Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: [program] Top Gear

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mario Boss Zobacz posta
    JC : LFA
    Hammond : Viper
    James : Aston
    No i zgadłem.

Tutaj jeszcze jedno zdjęcie z nagrań do tego odcinka:

Specjalny odcinek będzie nagrany chyba w Ugandzie- Afryka. Tam złapano słynną trójkę. Z tego co widać:

Jeremy jedzie BMW serii 5 E39 Touring, James Volvo 850, a Richard Subaru Impreza WRX Wagon. Ciekawie się zapowiada

(c) teamspeed

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Nie będę zamieszczał tu bezpośrednich linków do stron bardzo nielegalnych, ale w pierwszym odnośniku wyświetlonym przez google'a po zapytaniu "worst car in the history torrent" jest już dostęp do Top Gear Special od Jeremy'ego i Jamesa Odcinek trwa sobie 1h13, więc jest co oglądać.

EDIT:
    Oglądnięte i wrażenia całkiem niezłe. Nie jest to może szczyt ich niegdysiejszych możliwości, Clarksonowi troszkę kończą się pomysły, ale można mu to przecież wybaczyć z racji wieku. Fajne zestawienie samochodów - i tych złych, i tych wspaniałych. Żeby nie powiedzieć za dużo - zakończenie właściwie nie zaskakuje. I tyle w tym temacie :P
    Ostatnio edytowane przez Royallith ; 22-11-2012 o 20:48
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Auto
    FWD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ROYALLITH Zobacz posta
    Nie będę zamieszczał tu bezpośrednich linków do stron bardzo nielegalnych, ale w pierwszym odnośniku wyświetlonym przez google'a po zapytaniu "worst car in the history torrent" jest już dostęp do Top Gear Special od Jeremy'ego i Jamesa
    Ale po co torrenty?

Oglądać, dopóki jest dostępny. Jak się spodoba, zawsze można dvd kupić i oglądać w HD.

Domyślnie

Po to że pewnie w przeciągu kilku godzin zostanie tylko czarna plama na YT po tym filmie...
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

"BMW x3 looks like a village idiot amongst the family of geniouses" - myślałem że spadnę z fotela

7 liter V8 Mołtyr

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jak dla mnie świetne jest to X3, w tym niebieskim kolorze naprawdę daje radę. Poprzednie X3 było mocno krytykowane przez Clarksona więc podejrzewałem, że kolejna generacja też nie przypadnie im do gustu. Zresztą ogólnie jakoś niezbyt dobrze wypadają SUVy BMW w tym programie.

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Nie wiem, co o tym myśleć, ale taki obrazek pojawił się na kwejku. Czyżby przyłapany w trakcie zdjęć do 19 serii?

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1355480568
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Nowa część Transformers: Revenge of the JC

Co do challengu w USA Clarkson miał jechać Ferrari F12, ale nie zdążyli dostarczyć na czas, dlatego wziął LFA. Trochę szkoda...

Domyślnie

No rzeczywiście marna namiastka
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Dawno nie widziałem żeby Clarkson deklarował miłość do jakiegoś samochodu, a dokładnie to zrobił w felietonie w nowym TG o Lexusie LFA właśnie. Można przeczytać mniej więcej podobną opinię do tej, którą około dwa lata temu wyraził pan Piotr Frankowski. On [Jeremy] najwyraźniej nie żałuje braku F12. Ja zresztą też nie: dużo chętniej obejrzę reportaż z LFA w rękach gościa, który rozumie o co chodzi w tym samochodzie.

EDIT:
    Oficjalne potwierdzenie wyjścia nowej serii 27 stycznia i parę zdjęć z zapowiedziami.
    http://www.topgear.com/uk/photos/Top...ack-2013-01-03
    Ostatnio edytowane przez Royallith ; 04-01-2013 o 14:16

Uprawnienia umieszczania postów