Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 308 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 3072

Wątek: [program] Top Gear

Auto
    *

Domyślnie [program] Top Gear

Ten temat zrobiłem dla dyskutowania o rzeczach które się dzieją z Top Gear, oraz inne tematy jemu pochodne.

A co do nowych serii to na prawdę nie mogę się doczekć testu Sagarisa, Tuscana mk2 i DB9 Volante!
    konto zamknięte

Auto
    Rower

Domyślnie Re: Top Gear

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Ten temat zrobiłem dla dyskutowania o rzeczach które się dzieją z Top Gear, oraz inne tematy jemu pochodne.

A co do nowych serii to na prawdę nie mogę się doczekć testu Sagarisa, Tuscana mk2 i DB9 Volante!
    o to pewnie dlugo sie na czekamy... teraz TVN Turbo daje same powtórki(byla ta z Toyota, Astonem Martinem Lagonda).
    mam u siebie BBC i raz w zyciu trafiłem na Topgeara ale ogladalem 10 minut

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda

Aston na początku drugiego odcinka szóstej serii na pewno zauważyłeś DB9 Volante, Jeremy obok niego przechodził ale nie wiem czemu nic nie powiedział ani go nie zaprezentował ... A tak na marginesie to rozwalił mnie strzał ze śmietnika w to Maserati . Podoba mi się ten model i chciałbym taki ... A następny odcinek dopiero 12 czerwca

ps w załączniku jest zdjęcie Astona DB9 w studiu
    Scotch po whisky

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

TOp Geara uwielbiam ale nie moge przebolec ze TVN Turbo nie moze zdobyc licencji na nastepne serie...PRzeciez kwestia przetlumaczenia i nagrania z lektorem to jest dniowka jedna i jest git...jedynym wytlumaczeniem jest brak licencji...A nie moge juz ogladac tych powtroek po raz kolejny...Niedlugo je bede na pamiec znal...A na BBC ktos wie kiedy sa??To sobie poogladam po angielsku przynajmniej...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Tvn turbo ma licencję, nowa obecnie nadawana seria szósta będzie w Polsce we wrześniu. A program leci co tydzień w niedziele o 22 naszego czasu na BBC 2 . Jeśli takowe posiadasz to możesz czuć się szczęśliwy, jeśli nie to wejdź na www.finalgear.com i ciągnij torrentem.
    Scotch po whisky

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

a na zwyklym BBC nie leci??BBC 2 nie posiadam a z torrewnta ciagnie strasznie marnie...mam BBC i BBC Prime...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Z tego co wiem to niesety tylko na BBC 2, mogę sie mylić ale raczej na pewno. A jeśli chcesz sprawdzić to odpal sobie na tych kanałach telegazete i sprawdź kiedy, co, gdzie i jak. I nie martw sie torrentem, na mojej neo 128 jeden odcinek (ok. 350mb) leci od rana do późnego wieczora, czasem jeszcze troszke nocy, ale minimum 14 godzin i jakoś żyje
    Scotch po whisky

Auto
    *

Cytat Zamieszczone przez Ajronmen
    Aston na początku drugiego odcinka szóstej serii na pewno zauważyłeś DB9 Volante, Jeremy obok niego przechodził ale nie wiem czemu nic nie powiedział ani go nie zaprezentował
    wiem o tym, sam się zdziwiłem, myślę sobie "o, dzisiaj będzie DB9", a tu dupa
    Ale być będzie w tej serii prędzej czy później.
    Cytat Zamieszczone przez Ajronmen
    Tvn turbo ma licencję, nowa obecnie nadawana seria szósta będzie w Polsce we wrześniu.
    Co?!! Oni chyba ocip*eli, zamieżają puszczać 6 serię we wrześniu kiedy już będzie 7 seria, jakie kiepy są w tym TVN, lamy i tyle
    konto zamknięte

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Uwaga strona www.mininova.org nie działa, torrenta z najnowszym odcinkiem Top Gear znalazłem pod tym adresem :
    http://www.torrentspy.com/search.asp...ery=top%20gear
    Scotch po whisky

Uprawnienia umieszczania postów