Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 49 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Awatar Crazy

Domyślnie

Nick: Crazy (dla znajomych furia )
    imie: razej zgodne z płcią, kobiece
    studia: politechnika warszawska
    prawko: od 18 roku zycia
    samochody: tylko te ktorymi jezdza rodzice focus i seicento (brrr) ale ciagle zbieram na włąsne 4 kółka

AML
    Miło że dołączyła do naszego grona kolejna kobitka, witam.
    So remember when we were driving, driving in your car
    Speed so fast I felt like I was drunk

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dzis dostałem prace w banku jako tzw. agent bankowy i jestem z tego powodu bardzo szczesliwy. W koncu pierwsza powazna praca.

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Kazdy kolejny post nie zwiazany z tematem bedzie usuwany :P
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

No to czas na coś o mnie
    Imię : Piotr
    Lat : 15
    Chodzę do jedynego w moim mieście Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego. Najbardziej lubię spędzać wolny czas na forum Auto Galerii lub jeżdżąc na rowerze (w 2 lata (czyt. 12 miesięcy) przejechałem ok. 850 km). "Furą" mojej mamy jest niebieskie Daewoo Tico 800 SX z 1998 roku Interesuję się motoryzacją, grami komputerowymi oraz komputerami.

Domyślnie

To ja też napisze
    Na imie mam Maciek, lat mam 15 jestem w drugiej klasie gimnazjum, mieszkam w Gdańsku, jeżdze na snowboardzie i rowerze w sezonie (czyt. kwiecień-październik) robie 1500-2000 km . Najczęsciej przemieszczam się Fiatem Uno mojej mamy lub Passatem B4 ojca. A samochody są maim największym hobby

www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Jako, że parę dni już czynnie udzielam się na forum czas by się przedstawić aby wszyscy wiedzieli kim jestem.
    Mam na imię Jarek i posiadam na karku 23 lata. Moje aktualne miejsce zamieszkania to Gdańsk. Studiuję na Uniwersytecie Gdańskim coś takiego co się nazywa Informatyka i ekonometria. Nikogo pewnie nie zdziwi fakt, że moje dwa największe hobby to samochody oraz komputery. Własnego auta jeszcze nie posiadam (nad czym strasznie ubolewam ) i jeżdżę Skodą Fabią rodziców.
    Pozdrawiam jaromir

slivus
    Guest

Domyślnie

To i ja się przedstawie. Mam na imię Łukasz, wiek 19lat, mieszkam w Drzewcach (okolice Koła, Kłodawy) właśnie skończyłem liceum, prawko mam od 0,5 roku. Ostatnio miałem stłuczkę i to z kumplem (street racing :lol: ) ale z jego winy . Interesuje się motoryzacją, fotografią... Samochodu nie mam ale szukam... mało brakowało a byłby MB W123, ehh.

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

Witam...i ja się dożucę tu ;]

Na imię mi Michał lat 24
    zainteresowanie moje to ogólnie pojęta motoryzacja,
    militaria...ale to tak już trochę mniej
    i modelarstwo ;]

a co do autka mażeń nie muszę pisać wystarczy zerknąć w avatar ;]

w sumie na tyle ode mnie będzie ;]
    -------------------------------------------------------

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Zrobiłem dziś mały wypad z tatą do lasu... mieśliśmy aparat więc była okazja zrobić kilka zdjęć. Oto ja dostadający beczkę

Wiem że są kiepskie... ale to nie ja robiłem Mam na oku fajne miejsce do robienia zdjęć więc jak coś to zrobię doładowanie w postaci świerzutkich fotek
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

Domyślnie

imię: Przemek
    uczęszczam do 6 klasy szkoły podstawowej ( wiem gówniarz jeszcze jestem )
    hobby: motoryzacja, informatyka
    wolny czas najbardziej lubie spędać ze znajomymi, przed komputerem i jeżdżąc na rowerze. Rocznie robie około 1200-1500 km. noto chyba tyle pozdrawiam

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Uprawnienia umieszczania postów