Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 403 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 4028

Wątek: Humor niemotoryzacyjny

Awatar Wck

Domyślnie

U mnie niedawno na matmie koleś miał dostać uwagę "Paweł złamał główkę dla ptaka i się nim bawi", ale nauczyciel stwierdził że głupio to będzie wyglądało :lol:

Awatar gumiss

Domyślnie

Ja przy tym komiksie poprostu wymiękam popatrzcie sami:
    http://www.losux.za.pl/01.htm

Auto
    *

Domyślnie

Zajebisty jest ten komiks, po prostu padam, nie wiem jak można takie rzeczy wymyślać, mimo to efekt jest kapitalny.

:lol: :lol:
    konto zamknięte

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Uwielbiam wyszukiwarke Google

Awatar Yoda
    Auto
    FF I

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DJ_JoHnSoN
    Uwielbiam wyszukiwarke Google
    :lol: :lol: :lol: też tak często mam :damn: szukalem hondy accord to mi wyskoczyla... syrenka :lol: :lol:

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Dzis moja mama wróciła z "Dzwi Otwarte" i przeczytała mi takie uwagi

"Paweł M, Dawid K, Kamil Ż, Dawid K, rozmawaiaja na lekcji angielskiego na tematy erotyczne"

"Paweł M i Dawid K notorycznie na kazdej lekcji Boilogi robia wszystko aby zakłucic porzadek w klasie"

"Dawid K kuje cyrklem "łysym mścicielem" Pawła M, który oddaje mu swoim cyrkelm "plastikowym zbawcą" na lekcji j.angileskiego Nie zwracaja uwagi na nauczyciela"

no i jeszzce cos tam było ale juz mi sie nie chce wymieniac, nalezy wspomniec ze połowa uwag to j.angielski gościuwa jest niezle poschizowana
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

HEHE,babka od angielskiego jest jakas porobana,cos jej sie w tej glowie popsulo,niezly ubaw!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Łysy mscicliel i plastikowy zbawca?A skad to sie wzieło?

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

łysy mściciel to ja wymysliłem, nie wiem dlaczego jakos tak wyszło a plastikowy zbawca to chyba tlatego bo ta osoba co go ma nie chciała byc gorsza a to ze cyrkiel jest plastikowy, zbawca wzieło sie chyba z tad ze chciał stowrzyc ofencywe dla terory łysego i dlatego zbwaca Wiem ze to troche pojarane no ale cóz taka klasa
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

zeczywiście babka jest niezdrowo porypana

czytając to przypomniała mi się akcja z lekcji plastyki kiedy to nasza pani nauczycielka po odzyskaniu długopisa wyżuconego za okno, zaczeła pisać w zeszycie uwag słowa i wyrażenia ( obraźliwe ) kierowane do niej od nas pisała słowo w słowo, zajeło jej to z 2 kartki A5

albo inna przygoda z Technikum
    Któregoś dnia w szkole na korytarzu miała dyżur nowa nauczycielka ( świeżo po studiach, zeza miała takiego ze jedno oko to miała na Maroko a drugie na Kaukaz ), a technikum jak to technikum zaczeło sobie robić z niej jaja. Pani nauczycielka coraz bardziej celowała swoimi oczami i w pewnym momencie nie wytrzymała i zaprowadziła nas do dyrektora ( niewidząc jakie z nim mamy znajomosci ) i tu najlepsze.
    Pan dyrektor, nasz nauczyciel od fizyki z którym nieraz się przy jednym stoliku w barze wychylało, otworzył drzwi i spytał co się dzieje, nauczycielki niewidział ( 140 cm wzrostu maiała ), zaczął się pytać jak tam leci itd jak z kumplami, a my się rozsuneliśmy i pojawiła się pani od angielskiego. Stasiek ( dyr ) się troche zagubił, a baba odwruciła się na pięcie i wypruła z gabinetu jakby ją stado wściekłych psów goniło.
    Później już mogliśy robić z nią co tylko chcieliśmy ( w granicach rozsądku rzecz jasna ).

PS
    Historie w 100% autentyczne.

Uprawnienia umieszczania postów