Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 323334353637383940414243444546474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Domyślnie

Dildo, pozdrawiam. Choć nawet w połowie nie jesteś podobny do oryginału, który udajesz.

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Stało się. Od I października jestem doradcą handlowym w Gdyńskim salonie BMG Goworowski w dziale Smart Składałem podania i listy motywacyjne do bodajże 19 innych trójmiejskich salonów, jednak tej placówce wystarczyło samo cv Do tej pory zajmował się tym jeden pracownik, który miał także na głowie sprzedaż Mercedesa, jednak w związku z wprowadzeniem nowych modeli postanowiono poszukać sprzedawcy ukierunkowanego tylko na tą markę. Od tygodnia jestem na etapie nauki; uczę się programów od kontaktów z klientami, firmowych konfiguratorów i tym podobnych, nie mam nawet technicznych możliwości, aby obsłużyć kogokolwiek. W moim dziale póki co jest pusto, w przyszłym tygodniu powinny pojawić się ForTwo i ForFour. Jednak na nudę nie narzekam; przez salon przetaczają się całkiem przyzwoite Mercedesy, od hybrydowych S-ek po A45-ki. Czy rzeczywiście praca w salonie samochodowym będzie zawodem o którym zawsze marzyłem, zadecyduje czas
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Pozostaje tylko pogratulować, a jak już Smarty dojadą - opisz wrażenia.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar virago750
    Auto
    Fiat

Domyślnie

usher99, a jesteś ledwo po studiach, co kończyłeś? Czy to po prostu był cel znaleźć pracę w salonie, a to twoja kolejna praca?

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

W 2012 roku obroniłem licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej (specjalizacja-marketing medialny), a w czerwcu tego roku obroniłem magisterkę z zarządzania (specjalizacja-zarządzanie logistyką). Doświadczenie zawodowe - zerowe. Zrobiłem sobie ostatnie, 2 miesiące wakacji, po czym pod koniec sierpnia zacząłem ''rozdawać'' cv-ki (dobra rada, jeśli chodzi o salony - jeśli jest taka możliwość, dostarczać osobiście). Właśnie pierwszego dnia mojego krążenia po salonach dostarczyłem cv do mojego obecnego pracodawcy. Zniecierpliwiony brakiem odpowiedzi zacząłem wysyłać cv i specjalnie skonstruowane listy motywacyjne do salonów budujących się/aktywnie poszukujących ludzi bez doświadczenia. Następnie zrobiłem kolejną rundę po trójmieście z kompletem dokumentów (stworzyłem chyba ponad 10 różnych listów motywacyjnych). Po miesiącu od rozpoczęcia poszukiwań zaproszono mnie na rozmowę w Gdyńskim BMG. Po kilku godzinach od rozmowy kwalifikacyjnej (która poszła dosyć gładko) otrzymałem telefon, że zostałem przyjęty i już mam zarezerwowane bilety lotnicze na szkolenie w Lizbonie pod koniec listopada. Mogę tylko podejrzewać, że moją najmocniejszą stroną na rozmowie była praca magisterska (Problemy logistyki produkcji na przykładzie przemysłu motoryzacyjnego), bo właśnie odnośnie jej było zadawanych najwięcej pytań. Chociaż teoretycznie wymagane jest średnie wykształcenie. Do tej pory nie otrzymałem telefonu od żadnego innego salonu. Ogólnie byłem przygotowany na to, że żadna placówka się mną nie zainteresuje i moim planem awaryjnym było zatrudnienie się w jakiejś firmie logistycznej (zgodnie z wykształceniem). Co odkryłem: Przy dostarczaniu ''papierów'' osobiście nie tylko skrócimy ich drogę do ''szefostwa'', ale i przy okazji dowiemy się, czy firma poszukuje pracowników, czy też nie. Ponad połowa odwiedzonych przeze mnie salonów poszukiwała handlowców, a nigdzie tego nie ogłaszała
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar virago750
    Auto
    Fiat

Domyślnie

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Pytam się, bo teraz jestem na V roku transportu na PG i za rok mnie pewnie czeka podobne wyzwanie. Póki co z sensownego doświadczenia mam jedynie staż w firmie logistyczno-spedycyjnej i podobną praktykę - więc moja sytuacja jest podobna. Również gratuluję, oby rzeczywistość w postaci warunków i zarobków okazała się równie kolorowa.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Na samo dzień dobry bilet i szkolenie w Lizbonie - nieźle.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Domyślnie Ciepło witam!

Jest to mój początkowy post, w takim razie na początek chcę się zademonstrować. Jestem maciek oraz mieszkam obecnie za granicą. Zarejestrowałem się na forum oraz zacząłem pisać, albowiem nie mogłem odkryć odpowiedzi na trapiące mnie zapytania na innym forum. Okazało się. Że marnowałem czas na innej stronie internetowej, na której pisali sami niepoważni ludzie. Mam nadzieję, że tutaj będzie trochę inaczej. Ubóstwiam popisać na różnorodne tematy - w pewnych momentach wybitnie ważne, a w pewnych momentach wyraźnie przeciętne. Ważne, żeby było kulturalnie i naturalnie na temat. Chcę zostać z wami nieco dłużej, aniżeli na poprzednim forum.

Domyślnie

Pozwoliłem sobie przenieść post do właściwego tematu, ale widzę, że będzie zabawa.

Rozumiem, że Twoją pasją jest rejestrowanie się na różnych forach?
    https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=janekweg

Poza tym: Janek, Maciek czy Damian, bo nie wiem, jak się do Ciebie zwracać...?

Drugi post będzie w tym stylu:
    "Uprzejmie witam wszelkich użytkowników forum. Założyłem tu konto, aby zdołać pogadać z kilkoma figurami, jakich posty widziałem już wcześniej. Interesuję się sportem, motoryzacją i kompami. Rezyduję blisko stolicy. Tyle informacji o mnie! Mam nadzieję, że pozostanę tutaj na dłużej i wspólnie będziemy prowadzić interesujące wiadomości na rozmaite tematy. Ubóstwiam pisać na forach, jednakże nie ubóstwiam, kiedy ktoś z poważnej rozmowy robi żarty czy też po prostu pisze nie na temat. Na wielu forach tak było, wskutek tego mam nadzieję, że tu będzie trochę lepiej."
    http://forum.poradnikzdrowie.pl/show...725#post142725

Domyślnie

DJ spaliłeś Kolegę w naszych oczach już na samym początku . Nie masz litości, a chciał dobrze

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Uprawnienia umieszczania postów