Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: [program] Top Gear

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Porównanie w nowej serii. Czerwiec/lipiec.

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Oglądał ktoś specjale w końcu? Muszę przyznać, że nieco zdębiałem na zakończenie. Spodziewałem się...jakiejś ściemy w stylu Clarksona, nie tego, co się faktycznie wydarzyło :O
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Oglądał Clarkson już po pierwszym odcinku tweetował, że drugi będzie bardzo wyjątkowy i w ogóle. Oglądając go zastanawiałem się o co może chodzić, ale końcówka wyjaśniła wszystko. Świetne zwieńczenie serii. Ale i tak Polar Special pozostaje jak dla mnie numerem 1.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Polar special był już 7 lat temu : ( Vietnam special też był doskonały.

Burma była niezła, ale miejscami się nudziłem, chociaż opcja dyndania maya z dźwigu była dobra: o

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Dla mnie dwa najlepsze to Polar i...Boliwia. W tym odcinku wydarzyło się TYLE rzeczy w TYLU różnych sceneriach, że podczas wspominania o nim moja dziewczyna była święcie przekonana, że rozmawiamy o trzech różnych odcinkach. Polar stawiałbym na równi :P

Bez Mazdy nie ma jazdy!

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Podsumowanie 21-szej serii.

Awatar SupeRRally
    Auto
    Peugeot Onyx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek Zobacz posta
    Ale temat jest o TG, obejrzałem najnowszy odcinek i podobne odczucia, czyli najlepszy z serii, deszczowy caterham. Dodatkowo taka uwaga... że gości takich jakiś mało ciekawych zapraszają.. ten tu to ani dla mnie znany, ani śmieszny. Wydawało mi się że TG mają świadomość że cały świat ich ogląda.. nikt nie chce się zgodzić na wizytę czy jak to jest?
    a to jest bardzo dziwne bo deadmau5 bardzo by chciał odwiedzić Top Gear a nie było go do tej pory, więc pewnie ekipa top gear sama wybiera gościa lub reżyser.
    thierry-neuville7 andreas-mikkelsen9 evgeny-novikov darya-klishina2

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie Top Gear US

http://cdn.history.com/sites/2/2014/...hero_1b-H.jpeg

Niedawno ruszył 5 sezon amerykańskiego Top Gear. Już od poprzedniego 4. sezonu (10 odcinków!!! poprzednie sezony były trochę naciągane, ale 4. to już na prawdę dobra zabawa). każdy z odcinków ma formę wyzwań, czyli panowie biorą 3 auta i mają serię zadań do zrobienia w różnych ciekawych zakątkach USA. Potem zdarza się, że zwycięzca jeszcze testuje na koniec odcinka jakieś superauto. Zrezygnowano ze studia, gości i okrążeń na czas. I dobrze!
    Jeśli ktoś z rezerwą podchodzi do "kopii" Top Gear, to naprawdę zachęcam, bo jest sporo humoru, a co goście odpier**** to już poezja i trzeba przyznać, że też potrafią robić akcje z rozmachem. I nie ma co tu porównywać ich do Clarksona i spółki.
    A auta?
    Czasem nowe, czasem stare, ogólnie zawsze wynajdują ciekawe auta. 5 sezon zaczął się nieźle:
    - stare Camaro vs Challenger vs Mustang - wszystkie po renowacji i podrasowane do ok. 600KM
    - drugi odcinek to mocno przerobione terenówki LR Disco, Jeep i Toyota FJ

A żeby było ciekawiej jednym z prowadzących jest Tanner Foust, taki drugi Ken Block. Gość potrafi wszystkim jeździć i to jak jeździć!!

Odcinki niestety nie dostępne w polskiej TV, ale do znalezienia na torrentach
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 14-06-2014 o 11:38

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

O Top Gear i zagranicznych odmianach, w tym USA od dawna jest już wątek: http://www.autogaleria.pl/forum/show...ogram-Top-Gear

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nowe odcinki sa puszczane co jakis czas na BBC Knowledge. Tak bym sie nie zachwycal, ale to fajne uzupelnienie gdy oryginalne Top Gear coraz rzadziej sie pojawia. Najlepszy to jest ten grubasek w okularach, pozostali to tak troche sztywniacy.

Uprawnienia umieszczania postów