    co do zdjec to beda robione wszedzie i zawsze :lol: czyli poczawszy od imprez rodzinnych przez grille ze znajomymi a na wakacjach konczac no i rzadkich samochodow oczywiscie

na oku mam dwa modele :
    panasonic tz1 - male gabaryty, stabilizacja, duzy zoom(10-12.5 x), LEKKI, optyka LEICA, duzy i jasny wyswietlacz 2.5" , ( co do szumow to slyszalem wykluczajace sie opinie, pozatym wszystkie "kompakty" szumia, jedne mniej inne wiecej) zasilanie akumulatorem dedykowanym

canon powershot S2 IS - bo to canon , 12xzoom, dobra jasnosc ( nieco lepsza niz "pana słonika" )obrotowy wyswietlacz co czasami bywa przydatne, jednak ma jedna wade...jest duzo mniej poreczny niz panasonic, zasilanie bateriami

oba kosztuja w granicach 1500 zl, canon troszke wiecej panasonic troszke mniej

ps. jesli ktos ma aparacik to prosilbym o wrzucenie przykladowych fotek i podanie czym bylo robione

z gory dzieki za pomoc

PS. biorac do serca slowo pisane robaka zaloze nowy temat a ten post usune ...ale dopiero po pracy czyli po 23

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Oj Nuba. Trzeba załozyc było nowy temat. Wiekszosc ludzi na forum ma aparaty i zaraz zaczna wylewac swoje madrosci i pokazaywac swoje zdjecia z czego sie zrobi off topic na n stron a mamy tu prezentowac tylko nasze fotografie.

Uprawnienia umieszczania postów