Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 49 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

No rallydaniel, witam fana rajdów Również miałem jechać na Nikon, niestety plany mi się pokrzyżowały.

Co do kuzyna, ten Kacper Puszkiel?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez -=Sadek=-
    Też mam 14 lat, ale jestem w 3 klasie, uczeń ze mnie żaden, nie lubie dyskotek
    Sadek Ty stary spamer jesteś - już się wpisałeś na pierwszej stronie tego tematu :lol: :lol:

Awatar -=Sadek=-
    Auto
    Mazda 62626226262 666

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Sadek Ty stary spamer jesteś - już się wpisałeś na pierwszej stronie tego tematu :lol: :lol:
    Stary nie stary ponad pół roku mnie nie było :P
    Tak sobie myślałem, czy sie czasem nie wpisywałem i miałem sprawdzić, ale moje lenistwo wzięło góre
    A i tamto zdjęcie to nieaktualne
    Teraz mam bujniejszą fryzure

A to co innego EOT. *Dj*

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Matador
    No rallydaniel, witam fana rajdów Również miałem jechać na Nikon, niestety plany mi się pokrzyżowały.

Co do kuzyna, ten Kacper Puszkiel?
    Tak teraz jeździ 206 :lol: no to moze kiedys si spotkamy na rajdzie
    ps. za tydzien kryterium kamionki raczej bede
    i na lausitz czy jak tosie pisze tym w niemczech bede

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    Czyli teraz ja Lat 18, Bartek, kocham samochody, lubie czesto pograc w gierki, interesuje sie troche muzyka, zawsze jak siadam do kompa lubie cos sluchac, aha siedze tez w tel. komorkowych
    Kurcze, czyli chyba nadeszła pora napisać o sobie coś więcej A... no i dać fotke, bo już większość stałych bywalców się ujawniła Wszystko w poście wyżej się zgadza, zmienił się wiek - 19. Od tego roku jestem studentem Akademi Rolniczej w Krakowie na wydziale Leśnym, czyli jeszcze mam wakacje. Mieszkam w małym miasteczku w woj. łódzkim. Samochodami interesuje się od dawien dawna, pierwszy katalog dostałem mając 3 latka, więc to już o czymś świadczy Na fotce w tle to nie moje rzeczy, jestem w pokoju siostry, który jest połączony z salonem. Po lewej stronie otwarte drzwi od tarasu, a ta "postać" to oczywiście ja, fotka troszke z zaskoczenia, ale nie wyglądam tak strasznie, więc uznałem, że wreszcie się wam pokaze Co moge jeszcze dodać... hm... muzyka, słucham wszystkiego co jest na czasie, choć większe zamiłowanie mam do gatunku Trance/Hause/Club, nie lubie typowego techno, które się słyszy w niejednym samochodzie typu Fiat 126p, czasem lubie posłuchać Dżem'u, to tak od kolegi mi przeszło Samochodu jak narazie nie posiadam, ale mam do dyspozycji Sokode Fabie Combi rodziców... To chyba tyle... Aha, fotka oczywiście z tel. bo jakoś nie moge się dorobić cyfrówki :P

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

no to przełamie sie po BKX'ie i tez sie pokaze
    u mnie wiele sie nie zmieniło. Wiek: prawie 21 ;p. Jestem studentem informatyki na PRZ. Słucham czego słuchałem czyli KoRn'ik króluje od lat a po za nim różna różnista muzyka z różnych gatunków...
    W zainteresowaniach nadal na pierwszym miejscu autka. Tylko coraz mniej czasu niestety...

Na zdjęciu JA i w tle widac troszku moje wozidełko (tzn rodziców ale tylko ja nim praktycznie jezdze ). Zdjęcie zrobione jakies 2 miesiące temu(przez ten czas troszku zaroslem ;p broda i wogole;p) w Gródku n/d. na wypadzie ze znajomymi.

pozdrawiam Piotrek

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Chyba trzeba zrobić uaktualnienie... a więc jedziemy

Na wstępie pochwalę się, że dnia 29.08.2006 roku zdałem egzamin na prawo jazdy... oczywiście za pierwszym podejściem Jeżeli mam prawko... to znaczy, że jestem już stary 15 lipca br. stałem się "Panem" Uczę się w Technikum, jestem w profilu Technik Kucharz więc na następnym zlocie forumowiczów aG zaprezentuje wam nie tylko moje umiejetności driftowania MB W123 200D ale również mogę wam coś upichcić Jakie auto mam już wszyscy wiedzą... "błękitna gwiazga" sprawuje się super, robię nim około 100km (czasami mam trasy po około 500km) dziennie i na nic nie narzekam... no może poza brakiem mocy Późną wiosną/wczesnym latem planuję zakup BMW E28 524TD i oczywiście mam już koncepcję co w nim zmienię/ulepszę Więcej informacji dowiecie się w swoim czasie... cierpliwości

Pozdrawiam całe forum aG

P.S. Fotek mojej beczki po drobnych modernizacjach narazie nie będzie ponieważ miałem małą kolizję... z dużym kamieniem na stacji benzynowej Jak strzele foty po naprawie to od razu uaktualnie mój post

P.S. 2 To, że mam zamiar kupić wymarzone BMW wcale nie oznacza, że sprzedam moją beczuszkę
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nadszedł koniec....
    Maluch sprzedany
    Sluzył mi zaledwie od 5 czerwca do dziś -29 wrzesnia 2006r.
    Kupil starszy pan po 50ce, Maluszek pojechał do Gołdapi,
    mam nadzieję, że mu jeszcze długo posłuży
    Tyle razem przeszliśmy, aż żal było mi go sprzedawać...
    Ostatnie pożegnanie:
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Więc wypadałoby żebym również się przedstawił na forum autogalerii, gdyż jestem tu od kilku tygodni i raczej szybko się mnie nie pozbedziecie. Mam na imię Krzysztof, urodzony w grudniu 1985 roku, więc za miesiąc skończe 21 latek . Mieszkam w Żorach (woj. Śląskie), 30 km od Katowic na południe. W tym roku skończyłem Technikum Technologi Żywności oraz zdałem maturkę i obroniłem pracę dyplomową (w planach studia, kierunek ???). Interesuje się jak każdy tutejszy forumowicz motoryzacją, nie mam ulubionej marki, a także sportem (każdym od szachów do sportów walki), muzyką (raczej ostrą) oraz oczywiście pannami. Niestety prawojazdy jeszcze nie posiadam , planuje po nowym roku. Więc samochodu jeszcze nie posiadałem (ojciec ma VW POLO 1.2 03' 5d Full, sprowadzony z Francji). To chyba tyle o mnie w skrócie. :susp:

Dodaje kilka fotek które akurat miałem na dysku. Oto i ja:

Zamek w Niedzicy 2004

Wisła 2006
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

No to tera ja
    Imię i nazwisko; Janek Szyrle (rodzice chcieli mi zniszczyć dzieciństwo, noi drugiego nie zdradzę bo jeszcze większy przypał niż Jan... ), mieszkam na Warszawskiej Woli. Mam 21 lat i studiuję "Pedagogikę międzykulturowa i Edukację Dorosłych" na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej (dziennie i nie, nie będę księdzem ) oraz pracuję dorywczo tu i tam.
    Moje zainteresowania to motoryzacją, monty pythonem, wszelkiego rodzaju grami (uwielbiam CS i Battlefield), BMX-owanie i picie taniego wina na Polach Mokotowskich. Zapomniałbym o kolekcjonowaniu odcinków Top Gear.
    Moją ulubioną marką samochodów jest Mercedes - Benz a poruszam się (o ironio) Fiatem 126p 600cm3 z 1982r (ciasny ale dla mnie i dla mojej Leny w sam raz) . W przyszłości chciałbym posiadać (prócz mojego kaszlaka) jakiś samochód Mercedesa. Prawo jazdy zrobiłem 4 miesiące temu; za trzecim podejściem, co jak na warszawskie warunki nie jest wynikiem ułomnym :lol:

Daje jedną fotkę mojej ohydnej osoby i jednego zimowego kaszlaka (na więcej poczekacie aż umyje i będzie pogoda do sesji )

Uprawnienia umieszczania postów