Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 185 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1843

Wątek: Kącik Fotograficzny

Domyślnie

Łukasz: Zanim zaczniesz fotografować, wyłącz datę. Zdjęcie bez niej wygląda na prawdę lepiej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mephic
    Łukasz: Zanim zaczniesz fotografować, wyłącz datę. Zdjęcie bez niej wygląda na prawdę lepiej
    heh kurde no prawda. chloera czemu ja o tym wczesniej nie pomyslalem ale jak pojade na drugi rok do hiszpanii to wylacze date i bede robil nowe zdjecia. Teraz za niecaly tydzien a dokladnie w piatek wylatuje z Warszawy do Wloch. mysle ze tam beda jakies fajne widoki. ale przed tym wylacze date. ciekawe jak wyjda zdjecia z okna samolotu. oby byla bardzo ladna pogoda bo wtedy wyjda super zdjecia

Awatar qoompel

Domyślnie

Swoją drogą niezły z Ciebie podróżnik
    Czekamy na foto-relację

Domyślnie

Z samolotu, przez okno mi zdjęcie porządne niestety jeszcze nigdy nie wyszło Jak już masz aparat w ręce to tak z podstawowych rad, przede wszystkim - jeśli fotografujesz obiekt statyczny to masz czas (a od takich obiektów zacznij). Przemyśl dokładnie kadr, popatrz z której strony najlepiej jest coś sfocić, jak pada światło. Patrząc "przez aparat" obejrzyj każdy fragment kadru i dopiero rób zdjęcie. Przemyśl też tło. Może czasem warto poczekać aż się ono zmieni i wtedy zdjęcie wyjdzie ciekawiej. I te rzeczy można zastosować od razu, nawet jeśli pstryka się zdjęcia głupim jasiem tzw.
    Przede wszystkim - nie spiesz się

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    Swoją drogą niezły z Ciebie podróżnik
    Czekamy na foto-relację
    no mozna tak o mnie powiedziec co rok w wakacje dzies wyjezdzamy. zwiedzilem juz 11 krajow Europy. i w tym niekture panstwa po kilka razy

Awatar qoompel

Domyślnie

A to ciekawe
    A może byś "zarzucił" coś w OffTopicu ? Jakieś zdjęcia z wypraw ?

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Łukasz (POPEK)
    tu mam jeszcze dwa zdjecia z hiszpanii
    Czy na jednym ze zdjęć jest krzywy biurowiec z obrzeży barcolony ( stoją dwa poczylone do siebie i rozdzielone drogą )

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Kok mam to w swoim PF

Auto
    co się nawinie :)

Domyślnie

Mephic miło powitac kolejnego pasjonata fotografii na tym forum
    Ładną masz dziewczynę, tylko czemu jej tak duzo w twoim PF?
    P.S. To zdjęcie taksówki (chyba) na Kubie... Parę dni temu zrobiłem identyczne ujęcie na VI Tatrzańskim Zlocie Samochodów Zabytkowych

Domyślnie

To jest zdjecie z samolotu jak wracalem z Wloch. to jeszcze nie byla maxymalna wysokosc Sorki za date na zdjeciu ale zapomialem wyloczyc jej.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lot_samolotem.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	471.0 KB
ID:	69  

Uprawnienia umieszczania postów