Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 16 z 359 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 3587

Wątek: Kącik Muzyczny

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Jak już jesteśmy w tych klimatach chciałbym polecić dwupłytowy album ATB - The DJ In The Mix '3. Nie jest to żadne "mielone" techno, a klimatyczne utwory które wpadają w ucho. Bardzo przyjemnie się słucha...
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Awatar ctrl_alt_delete
    Auto
    CC Sporting

Domyślnie

Ja również uwielbiam klimatyczny trance!!

Przeważnie słucham ASOT'ów wydanych przez Armin Van Buuren'a oraz TATW'ów wydanych przez Above And Beyond. Dobrym DJ'em jest Tiesto, Blank & Jones, ATB, Paul van Dyke, Gabriel & Dresden, Marco V, Moguai, Mark Norman..

Ostatnio fascynuje sie takimi piosenkami..

mały miejski popierd..acz z tego mojego Cinkolka!!!

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

A takie pytanko, czy ktoś słyszał lub był na imprezie "Sunrise" w Kołobrzegu? Pytam się ogólnie o wcześniejsze lata Ja się wybieram, wybieram i jakoś nie moge dojechac

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

Ja obecnie słucham lekkiego rocka , zespół zwie się Poets of the Fall.

Dla lubiacych rocka zapodaje ich 3 piosenki w formacie mp3.
    Posłuchajcie na pewno wam sie spodoba.

LIFT
    http://38.99.150.144/dl/818563dcfca6032a5f76c78dc864a
    b79/44c0904e/phoxnh/01-Poets%20of%20the%20fall%20-%20Lift.mp3

OVERBOARD
    http://www.sendspace.com/file/l4gf2s

SoRRY GO'ROUND
    http://38.99.150.147/dl/083f484b032b...2%20-%20Poets%
    20Of%20The%20Fall%20-%20Sorry%20Go%20'Round.mp3

Sample Innych:
    http://www.poetsofthefall.com/?p=24

Cytat Zamieszczone przez Matador
    Nie jest to żadne "mielone" techno, a klimatyczne utwory które wpadają w ucho. Bardzo przyjemnie się słucha...
    Tobie w takim razie polecam DJ GT i jego kawałki Voice of spring 2003 i Voice of Winter 2003

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    A takie pytanko, czy ktoś słyszał lub był na imprezie "Sunrise" w Kołobrzegu? Pytam się ogólnie o wcześniejsze lata Ja się wybieram, wybieram i jakoś nie moge dojechac
    Ja slyszalem nawet ogladalem DVD z tej imprezy. Ogolnie nie lubie zadnego techno i tego typu muzyki, ale z tego co widzialem na plystce to panuje tam calkiem fajny klimat.
    Only Hip-Hop SON!
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Wiesz, Sunrise to nie "wiejska" potańcówka, na której leci głównie techniawka czy różnego rodzaju przeróbki piosenek niewiadomego pochodzenia W zeszłym roku na Sunrise jednego dnia leciała muza typu House, drugie Trance, tym gatunkom daleko do muzyki techno, która jest dość często mylona właśnie z takim rodzajem muzyki elektronicznej

Awatar -=Sadek=-
    Auto
    Mazda 62626226262 666

Domyślnie

Mnie dzisiaj coś podkusiło, żeby ściągnąć "Love. Angel. Music. Baby." Gwen Stefani. Jestem zaskoczony. Na żadnej płycie Korna/SOADu, które uwielbiam nie było tak, żeby podobały mi sie wszystkie utwory, a w tym przypadku tak jest

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez -=Sadek=-
    Mnie dzisiaj coś podkusiło, żeby ściągnąć "Love. Angel. Music. Baby." Gwen Stefani. Jestem zaskoczony. Na żadnej płycie Korna/SOADu, które uwielbiam nie było tak, żeby podobały mi sie wszystkie utwory, a w tym przypadku tak jest
    Zalewasz Ja jakoś tak miałem jak słuchałem SOAD że potrafiłem usiąść w aucie i przesłuchać wszystkie ich trzy płyty (to było przed Mesmerize) od kawałka do kawałka :lol: Nie zaprzeczalnie to świetny zespół, nie dość żę świetnie grają to wokalista jest bardzo poukładanym człowiekiem z poukładanymi tekstami I jakos nadal tak mi zostało że najprzyjemniej słucha mi sie muzyki w aucie, może to przez swietne moim zdaniem caraudio.

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Skoroście temat odświerzyli to i ja się wypowiem.

Po pierwsze: Guns n' Roses (patrz: avatar) !!!

A poza tym Iron Maiden (dopóki nie zobaczyłem plików Ironmana z dysku myślałem, że on jest tej kapeli jakimś ortodoksyjnym fanem ) i Die Toten Hosen. Ogólnie pojęty rock z lat 80-tych (obcisłe poterczki, makijaże a'la KISS i natapirowane włosy to jest to ) czyli Whitesnake, Van Hallen i AC/DC. No i trochę młodziezowego, współczesnego grania tj. Lostprophets, Default czy Trapt.

Zdarza się również Guano Apes, tudzież Motorhead (Born to raise hell!! ) i inne wyjatki.

Tak zachwalane przez wielu z Was SOAD, KORN czy Metallica jakoś do mnie nie przemawiają.

Na moich CD/HDD nie ma miejsca dla techna (i jemu podobnych), popu (ew. lata 80-te) czy HH (niekiedy robię wyjątki. NIEKIEDY)
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar -=Sadek=-
    Auto
    Mazda 62626226262 666

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BeeMiX
    Zalewasz Ja jakoś tak miałem jak słuchałem SOAD że potrafiłem usiąść w aucie i przesłuchać wszystkie ich trzy płyty (to było przed Mesmerize) od kawałka do kawałka :lol:
    Ja też tak mam. Nawet zacząłem włosy zapuszczać i kupuje ich koszulki :lol: Niemniej jednak na każdej ich płycie jest conajmniej jeden utwór który mi nie leży. A w tym który ściągnąłem przed chwilą podobają mi sie wszystkie 12... Każdy jeden. Nie ma takiego który mi sie nie podobał

Uprawnienia umieszczania postów