Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 17 z 49 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Auto
    Fiat Cinquecento 0.7 kat. gaźnik Aisan

Domyślnie Ruda Śląska czyli Górny Śląsk Welcome

Witam

Mam na imie Piotrek, mam 22 lata mieszkam w Rudzie Śląskiej. Interesuje się motoryzacją wszelako pojętą, oprócz samochodami, lubie jeździć na rowerku. Słucham wielu gatunków muzyki, staram się nie zamykać na różnorodność, choć są rzeczy których nie słucham: techno i hip hop.

Aktualnie jeżdże Fiatem Cinquecento 700 z 1997 roku, kolor niebieski metalic :P. Do marca 2006 roku jeździłem również CC ale z silnikiem 0.9 z roku 1993 w kolorze "Czerwony Racing" :P, padnięta pompa oleju, notoryczne awarie elektryki czy wyposażenia wnętrza sprawiły że musiałem się go pozbyć. Jeszcze wcześniej w okresie licealnym, jeździłem autem rodziców Oplem Corsa B 1.0 12V.

Cały czas zachodzę w głowe, że dopiero teraz poznałem tak wspaniałą stronke jak i wielkie forum motoryzacyjne (blee ale słodze ale fakt, faktem informacji tu multum).

Pozdrawiam Wszystkich Piccamen.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Elo wszytskim, dawno nie byłem na forum. Zmieniłem prace i wyprowadziłem sie z domu. Teraz bede miał bardzo ogoraniczony dostep do internetu. W nowej pracy juz bede siedział mniej przy biurku a w miejscu zamieszkania w najblizszym czasie nie bede miał dostepu. Szkoda ze tak sie dzieje. W dodatku ostatnio w starej pracy tez nie mogłem wchodzic na forum bo admin sieci w banku zabrał mi dostep.:neutral: Pozdrawiam wszytskich i w miare mozliwosci bede cos pisał.
    Nowa szata forum mnie mnie przeraza

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    W dodatku ostatnio w starej pracy tez nie mogłem wchodzic na forum bo admin sieci w banku zabrał mi dostep.:neutral:

Czy to był powód zmiany pracy? :>

Awatar J.Kaszuba
    Auto
    Rodzice: Mercedes ML270 CDI, Mercedes W123 300D, Mazda MX-3 1.8 V6

Domyślnie

Witam
    Nazywam się Kuba, mam 16 lat i jestem z Tarnowa
    Na aG kiedyś już byłem...ale jakoś mi przeszło, jednak powracam z całkiem nowym nickiem;p Interesuję się fotografią, motoryzacją i technologiami mobilnymi.
    Na wszelkie pytania dot. mojej osoby chętnie odpowiem.

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

hmm jako ze spamuje forum od jakiegos juz czasu postanowilem sie przedstawic wlasciwie to w tym temacie powinno sie wstukiwac swoj pierwszy post, ale co tam Ok wiec tak jestem samcem rocznik '84, nie bity, rwd (czasem dolaczany przod ), skorzana tapicerka,oryginalny lakier, komplet dokumentow, uzywany przez kobiete od 1,5 roku, co za tym idzie oznakowany (czyt. zareczony), zadbany.
    hehe a tak bardziej serio mam na imie Radek, pochodze z Ostrowca Swietokrzyskiego, wiec typowy scyzoryk, obecnie jestem w Dundee [polnocna Szkocja] gdzie studiuje (o czym za chwile :P ). Interesuje sie autami, ale jestem raczej typowym konsumentem/esteta, tzn. nie zaglebiam sie w tajniki mechaniki silnika itd. choc podstawy jako takie mam wyksztalcenie hmmm, licencjat z mikrobiologii, drugi z honorami biotechnologia a obecnie robie doktorat, ktory laczy to wszystko dodajac jeszcze fizyke i gleboznawstwo.
    prawko mam od wrzesnia 2001, przerzucilem juz kilka aut, zaczynalem od fiata cc700 z 1993, potem wspomniana juz gdzie indziej renault 5 z 1988, i powrot do wloch czyli fiat sc900 z 2001 + honda cbr 1100 w tym samym czasie i tu moment przelomowy = wyjazd do szkocji gdzie zaopatrzylem sie w forda fieste ktory niestety nie sprostal zadaniu , potem celica gt4 st205, a obecnie jezdze oplem astra 1,7 cdti sxi z 2006 r no i rowerek auto ktore widnieje w moim profilu to auto rodzicow, 2002 punto od nowosci w naszych rekach, jako ze moje auta uzywane na codzien przebieg 'punciaka' to 43000 km (przekrecilo sie we wrzesniu podczas mojej wizyty w domu) wiec auto naprawde fajniusio wyglada i dziala bez zarzutu
    Wybor aut to w wiekszosci przypadek, albo moze raczej okazja kupna czegos duzo taniej niz cena rynkowa.
    Wymarzone auto? bentley continental r ... kiedys go bede mial
    pozdrawiam wszystkich forumowiczow
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Trochę spóźniony ale się wpiszę.
    Gościem AG i forum ag jestem od 2 lat dopiero niedawno postanowiłem się zarejestrować.
    Pochodzę ze Szczecina i tu mieszkam.Mam 28 lat , od 3 lat jestem żonaty i niedzieciaty . Jeżdżę fordem mondeo mk1 i Hondą Civic 97' 5d ale mimo tego iż mam prawko dopiero odo 3 lat to trochę tych aut sie u mnie przewinęło.Co można przeczytać w "wątku jakimi autami jeździłeś" a było ich około 40!!.
    Z zawodu jestem mech.poj.samochodowych i lakiernikiem samoch.Jednak jak to w życiu czasem bywa los chciał inaczej i teraz robie co innego.Po rocznym pobycie w Dani założyłem firmę budowlaną i w tym temacie sobie działam.Zainteresowania moje to of course samochody ich tuning. Ale lubię tylko ( tak jak Dj Brabus ) tuning z klasą.Do tego uwielbiam robić zdjęcia moją cyfrówką.

Pozdro for all.
    Ostatnio edytowane przez Mario Boss ; 11-03-2008 o 20:07
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Michak91
    Auto
    Renault19 1.8 F7P

Domyślnie

powróciłem z zaświatów i wogóle będe wpadał od czasu do czasu ;p

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daboo Zobacz posta
    obecnie jestem w Dundee [polnocna Szkocja] gdzie studiuje (o czym za chwile :P ).
    Mam rodzinę w Dundee

BTW miło że coraz więcej osób wpisuje sie do tego tematu

Domyślnie

Miło, że pojawia się coraz więcej aktywnych osób na forum aG - oficjalnie witam wszystkich!

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie Powrót

Witajcie! Dawno mnie tutaj nie było ale nareszcie wróciłem. Miałem 9-miesięczne "wakacje" w MON-ie, Poznań-Szczecin-Koszalin! Ale nie ma to jak w domu!
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Uprawnienia umieszczania postów