Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 305 z 308 PierwszyPierwszy ... 289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,041 do 3,050 z 3072

Wątek: [program] Top Gear

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Drugi odcinek był już lepszy, nawet przyjemnie mi się obejrzało. Czyli na razie oglądam dalej.
    I przy okazji pytanie. Gdzie można obejrzeć tę część z Harrisem, Schmitz i resztą, która leci w telewizji po zwykłych odcinkach? W TV jest tak późno,że nie chce mi się czekać, a jestem ciekaw. Jak to się w ogóle nazywa, Top Gear Extra?
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Np. tutaj: http://thewatchseries.to/serie/top_gear_extra_gear ale jakość bez szału.

Ciekawi mnie czy oglądalność 3 odcinka spadnie poniżej miliona...

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    Z tą chemią - racja.
    Żarty na tym samym poziomie co w TG imho
    Matt Le Blanc sobie radzi
    Z06 vs Viper - bardzo mi się podobał materiał
    Chris Evans - no niestety średnio. Za bardzo udaje Clarksona, za bardzo się drze "radiowo" i skupia uwagę na sobie, w inny sposób niż Clarkson
    zupełnie nie podobał mi się wywiad - może to konwencja, z tym czytaniem, może nie - sama jazda po torze ok, ale zarówno forma, jak i sposób prowadzenia wywiadu przez Evansa - cienko.

Obejrzy się dalej i zobaczymy co z tego wyniknie
    Co do pierwszego odcinka, fakt z06 vs viper rzeczywiscie spoko ale glownie ze wzgledu na radoche jaka mieli ci piloci. Zenujace jednak bylo udawanie, ze pilot mysliwca zle sie poczul po przejazdzce z Sabina, Evans chcial byc smieszny i nawiazac do wielkiego halo jakie bylo wokol jego wymiocin na torze.
    Drugi odcinek obejrzalem dlatego, ze bral w nim udzial Seasick Steve i po raz kolejny stwierdzam, ze goscie specjalni programu maja o wiele wiecej charakteru i o wiele bardziej barwne podejscie do aut i calego programu niz prowadzacy.

TG extra oglada sie przyjemnie, chociaz zepsul mi go Evans rozklejajacy sie nad mclarenem, udajac wielkiego filozofa. Chociaz z drugiej strony, nie biegal drac jape po calym studio ... moze mu sie piguly skonczyly i mial jakis kryzys
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Jest poprawa, i to znaczna! 2 odcinek był przyzwoity. Oglądało się przyjemnie. Czekam na kolejne

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez _ARCZI_ Zobacz posta
    Np. tutaj: http://thewatchseries.to/serie/top_gear_extra_gear ale jakość bez szału.
    Dzięki Udało mi się na kikasie znaleźć, już zasysam. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby Extra Gear był lepszy od TG. Zaraz obejrzę i będę wiedział.

W każdym razie, czekam na trzeci odcinek i się okaże, czy tendencja wzrostowa się utrzyma.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ja wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek...
    jakość ujęć jak to Top Gear. Rewelacja.
    ale Rudzielec to powinien w radio dalej pracować - nie nadaje się do telewizji i zdecydowanie zbyt mocno naśladuje Clarksona. Nawet odzywki w samochodach podczas testu sa na podobne kopyto.
    ogromny plus dla LeBlanc'a - naturalny luz, świetny był test Nomada, najlepszy z całego odcinka. Widać obycie z kamerą przede wszystkim i luz wrodzony - nie musi nic nikomu udowadniać.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Wreszcie zmęczyłem drugi odcinek. Trochę to trwało, przyznam. Jakaś tam poprawa była, ale niestety - wszelkie starania, jak dla mnie, psuje obecność w programie tego wkurzającego rudzielca. Za każdym razem, gdy się odezwie, wywołuje to grymas na mojej twarzy. Najgorzej jest w studiu, widać to było szczególnie przy okazji gościa specjalnego. Tragiczny wybór producentów, tra-gicz-ny!

LeBlanc wciąż pozostaje jasnym punktem nowego TG, podobnie jak oczywiście jakość techniczna materiałów. Pomysł na challenge nawet spoko, ale o ileż ciekawiej by to wypadło ze starą trójką za sterami. Tu już było zbyt tłoczno.

Oglądać będę dalej, ale o wyczekiwaniu na kolejny odcinek zupełnie nie ma mowy. Jestem ciekaw Harrisa i Reida, którzy mają się pojawić w 3 odcinku, jednak gdy pomyślę, że znowu będzie trzeba słuchać i patrzeć na Evansa...

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

BBC oficjalnie potwierdziło że prowadzenie nowego sezonu TG obejmie Matt LeBlanc .Pomagać mu będą Chris Harris oraz Rory Reid.
    Pozostali będą tylko w niektórych epizodach.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

I bardzo dobrze. Tak to właśnie powinno wyglądać od 1 sezonu.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Zapraszam do dyskusji na temat newsa: Nowy skład Top Geara ujawniony

Fotogaleria: 1 zdjęcie

#drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów