Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 49 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kociak
    Bardzo was przepraszam za błąd
    Witam i od razu składam wyrazy szacunku i łączę się z Tobą w bólu po stracie bliskiej osoby. Jak rozumiem rocznik '71 jest tym prawdziwym, a więc stałeś się chyba najstarszym użytkownikiem naszego forum. Mam nadzieję, że spodoba Ci się kameralna u nas atmosfera i zostaniesz na dłużej. Pozdrawiam!

Przy okazji Panowie kończymy OT

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

jestem juz na tym forum troche, ale dopiero teraz zobaczylem ten temat :lol: ale wrocmy do tematu:
    Konrad K., lat 17(pare dni temu skonczylem ), mieszkam w Brzesku, chodze do LO tez w Brzesku(profil mat-inf). Interesuje sie motoryzacja, sportem, telefonia komorkowa. do naszego uzytku mamy Fiata Tempre (91r.), ktorego mam nadzieje juz za rok katowac :lol: Tyle o mnie
    Ostatnio edytowane przez kojek ; 16-04-2008 o 19:26

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Nie dawałem tutaj zadnego swojego zdjecia poza jednym bardzo niewyraznym i w ogole kiepskim. I narazie tak pozostanie...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Jesteś tą Seksi Blondyneczką ??
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Jesteś tą Seksi Blondyneczką ??
    Tak

P.S Wiedziałem, ze to napiszesz
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

czemu ten pan w czarnym zasłonił tą panią w czarnych włosach
    ps. juz wolałbym wódke pić niz redds'a blee.

hmm .. a moze i ja bym sie ujawnił;p sie kilka osób przez ostatnie dni ujawniło ...
    pomyslimy

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Hmm jeżeli już Wielbłąd ujawnia swoje oblicze to ja też się ujawnię (bo chyba nigdy się nie pokazałem ) i pokażę swoje zdjęcie...

Macie zagadkę pełną gębą, są trzy osoby na zdjęciu, którą z nich jestem To zapewne pozostanie zagadką na wieki...
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Wielbład za moja radą kupił na impreze Gorzką Żoładkową Miętową i nie pożałował Ta wódka jest świetna, naprawde polecam kazdemu A to że zasłonił jakis typ tą czarna to nie ważne, nie warta uwagi Wielbład podzielił sie ze mna wiekszą galerią z imprezy

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

no więc i ja się przedstawie
    mam na imie daniel
    mam 14 lat
    klasa 2 gimnazjum od 3 dni (albo 4 niepamietam)
    jutro jade na nikon (rajd dla nieuświadomionych[ bede mieszkał u babci ktora mieszka w jugowie 3 km od kamionek])
    interesuje się samochodami i autami i rajdami
    mieszkam we wrocławiu tzn w gAJkowie pod wrocławiem 5.8 km od fabryki toyoty w jelczu laskowicach 6.5 do centrum wrocławia
    tradycje rodzinne motoryzacyjne mam wujek 78 lat fiat 126p (5 rozbitych doszczętnie wcześniej) był 2 razy po "tamtej" stronie w niedziele dostał rozrusznik serca
    i kuzyn Kacper Puszkiel
    samochodu nie mam ale poszukuję (fiat 125p lub Lada 2107 [ tyl naped i biegi bez sprzegla ])
    marzenie moto:fiat 125p lub (i) Lada 2107
    tata Opel Vectra 3.0 v6 ctdi za jakis czas cos innego (impreza lub lancer lub cayenne lub x5 lub range rover sport lub rs4 lub bmw 5)
    mama Opel Corsa 1.2 16v 75KM :lol:

Awatar -=Sadek=-
    Auto
    Mazda 62626226262 666

Domyślnie

No to i ja sie ujawnie, ale puki co bez zdjęć :P

Cytat Zamieszczone przez rallydaniel
    mam na imie daniel
    mam 14 lat klasa 2 gimnazjum od 3 dni
    Też mam 14 lat, ale jestem w 3 klasie, uczeń ze mnie żaden, nie lubie dyskotek. Dzień bez roweru to dla mnie dzień stracony. Być może zdążyliście zauważyć, że lubie jeździć po mieście z aparatem. W piłke lubie pograć, ale nie znosze oglądać jej w TV. Bardzo lubie jazde na nartach. Moja ulubiona marka to bezapelacyjnie Land Rover, głównie za nowe i stare Disco i Defendera. Ostatnio słucham dużo Gwen Stefani/No Doubt, ale uwielbiam również Korn, S.o.a.D, Linkin Park.
    I to chyba tyle.

Uprawnienia umieszczania postów