Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 19 z 403 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 4028

Wątek: Humor niemotoryzacyjny

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Haha super to jest . Teraz tylko trzeba to wysłac do... Hmm moze Watykanu i czy moze to zatwierdza na stałe .

Domyślnie

to jest nienormalne i wg mnie nie ma sie z czego smiac,chodze do kosciola i do spowiedzi tez i to mnie wcale nie rozsmieszylo

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ja tez jestem wierzacy i chodze do kosciola prawie co niedziele, spowiadam sie moze nie tak czesto. Trzeba spojzec na to z przymrozeniem oka. Zreszta to juz jest indywidualna sprawa jak kto odbiera dany zart.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Straszy sztywniak z ciebie i tyle... szkoda, ze nie umiesz przyjac takiech rzeczy własnie z przymruzeniem oka...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

stary ale dobry:
    Sherlock Holmes i dr Watson pewnego dnia pojechali na wycieczkę. Po męczącym dniu rozbili namiot i usnęli. Kilka godzin później Holmes budzi swojego wiernego przyjaciela:
    - Watsonie, spojrzyj w niebo i powiedz mi co widzisz.
    - Widzę miliony gwiazd - odpowiedział Watson.
    - Co ci to mówi?
    Watson rozmyślał przez chwilę.
    - Astronomicznie rzecz biorąc mówi mi to, że tam są miliony galaktyk i prawdopodobnie miliardy planet, astrologicznie, że Saturn jest w gwiazdozbiorze Lwa, czasowo, że jest około kwadransa po trzeciej, teologicznie, że Pan jest wielki, a my mali i bez znaczenia, meteorologicznie, że przypuszczalnie jutro będzie piękna pogoda. A co tobie to mówi?
    Sherlock odpowiedział po chwili ciszy:
    - Watson, idioto, ktoś nam ukradł namiot!

Domyślnie

dobre leopard pierwszy raz to widze
    padłem ze śmiechu
    Mein Herz brennt!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

to jest dobre :lol:

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

a traz jeszcze kilka dobrych

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

heh podobne kartki wisiały w rzeszowie na stacji jakos tak przed wakacjami .. ze cos tam testują nowy sprzęt i wypisywanie biletów bedzei znacznie wolniejsze.... patrzysz przez szybke a tam pani z ołóweczkiem w ręce i gumeczką wciska na ekraniku cyferki po czym "kasuj" i znowu i znowu .. i za chwile wreszcie wola jakiegos pana .. pan przychodzi wypisuje bilet i odchodzi.. za chwile następna osoba podchodzi do okienka.. i historyjka sie powtarza... rezultat.... tlok jak nie wiem... mało czasu na pociąg, nerwy... i wogole..;/ (jakby nie mogli ich przeszkolic na "sucho" ... :> ehh.. )
    Najlepsze ze to było przed jakims świętem chyba bo faktycznie bylo ludu sporo..

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

a traz jeszcze kilka dobrych

Uprawnienia umieszczania postów