Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: [program] Top Gear

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Albo tatę Liv Tyler

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Material o Disco Volante byl swietny....Otis Reading...aj

Piekne auto.

No i Daft Punk robia ost do Tron:Legacy pokazalo jak sie robi muzyke

Domyślnie

Teraz , w 21x06- w tą niedzielę- będzie jakiś odcinek specjalny w Birmie ekipa będzie "budować" most nad jakąś rzeką czy coś, dojadą tam ciężarówkami kupionymi w necie. Jeśli tego nie spiep...będzie nast. epicki odcinek jak w poprzednim sezonie w Africa Source of River Nil.

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Nad jakąś rzeką? Serio nic ci nie mówi "Most na rzece Kwai"?

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

A czego sie spodziewales ?

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Zanim zaczniemy się emocjonować "budowaniem mostu nad jakąś rzeką" ( ) w przyszłym odcinku, może wróćmy na chwilę do ostatniego.

Moim zdaniem, trochę nierówny. Bardzo mi się podobał materiał o Porsche 918. Jak zwykle, świetne zdjęcia, sceneria. Oczywiście, sam samochód robi wrażenie. Osobiście podoba mi się o wiele bardziej niż McLaren P1, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Co nie znaczy, że jest lepszy (wydaje mi się też, że jednak Jeremy nie będzie musiał zmieniać imienia na Jennifer), ale był niewyobrażalnie bogaty i chciał kupić jeden z nich - raczej byłoby to Porsche.

O wiele mniej mi się podobał materiał o hot-hatchach. Mercedes został wykluczony z powodu ceny... tymczasem to ten sam pułap cenowy, co BMW. Tylko Golf gra w innej, niższej lidze. Bez sensu. A potem BMW zostało wykluczone, bo wpadło w aquaplanning. I miało nieco mniejszy bagażnik. Taaa...

Natomiast część o rowerach z założenia była dla mnie mniej interesująca, ale muszę przyznać, że reklama "Work Harder. Get a car" naprawdę mi się podobała, w odróżnieniu od tych trzech eko-sztywniaków robiących nadąsane miny.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Autocar wykazał w IMO mocno subiektywnym artykule porównującym P1 z 918, że P1 jest lepszy(szybszy) niemalże w każdej płaszczyźnie... Więc może by tak Mclaren w końcu znalazł tą karteczkę z czasem poniżej 7 min na Nordschleife i się nim pochwali? W ogóle to jestem zawiedziony, myślałem, że z racji ładnej pogody przeprowadzą konfrontację

Materiał o hot-hatchach był groteskowy, przesadnie groteskowy, ale o to chyba chodziło. Jeremy nie chciał, żeby ktoś wziął go na serio.

Spoty reklamowe świetne! Najbardziej mi się spodobał rowerzysta vs kabelki

VIP Awatar Potek
    Auto
    VW Golf VI

Domyślnie

Jeśli chodzi o ten przejazd na n-ringu to chyba w filmiku Chrisa Harrisa była mowa o tym ze McLaren się czai z tym czasem, bo baterie P1 nie są w stanie wytrzymać całego okrążenia przez co nie może wykorzystać pełni swoich możliwości na całej długości toru... czy coś;p
    Prędzej czy później dowiemy się na co stać P1
    Ogólnie odcinek mi się podobał.
    Rozumiem że do końca zostały tylko 2 odcinki które składają się w jeden specjalny świąteczny odcinek.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Tez tak zrozumialem ze jeszcze dwa odcinki i czerwiec / lipiec kolejna seria?

Awatar virago750
    Auto
    Fiat

Domyślnie

Zwykle tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ies_Twenty-One jest wpisane z wyprzedzeniem co będzie w następnym odcinku i wynika z tego, że Birma będzie dwuczęściowa. Ale co z porównaniem P1 i 918?

Uprawnienia umieszczania postów