Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 307 z 307 PierwszyPierwszy ... 291292293294295296297298299300301302303304305306307
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,070 z 3070

Wątek: [program] Top Gear

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Czekam z niecierpliwością. Harrisa lubię od lat, Reid mnie przekonał do siebie w 1 sezonie, a LeBlanc sprawdza się jako amerykański głupek Nie będę nawet już porównywał z "klasycznym" Top Gear, bo to nie ma sensu. To coś całkiem innego. Co nie znaczy, że kiepskiego.

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

no właśnie, teraz pytanie co lepsze:
    1) Stary Top Gear
    2) The Grand Tour
    3) Przejściowy Top Gear z Rudzielcem
    4) Nadchodzący Top Gear z nową ekipą

Rozwijam:
    1) nudny, oklepany, ja oglądałem "siłą rozpędu"
    2) dla mnie to kontynuacja pkt 1 z ograniczeniami licencyjnymi - w całym sezonie było kilka tylko wybitnych materiałów w mojej opinii
    3) zapominamy o tym temacie
    4) ja pokładam nadzieje wielkie w nadchodzącym sezonie - jest dobre zaplecze (stary Top Gear) ale całkowicie nowe spojrzenie nowej ekipy, nie przeładowanej "gwiazdami". Kwestia chemii tylko między nimi aczkolwiek wydaje mi się, że coś tam powoli się docierali w zeszłym sezonie.

Awatar dżony
    Auto
    Mitsubishi Space Star

Domyślnie

Mi ten nowy TG z rudym i tak bardziej się podobał niż Grand Tour.
    W sumie to na nowy sezon bez rudego czekam bardziej niż czekałbym na kolejne sezony TG ze starą ekipą.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dżony Zobacz posta
    Mi ten nowy TG z rudym i tak bardziej się podobał niż Grand Tour.
    W sumie to na nowy sezon bez rudego czekam bardziej niż czekałbym na kolejne sezony TG ze starą ekipą.
    Mistrzu, to jest najlepsze podsumowanie
    Ciekawość, co będzie w "nowym TG", ale rudego nie chcemy
    Szukasz kartki? Wejdź na www.fabrykartka.pl

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Wie ktoś gdzie w necie można oglądać Top Gear w oryginale? Jakaś płatna platforma ma streaming?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Nie kojarzę... Dlatego zostają torrenty

Awatar Pink
    Auto

Domyślnie

Po obejrzeniu drugiego odcinka nowej serii muszę powiedzieć - brawo! To jest właśnie to, ani odcinanie się na siłę od "klasycznego" TG, ani żałosne silenie się na kopiowanie za wszelką cenę. Nie, to jest świeże spojrzenie, z trzema osobami, które od początku powinny prowadzić nowy Top Gear. Nawet gość - choć nie bardzo wiem, kim jest Tennant - im się udał bardzo wdzięczny, robiący show, będący w fajnym kontraście i przez to przejawiający ciekawą chemię z Chrisem Harrisem. Świetne samochody, fantastyczne ujęcia, trochę humoru, czasem sztubackiego, czasem nawet odrobinę wyższych lotów.

Już pierwszy był w porządku, ale ten odcinek podobał mi się od A do Z i powiem szczerze, że czegoś takiego - z wielkim żalem, bo uwielbiam Clarksona, Maya i Hammonda - nie mogłem jednak powiedzieć o żadnym epizodzie The Grand Tour, a i pod koniec starego Top Gear rzadko się trafiało, oj rzadko. Nie, żeby to była już absolutna perfekcja, panowie nadal się docierają, jeszcze nie ma mowy o tej unikalnej chemii, która miała miejsce pomiędzy tamtymi trzema - możliwe, że to nigdy nie będzie miało miejsca - do tego niektóre rozwiązania być może wymagają szlifu bądź przemyślenia formuły (np. kwestia jak postępować z gościem odcinka), ale naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Oby tak dalej.

Swoją drogą, oglądałem test Giulii QV Harrisa, w którym twierdził, że ten samochód jest niemalże tak dobry, jak jego ukochane BMW M3, (ale za to tańszy, no i...to Alfa), a tymczasem tutaj przekonywał, że Giulia jest lepszym samochodem, że woli w niej być niż w BMW. To jak to jest panie Harris, tylko tak szczerze?

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

David Tennant, brytyjski aktor. Zobacz serial Broadchurch

Awatar Pink
    Auto

Domyślnie

Tyle, że to aktor i że w tym gra, to wiem, bo...oglądałem epizod Może być ciężko z czasem, ale widzę, że nie ma za dużo odcinków, więc może kiedyś. W każdym razie gościem wydawał się sympatycznym i zabawnym.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Jeszcze gral dr Who jesli sie nie myle. Ja po wakacjach obejrze 2 odcinek....i trzeci :-P

prosto z kartofla
    Mind Full of Colors.

Uprawnienia umieszczania postów