Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 49 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BeeMiX
    Jestem patriotą kocham Polskę ale nienawidze polaków, bo moim zdaniem w tym kraju jest jak jest właśnie przez polaków.
    nie chce byc natretny, ale skojarzyla mi sie jedna rzecz z tym co napisales...oprocz tego, ze zawsze myslalem, ze nie mozna kochac Polski bez kochania Polakow, to jakis czas temu przeczytalem dramat pt Wesele Wyspianskiego i tam byl sobie taki dziennikarz, inteligent. on pisal do gazety, ze kraj jest zly, bo ludzie sa zli, pograzal rodakow. dopiero Stanczyk (nadworny blazen 3 ostatnich Jagiellonow jakby ktos nie wiedzial, wzor patriotyzmu) powiedzial mu, ze to on jest zly, bo snuje pesymistyczne wizje o Polsce, on nie jest patriota. takie skojarzenie...bez urazy.

jak nie na temat to kasowac bez obaw.

Zostaje, tylko proszę nie komentować tej dygresji.
    AML

Domyślnie

Tak teraz o mnie:
    Jestem Jacek, lat 16 i mieszkam w Białymstoku. Uczę się obecnie w Liceum Muzycznym i gram na kontrabasie. Samochód którym się poruszam to Fiat 125p. Motoryzacja to moje hobby od dawien dawna (ponoć od 3 roku życia). Poza tym interesuje mnie informatyka i geografia.

Domyślnie

http://img308.imageshack.us/my.php?i...11328108hy.jpg
    Tu jest moje foto.
    14 latek i druga klasa gim.
    Pasja motoryzacja, we krwi olej napędowy.
    Marzenie: MAYBACH 57
    Teraz:
    TATA-1997 HONDA ACCORD 2.0TDi
    MAMA-198* MERCEDES BENZ 300D
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

No patrze ze nie ma mnie tutaj :P No to tak: Ja jestem Marcin 16 lat Kto mnie zna to wie nie bede pisal Bog wie ile:P
    Samochod:
    Tata: BMW 320d e46
    Mama: Skoda Felicja Sport-Line
    Siostra: Golf II Boston
    Ja:Moj kochany rower :P
    Piesio: 4 lapki :P

POZDRO
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Pomyślałem, że i ja powinienem się zdemaskować. Otóż jestem Emil (ps. Emilio), studiuję politologię na Uniwerku Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Motoryzacją interesowałem się od zawsze. Drugą moją pasją są tablice rejestracyjne-jest to bardzo oryginalne hobby, które wzbudza powszechnie wiele zdziwienia a niekiedy i kontrowersji. Oprócz tego jako, że mieszkam w letniej stolicy Polski (Giżycko) to bardzo lubię powędkować i popływać swoją łodzią. Ogólnie jestem bardzo spokojnym człekiem :lol: Nie truję się papierosami i stronię od alkoholu.
    Preferuję różne gatunki muzyki, np. słucham potrosze hip-hopu, metalu i techno. Podczas jazdy samochodem zadowalam się tym co płynie z radia. Fotek narazie nie zamieszczam, bo... nie mam. Nie lubię być fotografowany, a zdjęcia, które posiadam są już nieaktualne.

Agent działa...
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

O tu mnie jeszcze nie było, więc sie przedstawie. Mam na imię Konrad (ps.ryszard) mam 15 lat chodze do 3 klasy gim. w Cieszynie. Moje hobby to motoryzacja, piłka nożna,(Uwielbiam arsenal) rysowanie samochodów.
    moja stronka
    mój blog o mustangach
    Pozdrawiam!!

PS Uwielbiam mustangi.....(szczególnie shelby gt 500 z 67roku)[i nie tylko..]
    i ja

Awatar ctrl_alt_delete
    Auto
    CC Sporting

Domyślnie

Nazywam sie Krzysiek. Mam 20 latek, skończyłem techn elektroniczne, jetsem świezym studentem ATH w bielsku b, własnego autka nie mam ale to jużnie długo! Pracuje i studiuje zaocznie= moge to jakoś ze sobą pogodzić! pozdro all

Awatar Cayman S

Domyślnie

Witam wszystkich na forum autoGALERIA.pl
    Nazywam się Tomek,mam 14 lat mieszkam we Wrocławiu
    Obecnie nie mam samochodu z powodu wieku ale rodziece mają
    Nissan Primera , Honda Civic
    Moje największe marzenie Porsche Cayman S

Pozdrawiam
    Porsche Cayman 3.4 S (295KM) Przyspieszenie od 0 do 100km/h [s] 5.4 Prędkość maksymalna [km/h] 275 szkoda że jeszcze nie moje

Awatar Michak91
    Auto
    Renault19 1.8 F7P

Domyślnie

O shit madafaka
    Zapomniałem się przedstawić na początku....
    A więc tak...khmmm...
    Zwą mnie mrocznym jeźdzcem Renault
    Kto mnie zobaczył od razu miał na dupsku wyryty znak R
    A tak na serio to Michał K**** nazwisko ocenzurowano z powodów dyplomatycznych
    Aktualnie uczeń drugiej klasy Gimnazjum nr 4 w Tarnowie
    Nie wiem czy się przyznawać ale dobra: kolega i kumpel colina4 oraz barniego ze szczególnym uwielbieniem tego drugiego
    POZDRo

EDIT:
    Wywodze się z Wrocławia i jakieś 9 lat temu przeprowadziłem się na wieś tj. Tarnów :susp:

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Dydzi - czy to na Ciebie trafiłem? Czyżby dydzi? :susp:
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Uprawnienia umieszczania postów