Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 49 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Jeszcze trochę o mnie.
    Pochodze z ketchupkowej miejscowości , przedemną jescze rok nauki w gimnazjum, lubię bardzo podróżować i zwiedzać muzea, chodzić po polskich tatrach, mam dwie ulubione marki samochodów: Ford i Hummer, autem moich marzeń jest Hummer H2, narazie jeżdżę z rodzicmi peugeotem [już niedługo, rodicę planują kupić Jaguara X type'a], do prawka niestey mi jeszcze daleko, nielubię motorów.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Urodziłem się w 1992 roku, mieszkam w Pruszkowie. Ulubione auto to oczywiście Mazda RX-8, najpiękniejsze to Alfa Romeo 8C, a marzenie - Porsche Carrera GT Mam kota (nie w głowie, a zwierzę ), a interesuje się poza motoryzacją:
    - fotografią
    - sportem (głównie piłka nożna [głównie rozgrywki klubowe - ulubiony klub -> Arsenal FC], WRC i skoki narciarskie )
    No i lubię jeździć rowerem
    Tyle...

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Czyli teraz ja Lat 18, Bartek, kocham samochody, lubie czesto pograc w gierki, interesuje sie troche muzyka, zawsze jak siadam do kompa lubie cos sluchac, aha siedze tez w tel. komorkowych Moj aktualny to NOKIA 7600, no i tyle, zdjecia dodam pozniej hehehe a no i najwazniejsze... kobiety :lol:

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Czesc jestem Paweł mam 24 lata studiuje ekonomie. Mieszkam w Białymstoku. moja pasja to motoryzacja. Cos tam odłozylem troche pomogli i Od 2 miesiecy mam własne auto :lol: :lol: JEst to ROVER 200 1.4 75 koni czerwony na razie nie mam fotek bo jeszcze nie zdarzylem zrobic .WSZesniej jezdziłem autami mojej MAMy.NAjpierw to był MItsu GALANT 94r 2.0 136 ps, potem honda accord 99 1.6 116 ps a ostatnio jedno z najwspanialszych aut honda accord rok 2004 2.4 190koni 6 biegów i pełen wypas.Njlepsze auto jakim miałem okazje jezdzic za kołkiem to Subaru SVX 93r mojego brata w stanach. Niestety juz nie pojezdze bo zostało skasowane. pozdrowienia.

Domyślnie

Nazywam się Kamil mam 15 lat. Mieszkam w Niedrzwicy Dużej ok. 20 km od Lublina. Chodzę do 3 klasy gimnazjum w Niedrzwicy dużej (dopiero będę bo teraz są wakacje). interesuję się motoryzacją, piłką nożną i skatebordingiem. Jeśli chodzi jakie samochody posiadam to niemam żadnego ale mój tata ma 3: Renault Espace, BMW 316i oraz Volkswagena Golfa. Mam też super dziewczynę której zdjęcia nie pokażę bo każdemu kto by chcał ją obejrzeć odrazu gały na wierzch powyskakują(żart). zdjęcie (moje oczywiście) niedam bo mam zwalony aparat cyfrowy i robi jakieś dziadowe fotki.
    Pozdro dla fanów BMW Z4 i Z3 !!!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ten czerwony rover to juz histoia. 2 gdziny temu miałem wypadek i został kompletnie zniszczony.Fuksem przezylismy.Siedzi to ostro we mnie ale załamka.Jeszcze moglem miec na sumieniu dwoch kumoli ktorzy ze mna jechali

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Ten czerwony rover to juz histoia. 2 gdziny temu miałem wypadek i został kompletnie zniszczony.Fuksem przezylismy.Siedzi to ostro we mnie ale załamka.Jeszcze moglem miec na sumieniu dwoch kumoli ktorzy ze mna jechali
    szkoda ze tak szybko miales wypadek, mam nadzieje ze nikomu nic sie nie stalo
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Hej! Współczuje, masz pewnie doła totalnego, dobrze że wszyscy żyjecie.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Jako, ze czasami cos na forum naskrobie, to sie przedstawiam

Maciek, 23 lata Slask.

Studiuje i pracuje (wlasny biznesik)

Mam srebrnego Opla Omege MV6, rocznik 1998.

Mysle, ze to wystarczy

Pozdro wszystkim

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Ja tez pomyślałem ze moze sie przedstawie na tym forum
    Piotrek mam 19 lat, mieszkam w okolicach Brzeska (Okocim ) studiuje w Rzeszowie gdzie spędzam większosc czasu.. Motoryzacja sie interesuje do dziecka( fan Audi ) .. Poza tym lubie posłuchac dobrej muzyki (punk rock i reggae polskie, metal amerykański i brazylijski, trip hop angielski), pojeździc cos autkami, rowerkiem, cos poczytac nie tylko gazety motoryzacyjne ale cos grubszego jakąś książke nie będąca lektórą szkolna bo te to sie czytało pewnie jak kazdy z was

Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów