Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 403 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 4028

Wątek: Humor niemotoryzacyjny

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

EEEEE chłopie nie widziałes u mnie lekcji angielskiego o moim zeszycie uwag nie wspomne
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

hmm ciekawe ilu nauczycieli wchodzi w polemike z uczniem w jego zeszycie :lol: :lol:

Kiedyś niezłą mój kupel miał uwage cytuje:

Tomek wchodzi na lekcje niemieckiego jedząc pączka gdy nauczyciel zwraca mu uwage by przestł jeśc i schował pączka on oznajmia że dziś może bo jest tłusty czwartek.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Niedługo na angilekim nagram film (30 sekundowy moja komura) jaklos bedzie do dup* no ale zawse dzwiek słychac to zobaczysz

moje uwgi które zapamientałem to

"uczen kradnie drzewa z lasu" lekcaja W-F

"uczen bija na przerwie kolege i wyzywa go od kurew" 3 klasa podstawówki"

"uczen beszczelnie sciaga na lekcji j.polskiego wypracowanie i zwala wine na kolege obok"

"uczen rozpina na leckji fizyki stanik kolezanki"

"uczen niszczy ławke tumaczac sie ze ostrzy nozyczki"

wiecej nie pamientam a troche ich było
    To nie ja byłam Ewą !

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

My też mamy taką fajną pania od historii, zawsze nas rozbraja swoimi tekstami, np. "uczeń musi sie wypionizować, aby wyglądac obiektywnie", "origami to sztuka pakowania prezentów", ale mój ulubiony to "człowiek się pionizuje, bo przyrda mu się zniża" (chodzi o praczłowieka). Pan od fizy tez jest niezły - "pewien uczeń wsadził kiedyś gwóźdź do gniazdka (...) ale to był humanista, więc przeżył". tak wogóle to świetne mamy grono :P

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

:lol: :lol: :lol: :lol: niezłe to o staniku ( rozumiem że w dobrej intencji pomagałeś koleżance :lol: :lol: :lol: ) i twoja uwaga z 3 podstawówki. Ja bym sie spytał fizyka o definicje słowa humanista :lol: :lol: :lol: :lol: a właśnie dziś anglistka powiedziała że oskarży kolege o molestowanie (groził że ją przytuli) i ma na to świadków (całą klase). Już w środe kolejna lekcja angielskiego, mam nadzieje że będą trzymać forme :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak wogóle jak my jesteśmy tacy jacy jesteśmy to jacy będą nasi potomkowie ?? :lol: :lol: :lol:

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BeeMiX
    :lol: :lol: :lol: :lol: niezłe to o staniku ( rozumiem że w dobrej intencji pomagałeś koleżance :lol: :lol: :lol: )
    a jak a tak na uboczy to całkiem niezła laska z niej, fajne wydoki na fizyce :P

i twoja uwaga z 3 podstawówki. Ja bym sie spytał fizyka o definicje słowa humanista :lol: :lol: :lol: :lol:
    UUU w podstawówce to ja miałes ciagle pełna uwag najczesciej przez to bo sie biłem ciagle z takim jednym, frajer :P wyrwał mi tyle włosów ze nad peruką sie zastanawiałem :P

a właśnie dziś anglistka powiedziała że oskarży kolege o molestowanie (groził że ją przytuli) i ma na to świadków (całą klase).
    Nie wspominaj mi o j.angielkim... ja mam taka facetke ze nie pytaj, jak sie na nas drze ( ato robi bardzo czasto) to chyba orgazmu dostaje... mam nadzieje ze jakos przezyja ta klase, ale na lekci na brak nudy raczej nie narzekam.

[quote="BeeMiX"]
    Już w środe kolejna lekcja angielskiego, mam nadzieje że będą trzymać forme :lol: :lol: :lol: :lol: [\quote]

Widze ze j.angielski mamy w ten sam dzien, u mnie lepiej zeby nie trzymała formy, moze wkoncu gradło jej pójdzie PAPA... jak bedzie lekcaja "ciekawa" to postaram sie nagrac film.

A tak wogóle jak my jesteśmy tacy jacy jesteśmy to jacy będą nasi potomkowie ?? :lol: :lol: :lol:
    Moja sasiadka najczesciej mówi "zjeby genetyczne" mozliwe ze tak bedzie
    To nie ja byłam Ewą !

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Moja sasiadka najczesciej mówi "zjeby genetyczne" mozliwe ze tak bedzie
    Ona jest chyba "zjebem czarnobylskim"
    U mnie też często zdarzają się numery niezłe, szczególnie mój kolega ma pewien dar do "pantomimy" i jest nieco na wariackich papierach, więc efekty są rozbrajające.
    konto zamknięte

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dejna
    http://granda.room-303.com/

to jest super,przynajmniej ja tak uwazam(musi byc dzwiek)
    http://img3.imageshack.us/img3/3953/aldona4ac.jpg

Autentyczna notatka mojego kolegi z nauczycielką angielskiego, tego co sie działo na lekcji nie da sie opisać :lol: :lol: :lol: groził jej :lol: :lol: :lol: że ją przytuli
    Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Niedługo na angilekim nagram film (30 sekundowy moja komura) jaklos bedzie do dup* no ale zawse dzwiek słychac to zobaczysz

moje uwgi które zapamientałem to

"uczen kradnie drzewa z lasu" lekcaja W-F

"uczen bija na przerwie kolege i wyzywa go od kurew" 3 klasa podstawówki"

"uczen beszczelnie sciaga na lekcji j.polskiego wypracowanie i zwala wine na kolege obok"

"uczen rozpina na leckji fizyki stanik kolezanki"

"uczen niszczy ławke tumaczac sie ze ostrzy nozyczki"

wiecej nie pamientam a troche ich było
    :lol: :lol: :lol:
    Ale się uśmiałem. Już dawno takiego ubawu nie miałem.
    Dzięki chłopaki... :lol: :lol: :lol:
    Pozdrawiam

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Ona jest chyba "zjebem czarnobylskim"
    .
    Oj Dj zna ta osobe i raczej nie poprze Twojego zdania fajne powiedzenia a jak, czesto w klasie jak ktos sie nie moze wytumaczyc to sie rzucza sie ze jest zjebany genetycznie i po sprawie, lepszej wymówki nie znajdziesz

2 post

Nie to nie jest dla niego wazniejsza osoba, on po prostu ja zna z gg. Ale napisałem tak bo chyba by nie powiedział tak oniej bo z tego co widziałem to dosc czesto gadaja dobra doscy tego OT
    To nie ja byłam Ewą !

Auto
    *

Domyślnie

Jeśli to jest jakaś ważniejsza dla niego osoba to sory, a co do wymówki to jest bardzo samokrytyczne ale faktycznie działa.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów