Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 49 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

S-klasse W220, oj znamy takie egzemplarze i to dobrze...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

pora na mnie, troche tu juz siedze więc chyba by wypadało

My name is Paweł, ur 1.02.1985 w Gorzowie Wlkp i tam też mieszkam. aktualnie na codzień pracuje na Poczcie i zaocznie studiuje Informatyke w Zarządzaniu na PWSZ u mnie w mieście (ostatni rok).
    Autami się interesuje od małego i tak mi zostało. To tez tłumaczy moją obecnośc tutaj.
    Zeszłego lata doczekałem swojego pierwszego w 100% mojego auta została nią z przypadku Alfa Romeo 155 z 2 litrowym silnikiem. No i tak stałem się Alfaholikiem, i póki co ta marka mi odpowiada. W moich najbliższych planach jest zamiana na wersje V6, a w nieco dalszych na Q4
    poza tym interesuje się Speedwayem, zagranicznymi ligami piłki nożnej, grami komp., no i dość spory ze mnie maniak filmowy.
    w internecie udzielam się m.in na stronach o Limp Bizkit (moja własna strona), Alfoholików, forum Gumball3000, JuvePoland no i lokana Night Racing Group

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Zawsze się zastanawiałem u Ciebie jak można mieć AR 155 z 98 roku skoro ja przestali produkować na początku 97-go
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

w wielu źródłach podają również że w 98 (motogiełda, wikipedia).
    ale nie będę sie sprzeczał. 1szą rej. miała w lutym 98 więc tym się sugeruje

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Dla wielu osób jestem tajemnicza postacią pod nickiem b707... uznałem że czas to zmienić.

Urodziłem się w 1986... za kilka dni stuknie mi juz 21 lat... Rodzice dali mi na imię Adam... drugiego nie mam co skraca wypełnianie dokumentów

Obecnie jest szczęśliwym dziennym studentem wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej Czasami dorabiam sobie jako kosztorysant.

Czym się interesuje... hmm... Jak cos mnie zaciekawi to draże dany temat póki nie uzyskam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania... Ale przede wszystkim... motoryzacja, fotografia, lotnictwo, budownictwo, gotowanie... i można by tak w nieskończoność Ostatnio nawet zacząłem bawić się w pisarza... Juz kilkanaście stron powieści mam... może kiedyś skończę

Od dłuższego czasu interesuje się tez Skodą Octavią... Wynika to przede wszystkim z tego iż takim autem jeżdżę . Octavia od początku była w naszej rodzinie... Ostatnio ojciec zdecydował się na kupno Puga 407SW w pełni mogę się cieszyć Srebrna... Wiadomo że niema nic za darmo... Ale ponieważ na rodzinie się nie zarabia... To auto odkupiłem od Ojca za połowę ceny rynkowej... Myślałem jeszcze nad BMW E36... Ale jednak Octavia miała trochę więcej zalet niż używane BMW.

Prawko udało mi się zrobić w czerwcu 2004... za pierwszym razem w Wawie z czego jestem dumny :P

Wymarzony samochód? Wystarczyła by mi stara Octavia Tour RS z silnikiem 1.8T 180KM lub obecna Tour z pakietem Sport i silniczkiem 150KM... Zaoszczędzone pieniądze przeznaczył bym na kupno jakiejś poprawnej terenówki przystosowanej do wypraw... Może Defender;]
    A oto Ja

I Srebrna;]

Na forum zawitałem dzięki mojemu najlepszemu przyjacielowi Shyrlowi1
    Pozdrawiam
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Nuba
    Auto
    służbowe

Domyślnie

emenems sam niejednokrotnie widywałem 155ki w dowodzie wpisane '98 co jest moim zdaniem "gupotą" z wiadomych względów
    ale wracając do tematu to chciałem tylko dodać do bobryta ... jak znajdziesz q4 na sprzedaż to ci pogratuluje 2.5 jest trudno znaleźć w dobrym stanie za rozsądne pieniądze a q4 na polskim rynku jest dużo rzadsze od ferrari dlatego jako miłośnik tej marki i dobry człowiek mogę ci tylko życzyć szczęścia w poszukiwaniach i obyś znalazł

Moderator Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Tu mnie jeszcze nie było, wstyd

Robert J., zamieszkały w Krynicznie (dziura niedaleko Wrocławia). Rocznik 1990, I klasa LO10 we Wrocku. Zainteresowania: samochody, rower, piłka kopana, komputer (tak, wiem że jestem nudny )
    Auta brak, ale papa posiada Mondeo MK1 1.8, dużo dobre auto, ja przemieszczam się w chwili obecnej na piechotę, bo rowerkowi robię swapa ramy . Ulubione marki: BMW, Ferrari, Lamborghini. Lubię posłuchać dobrego metalu (Opeth, Slayer, Sepultura etc.). No to chyba tyle, fotek mojej odrażającej facjaty nie posiadam.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Oto nadeszła wielkopomna chwila - zobaczycie moją buźkę!

Domyślnie

Cel namierzony, AGENCI wysłani, zadanie - znaleźć i zlikwidować!

Domyślnie

No dobra, czas się wreszcie przedstawić

Mam na imię Mikołaj - tak ten od prezentów (tapet)

Jestem studentem: Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Mam 21 lat i zamieszkuje w Warszawie. Od dziecięcych lat zawsze interesowałem się motoryzacją, na wszelkie różne sposoby. Kupowałem katalogi, jeździłem na zloty, startowałem w konkursach, godzinami siedziałem (i siedzę) na internecie przeglądając co nowe strony o tematyce samochodowej.

Kiedyś do ręki wpadł mi aparat i się zaczęło robienie zdjęć, głownie dla siebie, ale zdarzało się, że ktoś mi za to płacił. Pewnego dnia ( a dokładnie jakiś rok temu) zacząłem robić zdjęcia samochodom. Znalazłem to forum i już się tu zadomowiłem.

Moje cele życiowe błąd na przyszły rok (Kupić pierwszy samochód, zacząć pracować tam gdzie zawsze marzyłem, oświadczyć się mojej ukochanej, kupić lustrzankę.) Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to będzie pięknie.

Na forum staram się prowadzić na swój sposób dział tapet, a ostatnio kompendium.

Moje zainteresowania

http://sefarfoto.blogspot.com/ - o tematyce samochodowej (powstał niedawno)

http://resty.blog.pl/ - i o tematyce poza samochodowej (powstał dawno, ale ostatnio przeszedł i przechodzi zmiany)

Co lubię poza samochodami i fotografią - lubię gotować

Czym się jeszcze zajmuje - czasem sprzedaje biżuterie na allegro pod nickiem: sefar (narazie nic nie ma, czekam na dostawę)

Zdjęć sobie sam nie robię, to wykonała moja ukochana:

Co jeszcze - jak sobie przypomnę to napiszę

Uprawnienia umieszczania postów