Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 49 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 485

Wątek: Cała prawda o... nas

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Tak to jest dydzi
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Mam na imie Marek
    Mieszkam w Brzózie Stadnickiej (40 km od Rzeszowa)
    Narazie sie ucze w LO w Żołyni ale w tym roku maturka wiec pewnie pujde studiowac na polibude do Rzeszowa.
    Interesuje sie motoryzacją i wieloma innymi rzeczami!!

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

kurde wy mnie szpiegujecie czy co
    pozostaje mi tylko pytanie czy ty to nie brochu, ale nie mieszkasz w czestochowie ;]

Domyślnie

Ahoj ! Im Konrad, i live in Trawniki in Poland. Im love trucks. My father driver truck STAR 1142 i know this is bad truck . Im interesting Moto, Trucks, Sport, Womens, History. Bye !

P.S: Ja też mówić polski język

Domyślnie

Twój angielski język być kiepski bardzo, lepiej używać Ty polskiego! My też Cię witać serdecznie bardzo!

P.S. Ciężarówkek na forum być mało, ale my też je lubić!

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Kazdy kolejny post nie zwiazany z tematem bedzie usuwany...koniec tego dobrego...
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Awatar Golden Boy

Domyślnie

To ja też sie przedstawie. Mam na imie Łukasz. Za sobą 16 wiosen juz mam. Obecnie ucze sie w 1 klasie LO jednego z najlepszych w mojej mieścinie. Moim hobby jest muzyka a dokładniej rap zza oceanu. W wolnym czasie jeżdze na desce (ale tylko rekreacyjnie nie żebym już był ostrym sk8'em) drugim sportem jest pływanie. W moim zyciu tez znalazło sie miejsce na auta. Zainteresowałem się tym dzieki mojemu wojkowi, ktory ma na tym punkcie fioła i śmiga duzym fiatem po odcinkach specjalnych rajdow w okolicach białego. Ogolnie jestem pozytywnie nastawiony do życia i kożystam z niego pełnymi garsciami Miło mi dołaczyc do grona forumowiczow autogalerii.

Awatar kifler
    Auto
    Opel Vectra Y20DTH

Domyślnie

No to i ja się przedstawie Nazywam się Artur, mam 19 lat [matura w tym roku niestety ] Mam bzika na punkcie samochodów To moja druga miłośc za raz po kobietach Nie dorobiłem się niestety jeszcze swojego autka :neutral: narazie jężdżę furką tatusia tak często jak tylko się da W sumie autko nie byle jakie (Opel Vectra 2.0 dti) ale wole mieć własne nawet gorsze. jednak swoje to swoje
    Vectra Klub Polska

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Mam na imię Marcin, mam 17 lat (15 lipca br bede już stary ) mieszkam w Wałczu (od 15.09.2005) ale moim miastem w którym się wychowałem i w którym zostawiłem kobiete, którą kocham nad życie jest Czarnków. Jestem maniakiem motoryzacji, uwielbiam sportowe auta a zwłaszcza BMW. Boję się tego że nie boję się prędkości. Chociaż mam 17 lat to trochę (dużo) w życiu przeszedłem i trochę się najeździłem samochodami. Jak zrobię prawko na które czekam od lat chciałbym zrobić też licencje kierowcy wyścigowego. Mam nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Poza autami i wszyskim co jest z nimi związane lubie muzyke (HH, techno, trance), imprezy i sport-kulturystyka, biegi krótkodystansowe i ekstremalną jazde na rowerze (już niedługo ekstemalną jazde samochodem ale raczej tylko na torze bo nie chce skończyć np na drzewie). Niestety nie mam swojej fotki ale dodam fotke auta jakie bardzo bym chciał mieć. Na początek BMW E30 lub E34, później E24 lub coś nowszego np E39. Pozdrawiam.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

Awatar Macias
    Auto
    Honda Civic MA8

Domyślnie

Witam wszystkich!
    Mam na imie Maciej
    Mieszkam w Łodzi
    Aktualnie sie uczęszczam (jeszcze) do LO.

Zainteresowania:
    -Tuning
    -Militaria
    -Studiowanie wszelkich informacji dotyczących tego pojazdu:
    http://www.theautochannel.com/media/...ota_supra2.jpg

Uprawnienia umieszczania postów