Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 400 z 403 PierwszyPierwszy ... 384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,991 do 4,000 z 4028

Wątek: Humor niemotoryzacyjny

Domyślnie

Wsiada Rosjanin do pociągu relacji Paryż-Bruksela. Wszystkie miejsca są zajęte, a jedno z podwójnych siedzeń zajmuje francuska gospodyni z małym pieskiem.
    Rosjanin pyta:
    - Madame, nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce?
    Kobieta:
    - Wy, Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie!
    Rosjanin idzie szukać innego miejsca, ale nie znalazł. Wraca i mówi:
    - Madame, jestem bardzo zmęczony, chciałbym usiąść. Niech pani weźmie swojego psa na ręce.
    Francuzka rozeźlona krzyczy:
    - Wy, Ruscy, jesteście gruboskórni i nieokrzesani! W Europie ludzie się tak nie zachowują. To jest nie do pomyślenia!
    Rosjanin nie wytrzymał. Błyskawicznie chwycił suczkę i wyrzucił ją przez okno, a sam usiadł sobie wygodnie. Francuzka jest w szoku: przeklina, wrzeszczy, w rozpaczy wyrywa sobie włosy z głowy.
    Wówczas zabiera głos siedzący obok Anglik:
    - Wy Rosjanie wszystko robicie nie tak jak trzeba. Podczas obiadu trzymacie nóż w lewej ręce, samochody jeżdżą u was po prawej stronie, a teraz pan wyrzucił przez okno nie tę sukę co trzeba.

Auto
    seat

Domyślnie

Domyślnie

Nad ranem żona budzi Mourinho:
    - Kochanie wstawaj! Już piąta!
    - Co?? Znowu Lewandowski??

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Domyślnie

Zwerbowane z fejsbuka:

W synagodze kontrola z urzędu skarbowego. Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
    - A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
    - Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
    - Aha...
    Po chwili namysłu:
    - A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?
    - Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo.
    - Aaa...
    Kontroler myśli, myśli i w końcu:
    - A co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?
    - Wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam **uja na kontrolę.

Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Pierwsze uderzenie żony i piłka rozbija okno domku stojącego obok pola. Mąż trochę się zdenerwował:
    - Mówiłem, żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść, przepraszać i może nawet zapłacić.
    Idą do domku i pukają do drzwi. Miły głos mężczyzny zaprasza do środka.
    Wchodzą. Rozbite szkło, zniszczona stara waza i siedzący na kanapie facet.
    - Czy to wy zbiliście szybę?
    - Przepraszamy bardzo.
    - Właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się, jak spełnię wam po jednym, sam zostawiając sobie jedno na koniec?
    - Nie, tak jest świetnie - mówi mąż. - Chciałbym dostawać milion dolarów co roku.
    - Nie ma problemu. Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty, młoda kobieto?
    - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie. Z najlepszą służbą na świecie.
    - Mówisz, masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
    - A jakie jest twoje życzenie, dżinie? - pyta małżeństwo.
    - Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym, jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety.
    - I co ty na to, kochanie? - pyta mąż.
    - Mamy tyle kasy i domy... Ja się zgadzam.
    Żona kolesia idzie z dżinem na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po czterech godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:
    - W jakim wieku jesteście?
    - Oboje mamy po 35 lat.
    - Pieprzysz... 35 lat i wierzycie w dżina?!

Zatłoczona plaża w popularnym kurorcie. Dzwoni komórka. Facet podnosi telefon i słyszy kobiecy głos:
    - Kochanie, to ja. Nie gniewaj się, że ci przeszkadzam, ale właśnie widziałam w salonie pięknego Mercedesa. Wyobraź sobie, dzióbku, że w promocji kosztuje raptem 200 tysięcy złotych. Czy mogę go sobie kupić?
    - A kup sobie, kup - odpowiada mężczyzna.
    - I wiesz, Gosia mówiła mi właśnie, że widziała gdzieś zupełnie okazyjnie futro z soboli syberyjskich. Tylko za 100 tysięcy. Mogę?
    - No, pewnie kochanie - zgadza się mężczyzna.
    - No i jeszcze taka drobna sprawa. Ten słynny reżyser, o którym ci już kiedyś opowiadałam, właśnie sprzedaje swoją willę. I to naprawdę okazyjnie, tylko 5 milionów. Wiem, że to wyczyści twoje konto, no, ale misiu, przecież niedługo się pobierzemy, musimy gdzieś zamieszkać. Czy mogę kupić, kochanie?
    - Tak, tak - oczywiście odpowiada mężczyzna.
    - To kończę, rybko, kończę. Pa! Pa!
    Facet odkłada telefon, rozgląda się wokół i krzyczy na całe gardło:
    - Czyja to komórka?

Kraków. Rynek. Z boczku, pod kamieniczką, stoi facet z papugą i karteczką "Na sprzedaż". Podchodzi kobitka, głaszcze ptaszka i mówi:
    - O, jaka ładniutka! Jak masz na imię?
    - Zabierz ręce, ku****wo! - skrzeczy papuga.
    Kobieta w szoku. Właściciel - cały czerwony - szepce papudze:
    - Jak się, kuźwa, nie poprawisz, to Cię ugotuję!
    Kobieta znów zagaduje papugę:
    - Jak będziesz mnie witała, jak przyjdę do domu?
    - Dzień dobrrrrrry, madam.
    - A jak przyjdę z mężczyzną?
    - Dzień dobrrrrrry, madam. Dzień dobrrrrrry, mesje.
    - A gdy z dwoma mężczyznami przyjdę?
    - Dzień dobrrrrrry, madam. Dzień dobrrrrrry, panom.
    - A jak z trzema?
    Papuga przekrzywia łebek; patrzy raz na kobitę, raz na swego właściciela i skrzeczy:
    - Rrrrrrysiek, gotuj wodę. To naprrrrrrawdę ku****wa!

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

i jakby ci tu DJ dac kartke za zagwiazdkowane przeklenstwa ... w sumie nie wiem czy za to czy bardziej za sucharki?
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

jak jest duzo tekstu, zamiast jednego lepszego fragmentu -> i tak malo kto przeczyta, malo kto sie zbulwersuje.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daboo Zobacz posta
    i jakby ci tu DJ dac kartke za zagwiazdkowane przeklenstwa ... w sumie nie wiem czy za to czy bardziej za sucharki?
    Przekleństwa muszą być, bo to sens tych dowcipów. Jak już chcesz mnie "zakartonować", to za suchary (choć mnie ubawiły).

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Uuuu, coś tu cicho strasznie. Znacie to?

Mój ulubiony odcinek^^.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

taaaa, cos pieknego

Uprawnienia umieszczania postów