Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 49 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie Cała prawda o... nas

Biorąc przykład z innych For, temat ten musiał powstać.
    Każdy "prawdziwy" bywalec forum musi tutaj napisać coś o sobie i OOWIĄZKOWO FOTKI.

A to jestem JA
    Jestem Maciej Majcherczyk z Turku (koło Konina i Koła ) mam już troszeczke lat, a konkretnie 29. Pracuje w handlu (branża alkoholowa). Już się nie uczę, sądze że mgr. wystarczy. Moje Auto to 14 letni Fiat Tempra 1.6 na Gazie i alusach BBS

Update: Fiat to już przeszłość teraz mam Alfe Romeo 146 1.6 16V T.S (1997), do tego 120 kucyków pod maską....kocham to auto, mam nadzieje że mi się odwdzięczy
    Update: Alfa Romeo 146 to już przeszłość. Moc wzrasta. Teraz mam Alfę 156 2.5 V6.

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Emenems ; 06-03-2008 o 22:11
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Auto
    *

Domyślnie

O proszę, mam nadzieję że podobają ci się tatry z perspektywy szlaku... :susp:
    Mam nawet kuzyna w twoim wieku i on też robił w alkoholach, tak samo ma mgr.
    A jeśli chodzi o mnie to każdy mnie trochę zna, jeśli nie to jego strata ( :lol: ), zdjęcia swego w postaci elektronicznej nie mam więc czapa.
    konto zamknięte

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

nazywam się Maciek (rocznik '89) i jestem z Prudnika
    Ostatnio edytowane przez Doktorek ; 20-12-2007 o 15:59

-=Sadek=-
    Guest

Domyślnie

no to kolej na mnie: nazywam sie Piotrek, mam 13(prawie14)lat, a wiec jestem rocznik '91 i uczeszczam do I klasy gimnazjum. Lubie pomykac na rowerku [moja najdluzsza wycieczka: z Przeworska do Józefowa (kolo Bilgoraja)ok 90km w 6 godzin )] i lazic po górach.
    Uwielbiam godzinami siedziec w Góreckiej lesniczówce.
    dla zainteresowanych daje link o roztoczu, tam jest przepieknie http://www.roztocze.stalwol.pl/

zdjecie w krótce dolacze.

::::::::::::::::::::::::::::::::::

oto zdjecie:

P.S. ten rozpuszczalnik w moich rekach byl konieczny, deski byly wilgotne

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

Michal
    lat 15
    jedynak
    pochodze z Lezajska(60Km od Rzeszowa)
    mieszkam obecnie w Wawie
    III klasa gimnazjum,
    bezdzietny( )
    Woz starych to Peugeot 307 XT Premium,
    Kocham pilke nozna i sporty motorowe,
    Kibicuje M.Schumacherowi,S.Loebowi,V.Rossiemu,
    Lubie spotykac sie z kumplami,
    Nie pale,
    Jak sobie cos przypomne to napisze...
    Zdjecia:
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Jestem Łukasz i mam w tym roku 15 latek. Zdięcia niestety niedaję. Wóz moich rodziców to Peugeot 307 XR. Chodzę do drugiej klasy gimnazjum, lubię chodzićpo górach, dużo spaceruję również po mojej miejscowości, gram w piłkę nożną [nie tylko na kompie].
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Domyślnie

Nazywa się Mateusz.Mam 14 lat. Interesuje sie motoryzacją i komputerami( wszystkko co z nimi związane ) Uwielbiam ździć na nartach i pływać.Mieszkam w Warszawie. Mam psa którego zdjęcia są tutaj:
    http://www.autogaleria.pl/forum/view...=2106&start=30

Nie posiadam samochodu
    Mój ojciec ma Renaulta Espace 3.0 V6, a mama Lancie Ypsilon

Awatar Nitric
    Auto
    R-Thalia '04

Domyślnie

imię: Arek
    szkoła: Technikum Łączności w Gliwicach
    hobby: motoryzacja, informatyka, VT...
    sport: kolarstwo górskie
    prawo jazdy: ide we wrześniu
    auto: brak (rodzice mają Renault Thalię 1.5 dCi) w przyszłości zamierzam miec Peugeota 206, a później Porsche GT2
    zdjęcie: chwilowo brak
    no i to chyba wszystko
    NX

Ice
    Guest

Domyślnie

A teraz dajmy się wypowiedzieć Ewie: kandydat numer jeden .... :lol:

Siema, z tej strony Ice. w rzeczywistości Norbert, rocznik 1988. Uczę się w liceum (pochwale się - 8 liceum w Polsce ). Raczej spokojny i flegmatyczny nie jestem powiem wiecej - nie lubie nic obić na szybkiego - a zawsze tak jakos wychodzi, i w sumie to mnie to kreci Lubie spontany, pośmiać się z kumplami przy piwie (bądź czymś mocniejszym od czasu do czasu ). Uważam się za w miare dowciapnego . Hmmm..co tu jeszcze napisać...a...z ciastek uwielbiam szarlotke . Muzyka: lubie rap, ale rap z głową a nie Libery'kolibery. Nie trafie muzy puszczanej w radiach typu Eska. Nie trawie tego chłamu. Czasem lubie posłuchać czegoś mocniejszego: Black Sabath, Metallica i pare kawałków innych w miare znanych artystów . Czasem troche relaksu przy Pink Floyd czy Enigmie, bądź Jean Michel Jare'rze. A na imprezki preferuje techno - ale wyższych lotów niż manieczkowe umc umc.
    Z zycia jestem ogolnie zadowolony, mam perspektywy, kochaną kobietę...tylko przeraża mnie wizja matury Ale jakoś to będzie.
    Nie moge się doczekać swojego prawka - to najwazniejsze co przyniesie mi osiemnastka
    Zainteresowania - motoryzacja, muza, delikatnie kompy i również jak wiekszość lubie pośmigać na rowerze grubo powyżej 50 km/h w maire ekstremalnych warunkach i dość agresywnie jeżdże - lubię tą adrenalinke.
    Eh..komu sie to bedzie chcialo czytać? Koncze już, z grubsza co najważniejsze powiedziałem.

Oto i foty:

Awatar Pastor
    Auto
    Polonez Caro 1.4 GLi '94

Domyślnie

Moje imie to Marcin i mam 14 lat, jestem z Krakowa, interesuje sie motoryzacją i lubie jeśdzić na rowerze.
    Zbieram modele samochodów w sakli 1:24 (narazie mam 30)
    Słucham rocka i popu.
    Moi starsi mają Hiundaya Accenta '95 , 1.5l , 98 koni (różowy )
    Zdjęcia niestey nie mam :damn:

Uprawnienia umieszczania postów