Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: [program] Top Gear

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Mnie również odcinek przypadł do gustu. Bo choć akcja z zegarkiem wymyślna i na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że przekombinowana już na starcie, to jednak w gruncie rzeczy chodziło o samochody - i to nie byle jakie! - w dodatku całość była okraszona sporą dawką dowcipu. Wywiad był w porządku, do newsów też nie mam zastrzeżeń. Natomiast odnośnie Lexusa... mam wrażenie, że ten samochód staje się szybko wielkim rozczarowaniem, gdy podejdziemy do niego z założeniem, że to jest konkurent M4 i C63, alternatywa na drogę i na tor. Jest to założenie zasadne, bo chyba o to chodziło Japończykom. W tym punkcie ponieśli więc chyba ewidentną klęskę. Natomiast, o czym przekonuje w swym teście wielce przeze mnie (i nie tylko) ceniony Chris Harris, ten samochód zyskuje, jeżeli "odetniemy" część "torową" i skupimy się na Lexusie jako drogowym, szybkim cruiserze (a więc nijak nie samochodem będącym namiastką LFA). Summa summarum jest to więc porażka Lexusa, ale jednak nie kompromitacja, jak to widzi Clarkson. Tak ja to w każdym razie widzę...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Do tego może służyć przecież standardowy Lexus RC czyli szybkiego cruisungu więc brak sensu kupowania mocniejszej odmiany RC-F. Wtedy lepiej udać się do konkurencji jak M4, który da sporo zabawy również na torze.
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...light=Lexus+RC

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Jeremy Clarkson został zawieszony przez BBC.
    Jak tłumaczy BBC " Po awanturze z producentem BBC postanowiło zawiesić Jeremy'iego Clarksona na czas dochodzenia. Nikt inny nie został zawieszony. Top Gear nie zostanie nadane w te niedziele, nie będzie dalszych komentarzy w tej chwili".

http://www.independent.co.uk/news/pe...-10098866.html

Jak narazie nadano 7 odcinków z planowych 10. Kiepsko to wygląda. :/

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Obstawiam ze to w celu podniesienia ogladalnosci. Ten program to dojna krowa i wszyscy zdaja sobie z tego sprawe.

Domyślnie

Też jestem zdania, że to dla podgrzania atmosfery i kontrowersji, które cały czas kręcą się wokół TG (tak jak ostatnio z testem porównawczym supercarów). Nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni. A w niedzielę znów zasiądziemy do oglądania kolejnego odcinka.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie BBC zawiesiło Jeremy'ego Clarksona | NEWS

Wczoraj wieczorem sieć obiegła wiadomość o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona przez telewizję BBC. Odwołano jednocześnie najbliższy odcinek programu Top Gear. Ale co tak naprawdę zrobił Clarkson?

Kliknij, aby zobaczyć artykuł:

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

James May zapytany o całą sytuację przez bbc.com, potwierdził, że do konfrontacji między Clarksonem a asystentem rzeczywiście doszło i określił ją raczej mianem zamieszania. Zajścia jednak nie widział. Potwierdził natomiast, że chodziło o obiad.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cyrk trwa w najlepsze... Oglądalność aż tak im spadła w tym sezonie?

Wypowiedzi Clarskona i May'a: http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-31839677

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ecnelis Zobacz posta
    Cyrk trwa w najlepsze... Oglądalność aż tak im spadła w tym sezonie? [/url]
    Coś w tym jest. Sezon 22-gi zaczął bardzo dobrze, specjale miały grubo ponad siedem milionów oglądalności, a później równia pochyła do nieco ponad pięciu mln w siódmym odcinku...
    Z drugiej strony; gdyby spojrzeć bardziej ogólnie i uśrednić wyniki to aktualny sezon wcale źle nie wypada. Zobaczymy co z tego cyrku wyjdzie

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

naciągają oglądalność strasznie.
    najpierw ta szopka z laferrari, p1 i 918 - te ich uśmieszki i głupie miny od razu sugerują, że to tylko dla trzymania w napieciu do ostatniego odcinka sezonu.
    teraz ta zabawka ze jeremy uderzyl kogos bo obiadu nie dostal.

zastanawia mnie jedno: czy w ogole bedzie 23-cia seria...

Uprawnienia umieszczania postów