Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 38 z 49 PierwszyPierwszy ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Ja jeszcze sprostowanie:
    Grapcio zapewniam Cię, że to, co o Tobie pisałem nie było spowodowane tym, ile masz lat, ale tylko o wyłącznie tym, co pisałeś (dlatego tak mnie wkurzyło to, co napisał o mnie Seth). Niemniej jednak faktem jest, że parę razy zachowałem się W stosunku do Ciebie chamsko, a obgadywanie w SB było szczeniackie, za co należą Ci się ode mnie przeprosiny. Więc przepraszam.
    Tak gwoli ścisłości, żeby zakończyć temat bez niedomówień .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Auto
    nie mam jeszcze

Domyślnie

Witam To mój pierwszy post tutaj wiec chciałbym się przedstawić.
    Wiec Nazywam się Rafał ale mówią na mnie Rwe Interesuje się samochodami od małego xd
    auto galerie tez znam już od długiego czasu ale dopiero teraz się zarejestrowałem. Pojawię się wieczorem to napisze trochę więcej :P teraz się zbieram na Wypad ;P rowerem Pozdrawiam

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    Ja jeszcze sprostowanie
    Również pokuszę się o wyjaśnienie. Sprawa spowodowana była m.in. luźną wymianą sugestii pomiędzy mną a RX-7 wewnątrz grupy SB. Fakt może niezbyt trafnie, za co również i ja przepraszam - mogliśmy ewentualne wyjaśnienia załatwić przez pw...

Sądzę, że sprawę można uznać za zamkniętą, bowiem każdy wyjaśnił co jest na rzeczy, a ewentualne komentarze, uszczypliwości, czy to tu, czy w innych tematach są już zbędne.

Pozdrawiam

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Shyrl obudzilem sie z reka w pelnym nocniku :P

temat wczoraj byl walkowany i wyladowal w smietniku ;d

p.s
    uznano mnie za wyrocznie ;pp
    Hehe, za rzadko wchodzę na forum wieczorami:P

EOT

Awatar nalzie
    Auto
    Ford Fiesta '09

Domyślnie

Troche o mnie.
    Dali mi na imie Damian , kończe podstawówke we Wrocławiu , jednak mieszkam 2KM za nim ,
    dokładnie w Smolcu (Za Muchoborem Małym)
    Interesuje się oczywiście motoryzacją , również pociąga mnie taniec (Hip-hop, Jazz, Współczesny), muzyka (Hip-hop alternatywny , RN'B , czasami troche rapu [z Żadnych wymienionych gatunków muzyki nie lubie Polskiego artysty.]) oraz sport (Koszykówka , Tenis)
    Mój tato jeździ Oplem Insignia 1.6T a mama ma Volvo V40 , ja jeżdże na rowerze [Kross Hexagon V3 ]
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2f83689c4.html (Stoje po lewej)

Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez nalzie ; 28-05-2010 o 18:40

Domyślnie

Witam wszystkich

Nie wiem, co napisać, żeby nie wyjść na wredną spamerkę Najwyżej admin wyedytuje.. Reprezentuję społecznościowy portal motocyklowo-samochodowy JAZDA.PL, który dopiero raczkuje, ma wiele błędów, niedociągnięć, ale mamy nadzieję na wielkie postępy Portal otwarty jest dla wszystkich, których kręcą motocykle i samochody - zarówno dla fanów, jak i zawodników i organizatorów eventów W sieci widać nas na http://jazda.pl/ Na razie widać tylko 1/10 tego, co zamierzamy jeszcze zrobić Stronka będzie wyglądała lepiej, będzie więcej rzeczy, więcej wydarzeń, filmów, zdjęć i artykułów Generalnie chodzi nam o to, aby nie być następną Naszą Klasą czy innym Facebookiem (bez obrazy ), tylko przydać się ludziom, np. w formie kalendarza imprez auto http://jazda.pl/events/auto lub moto http://jazda.pl/events/moto. Jeśli nie należy się tak witać i to spam, to adminie - kasuj, nie przejmuj się.

Niedawno wystartowaliśmy i dopiero się rozkręcamy Dodałam powitanie, gdyż w następnej kolejności chciałabym się z Wami podzielić fotami z Exotic Cars IV

Pozdrawiam gorąco
    Lisa 'Lisena'
    JAZDA.PL

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jazdapl Zobacz posta
    wredną spamerkę
    Spamerek ci u nas niedostatek, więc admin na pewno będzie łaskawy.

Poza tym witamy i dziękujemy za wzbogacenie tematu o ECTD nowymi, ciekawymi zdjęciami.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nalzie Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o zdjęcia --> http://nasza-klasa.pl/profile/4841307
    Sorry nie mogłem się powstrzymać

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Witam Wsystkich

Nazywam się Maciej, mam 17 lat, i jak łatwo się domyślić jestem dożywotnio skazany na motoryzację. Pomimo młodego wieku miałem okazję podróżować wieloma samochodami, począwszy od tych najnowszych, po różne ciekawe oldtimery - los daje mi takie możliwości, to grzech nie skorzystać

Chciałbym Wam też coś wyjaśnić, żeby nie było później różnych afer itp. Setki lat temu, będąc jeszcze głupim gimnazjalistą, założyłem sobie konto, znane przez najstarszych spamerów jako Ar_t. Bynajmniej, któregoś dnia obudziłem się z wnioskiem, że udawanie kogoś, kim się nie jest nie jest receptą na forumową karierę, więc postanowiłem podjąć się wielkiego postu, i stwierdziłem, że skończę z podszywaniem się pod osobę którą nie jestem, i poczekam, aby założyć nowe konto. Nie ukrywam, zalogowałem się kilka razy, ze względu na załączniki przy postach m.in: Emenemsa. Minęło już jednak dużo czasu (jeśli dobrze liczę, to ponad rok) i postanowiłem wrócić na forum już pod swoją postacią Mam nadzieję, że moje podejście zostanie zrozumiane przez administratorów, moderatorów, i forumowiczów.

Jak łatwo się domyśleć, nie mam jeszcze samochodu, lecz za rok postaram się was zaskoczyć, rozpoczynając swoje życie za kółkiem

Pzdr.
    #drivetastefully

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    Sorry nie mogłem się powstrzymać
    ja te nie :lol:

Uprawnienia umieszczania postów