Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: [program] Top Gear

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Podróż ciekawa ale takimi struclami jak na TG, że szok.
    "More is better" - J.Clarkson

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Struclami? Co masz na myśli? Toż to trzy świetne samochody.

Ja mam jednak wrażenie, że potencjał, jaki dostarcza Australia nie został wykorzystany nawet w połowie. Można było z tego zrobić spokojnie nawet dwuodcinkowy cykl i to bez zaganiania krów. A tak, najlepszym fragmentem był wyścig - reszta bez sensacji. Temat wyjściowy ledwie zarysowany, podobnie jak wiele zjawisk charakterystycznych dla tego kontynentu (jak choćby te pociąg drogowe). Szkoda. Mimo to, oglądało się przyjemnie. Czekam na dalsze odcinki i cieszę się, że będzie ich jeszcze osiem

Domyślnie

Zgadzam się z Tobą - potencjał niewykorzystany, takie egzotyczne tripy znacznie lepiej wychodzą trio z USA. Ale rajd w kopalni i pierwsza część wyścigu na lotnisku (które auto lepiej startuje) podobały mi się. Czekam, że sezon jednak rozkręci się, bo zapowiedzi były miodne.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Chyba siedem ?!
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

Generalnie ta seria póki co " dupy nie urywa ". Odcinek zerowy, który można było oglądać już dawno, według mnie mocno naciągany, nużący i całkowicie nie śmieszny. Taki słaby Hollywood się zrobił. Pod koniec chcieli z tego zrobić jakiś film sensacyjny czy nie wiem w sumie co. W każdym razie ( według mnie oczywiście ) mocno to nie wyszło. Australia też całkiem bez szału.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Skąd bierzecie odcinki? Zaspałem w tym roku, a finalgear zawiódł

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    Struclami? Co masz na myśli? Toż to trzy świetne samochody.

Starocie po prostu.
    "More is better" - J.Clarkson

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

(c) autoblog.nl

Bentley z ostatniego odcinka "Top Gear". Ogólnie jego stan, przynajmniej wizualny był nienajlepszy. Będzie całkowicie przemalowany i widać, że ma zdjęty prawie cały przód.
    Wyścig na żwirowni oraz jazda w trudnych warunkach mu się nie przysłużyła. Miał pełno zarysowań i poobijanie nadwozie od kamyczków. Najlepsze jest jednak to, że i tak podobno wyglądał najlepiej z całej trójki. W takim razie jak źle musiało być z Nissanem i BMW?

Awatar Robert Pietryka
    where the sound of exploding petrol comes from
    Auto
    Italian (one's a small hoon, the other's wonderfully weird)

Domyślnie

Co tam robiło to M6? Przecież to sedan do jasnej cholery. Ten fałszywy marketing przedarł się również do TG.

Po takiej wycieczce w outback jedyny sposób na pozbycie się bulldust-u to rozebranie wszystkich samochodów na czynniki pierwsze i dokładne czyszczenie. Chciałbym zobaczyć pozostałe dwa.
    Ostatnio edytowane przez Robert Pietryka ; 06-02-2015 o 00:25

Uprawnienia umieszczania postów