Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 359 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 3587

Wątek: Kącik Muzyczny

Awatar Yoda
    Auto
    FF I

Domyślnie

hmmm z muzą to tak

Metallica, Iron Maiden, Nirvana, Aerosmith, Archive, Red Hot Chilli Peppers (nawet ujdzie ale czasami to wiocha...), The Doors no i muzyka z filmow

Nienawidze takich rzeczy jak Hip Hop , Rap , Techno i Disco ...

Awatar debuk

Domyślnie

Czego słucham? Polecimy zespołami:
    -Dresden Dolls (odkrycie normalnie ostatniego miesiąca - "punkowy kabaret" - jak się tytułują, jeśli lubicie niecodzienne brzmienia i niepowtarzalny klimat - spróbujcie. Powiem tak: gra pani i pan - pani na klawiszach + śpiewa, pan na perkusji + nie śpiewa)
    -Pulp Fiction soundtrack - fenomenalny film, świetna muzyka
    -Marley - ot tak i chyba nie wymaga wyjaśniania. Od dawna.
    -The Doors - bo są schizowi + muzyka i tekst się przeważnie świetnie komponują.
    -The Offspring - bo kiedyś uwielbiałem, ale jako że się skundlili, to teraz tylko lubię. A i to raczej trzy, cztery pierwsze płyty.
    -Le Tigre - elektroniczna , zadziorna muza. Kiedyś myślałem, że już zawsze będę uciekał od muzyki elektronicznej, jak się okazuje nawet bez gitar da się grać z "kopem" i coś bardziej skomplikowanego niż "tirli tirli bum bum".
    -Skankan - bo to najlepsiejsza kapela ska w Polsce, no i chłopaki są z Sosnowca.
    -Kazimierz z Kultem/Kazimierz z KNŻ/Kazimierz solo/Kazimierz w projektach grupowych - bo ma świetne teksty, często świetną muzę, jest mądrym i ciekawym autorem. Tak, Kazika mogę słuchać dłuuuugo.
    -Rage Against The Machine, RHCP, Metallicę (kiedyś częściej), Post Regiment (dobrze, energicznie, kobiecy wokal), Mr.Review (skia), Royal Crown Revue (a bo ja wiem co oni grają - muzyka czołowa z maski), Akurat (polish reggae - dobre dobre), Bonobo (chill out, o dziwo do słuchania), Analogs (punk rock/oi), Manu Chao, Hey, Gorillaz + dużo innych.
    Generalizując ?? musi czymś mnie muzyczka zainteresować. Ot co. Nie, nie słucham wszystkiego jak leci, radiowa sieczka mnie mierzi, czasem jest tak, że jeden kawałek do mnie trafia, reszta odrzuca (Slipknot - lubię "wait and bleed", nawet bardzo, resztę ich dorobku omijam).
    disco? nie lubię.
    techno? nie lubię, czasem słucham, ale tylko gdy sąsiedzi akurat mają ochotę. Czasem oni słuchają reggae ; )
    hh? przeważnie poraża mnie prostotą ; ) . Ale np. Kalibra44 lubię, szanuję. Czasem się coś trafi, powiedzmy tak.
    muzyka klasyczna? czasem, ulubiony utwór - Grieg "w grocie króla gór"- jest nieeeeeeesamowity.
    W sumie tyle chciałem rzec o swoich gustach.
    Temat na początku uznałem za chybiony, ale widzę, że udało Wam się nie pokłócić, znaczy chyba dobre forum wybrałem.
    P.S. Witam wszystkich, których jeszcze nie przywitałem.
    P.P.S. Gratulacje dla tych dzielnych śmiałków, którym udało się przebrnąć przez cały post.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fester
    Jesli ktos słucha trochę hardstylu to polecam muzyke z dyskoteki Qlimax, lub dj Zany, Lady Dana , Pavo.
    Qlimax to Najwiekrza i jednocześnie najważniejsza impreza z cuklu Q-dance odbyła sie 2 razy i czeba przyznać że reszta z tej serii jest cieniutka w porównaniu z nią. Mam na dysku 1:40 min film z edycji 2003 i 10 min skrót z 2004

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Ogólnie wszystko co wpada w ucho, ale głównie HiP hOp(polski i amerykański), techno trochę pop
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Ostatnio zrobiłem duży błąd i po muze do GTA ( internetoweych radii nieda sie wsadzić :damn: ) zgłosiłem sie do kumpla i m.in. wziołem Base Attack - Nobody Listens To Techno ( wałek jest z przed 2 lat ) i teraz mnie męczy wiec leci co chwile ( ale kawałek chyba tylko Fester słyszał oprócz mnie z 4umowiczów )

www.rawa.katowice.pl

Awatar Gemini
    Auto
    Fiat Punto 1.1 S

Domyślnie

No ja zasysam "Seven Years" ATB i nowe premierowe kawałki podobaja mi się baaaaaardzo, choć pewnie nie wszystkim przypadną do gustu - osobiście najbardziej mi wpadl w ucho "Trylogie Part 2" ciekawe jaka bedzie Part 3

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Ostatnio zrobiłem duży błąd i po muze do GTA ( internetoweych radii nieda sie wsadzić :damn: ) zgłosiłem sie do kumpla i m.in. wziołem Base Attack - Nobody Listens To Techno ( wałek jest z przed 2 lat ) i teraz mnie męczy wiec leci co chwile ( ale kawałek chyba tylko Fester słyszał oprócz mnie z 4umowiczów )
    nie zapominaj o DJ-ach na 4um
    ja slyszalem ten kawalek
    stary ale nawet fajny ... lecz przewaznie slucham tylko nowosci ... choc przyznam sie ze stare kawalki tez czasem mozna u mnie w glosnikach (ew.sluchwawkach) uslyszeć :lol:

Awatar Fester

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    No pewnie , ze znam.

A jak Wam się podoba "Techno rocker"?
    Wchodzi facet do samolotu, a tam zakaz pływania lecz on dalej drzewo rąbie!!
    Jaki z tego morał???
    Nie wsadzaj roweru do lodówki bo ci trampki do wody wpadną!!

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DJ_JoHnSoN
    [

nie zapominaj o DJ-ach na 4um
    ja slyszalem ten kawalek
    stary ale nawet fajny
    Niemyślałem że ktoś z poza śląska słyszał ten kawałek choc trzeba przyznać ze dzięki niemu chłopaki się wybili ( chyba wydali cosik w NIemczech i zmiksowali jakiś kawałek na płycie Broucklin Bouce {jak to sie pisze } oraz od roku są rezydentami w Wyzszym Wymiarze i nietułają sie już tak po klubach

www.rawa.katowice.pl

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Brooklyn Bounce

nie wiem czy zwrociles uwage ale w tym klubie graja same gwiazdy polskiej sceny techno : C-Bool,Flashrider , Mbrother ... wiec Base attack wybil sie bardzo bo gra z najlepszymi ...
    w sumie to base attack byl mi znany od dawna ... wiec tak nagle sie nie wybili ... ale ogolnie lubie czasem tam cos base attack posluchac

Uprawnienia umieszczania postów