Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 49 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Mam na imie (trudno sie domyśleć...) Dominik, mam 17 lat, uczęszczam do I LO w Świdnicy (w której mieszkam), interesuje się motoryzacja, dobra muzą (rockiem głównie), komputerami, jeżdże na rowerze czasem.
    Moja mama jeździ Citroenem C3 1.4 SX a tata Fordem Mondeo 1.8 SCi, jesli chodzi o auta to moimi ulubionymi markami są BMW, Mercedes, Reanult i Subaru
    Może jakąs swoje fotke potem dam

Awatar Gemini
    Auto
    Fiat Punto 1.1 S

Domyślnie

To teraz ja
    Dawno, dawno temu, w pewnej odległej krainie zwanej Polską przyszedł na świat pewien chłopaczek...wiedze, że już śpicie to nie bedę was zanudzał a więc w telegraficznym skrócie:
    Dali mi na imie Sebastian, mam 20 lat, ukończyłem szkołe z pomocą nieznanych mi sił i mam nadzieję, że bedę studentem, wiecznym studentem samochodu własnego nie mam, ale śmigam ojca Punciakiem 1,1 gaz mam kochaną dziewczynę i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba
    PS. Fotki wrzucą w przyszłości jak będę mial

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Paweł, lat 19 (rocznik '86) w tym miesiącu skończyłem szkołę - Technikum Mechaniczne Nr 1 w Krakowie. Zawód: technik mechanik pojazdów samochodowych. Wybieram się na politechnikę krakowską, jęśli się nie dostanę to pewnie coś innego. Od małego interesuję się wszystkim co ma koła, szczególnie sporty samochodowe (rajdy). Jeżdżę na różne eliminacje - MP, ME. Drugie hobby to muzyka - toleruję praktycznie wszystko oprócz hip-hopu którego nie trawię. Poza tym komputery, ostatnio modelartstwo, jest też trochę innych bakcyli. Jestem do tego stopnia zakręcony na punkcie motoryzacji, że praktycznie nie ma dla mnie auta kiepskiego. Najbardziej cenię Mercedesa, Subaru, mam zamiłowanie do Forda, Ferrari.
    Nie palę, piję rzadko. Nie znoszę wspomnianego hip-hopu, piłki nożnej, większego tuningu optycznego aut. W lutym tego roku za drugim podejściem zdałem na prawo jazdy. To tyle. Zdjęcia na razie nie mam, jak będzie to pewnie z jakiegoś pobytu na rajdzie.

Pozdrawiam.

Awatar rubk
    Auto
    nie posiadam

Domyślnie

Mam na imię Kuba. lat 16. Jestem z Kościana(wielkopolskie). W tym roku kończę gimnazjum i mam nadzieję, że dostanę się do szkoły w poznaniu(8 LO). wreszcie uwolniłbym się od starszych z hobby to oczewiście motoyzacja(szczególnie wszystko co związane z koncernem VW Audi). Uwielbiam poznawać kulturę innych krajów podczas wakacji(w lipcu jade na 3 tygodnie do angli ) Lubię muzykę a zwłaszcza rock. W wolnych chwilach zajmuję się modelarstwem( zrobiłem z bratem makietę z czasów II wojny światowej, teraz mamy w planach kolejkę elektryczną).W weekend najczęsciej chodzę na mecze piłki ręcznej a potem z kumplami na ''soczek'' w tygodniu dużo czasu spędzam z moją girlfriend. Uwielbiam dobrze zjeść. zwaszcza coś z kuchni greckiej i włoskiej.Moim marzeniem jest posiadanie własnego salonu samochodowego marki Audi.
    Mój ojciec jezdzi Audi A8 4.2, a matka Peugeot 307 1,6
    To by było chyba na tyle.
    Vorsprung durch Technik
    -----------------------------
    Czekam na RS6... byle tylko było lepsze od M5

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Jacek , 22 l. , mieszkam w Tarnowskich Górach,
    Samochodu już nie posiadam (dzwonek)
    Póki co nie pracuje ale wszystko jest na dobrej drodze
    Nie lubie francuzów (choć prawie na codzień jeżdże badziewną thalią 1.4)
    Nie przepadam za japońcami, kocham się w pojemnościach nie w turbo
    Palę, czasem piję Nie znoszę nalepek na samochodach i tjuninku
    A tak wogóle to wesoły jestem
    Scotch po whisky

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

mateusz z tej strony, lat 15, trzecia klasa gimnazjum. interesuje sie glownie motoryzacja, zbieram prospekty samochodowe (na co niestety leci troche kasy) oprocz tego jezdze juz 9 lat na rolkach - dwa lata temu przesiadlem sie na aggressivy

no i fotka (siedze na lambreccie tv175 )

http://img194.echo.cx/my.php?image=dscn18889vr.jpg
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Mam na imię Grzegorz. 26 lat ukończone a jeszcze się użeram ze studiami ale kończę już. Jestem zboczony na punkcie fur. Na szczęscie babki też mnie baaardzo interesują
    Uwielbiam jeździć samochodem i pcham się wszędzie, gdzie mogę spróbowac jazdy z kierownicą innej (niż własna) fury. O hobby już pisałem. Wyznaję zasadę: "piłeś, nie jedź" i nie wsiadam za koło nawet na drugi dzień po chlaniu.
    jestem wielkim fanem Porsche i marzeniem mym jest posiadać min. 911.
    Udało mi się zarazić moją dziewczynę zainteresowaniem samochodami. Już nie ocenia fur na podstawie kolorów

Pozdro!
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Awatar qoompel

Domyślnie

Marcin K., lat 18
    Nie notowany
    II LP-ZI
    Chodzę do szkoły w Kole (Kolejowa)
    Ulubione samochódy: Volvo xc90, Audi A8, Dodge Charger '76

Domyślnie

Z racji że temat ucichł (a nie chciałbym aby odszedł w nie pamięć) pozwoliłem go sobie ustawić jako przyklejony

Mam na imię Przemek, lat 19 (rocznik 1986), mieszkam w niedużej miejscowości pod Warszawą - Konstancin, od października zaczynam studia w SGGW (w stolicy). Od małego interesuję się motoryzacją, już jako małe dziecko czytałem "od deski do deski" katalogi motoryzacyjne ... Od lutego tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy - na razie swojego samochodu nie mam (jeżdżę rodziców autkiem, któremu już raz skasowałem cały bok - wspólnie z młodszym bratem - obaj wtedy byliśmy za młodzi aby mieć prawko - ten "dzwon" sporo mnie nauczył) ... Poza motoryzacją interesuję się dobrą muzyką (w sumie każdą przy której dobrze można się bawić), tworzeniem stron internetowych (powoli to hobby mi wygasa). W wolnych chwilach pogrywam online w Need For Speed: Underground - owocem tej gry jest klan DM ( http://www.dm.abc.pl )

Lubie spotykać się ze znajomymi przy piwku (Żywiec), oraz uwielbiam imprezowac w towarzystwie wartościowych kobiet ... Wśród ludzi cenię m.in. szczerość - "tępie" jej brak.

Na autoGALERIE natknełem się (chyba w 2001r) po przez czasopismo WWW (w którym to na dołączonej płycie była wersja offline autoGALERII).
    Zapnij pasy, ta chwila może wiele zmienić! | http://www.autogaleria.pl

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

My name is Daniel, I'm 18. I love BMW & Renault....a tak powaznie, to jestem z ciechanowa, takie 50k miasto 99 km od wawki, chodze do II LO, czasami jezdze po osiedlu scenicem z avatara (jestem w trakcie kursu - 22h mam za soba), interesi mnie wszystko co zwiazane z autami (juz gdzies o tym mowilem). lubie sporcik, skacze sobie (293cm z miejsca, 311 w gore (186cm wzrostu)), biegam sobie (rekreacja tylko - 7,9 na 60), mam stos gazet, prospektow, dodatkow i takich tam roznych rzeczy....i to chyba na tyle. CU
    acha i zeby nie bylo - tez jestem nienotowany ....a moze.. niewazne.

EDIT: skonczylem LO, mam 19 lat i zdalem mature...teraz studia

dydzi wygladasz jak Martin Schmit

Uprawnienia umieszczania postów