Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Wątek: Najdroższy samochód na Świecie

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

A ja nie watpie, bo ludzie majacy kase nie zawsze maja dobry gust, wiec jezeli pan X.X chce miec drozszego maybacha niz jego koledzy to bedzie w niego ladowal kase, bo to go bawi... i nic sie nie poradzi na debili, ktorzy maja za duzo kasy

Ryzykant
    Guest

Domyślnie Niezgodność

Niemożna określić najdroższego samochodu nie podająć szczegółów.
    W tym przypadku powinniście ściśle określić czy chodzi o najdroższy samochód świata ze salonu nowiutki,czy unikalny egzemplarz z dawnych lat!!!!
    Maybach jest poza konkurencją i mimo licznych opcji nie będzie najdroższym wozem świata bo jego cena zależy od wyposażenia i nawet jeśli się zdarzy że ktoś zamówimy najdroższego maybacha nie oznacza że Maybach jest wozem najdroższym.

Najdroższym Autem seryjnym jest Bugatti Veyron !!!!!
    A Maybach to tylko plotka która niesłusznie się utrzymała.
    Wyjaśnienie na :
    http://polskiejutro.com/art/a.php?m=...polecz&id=4464

Tytuł artykułu wyjaśniającego "Maybach-Luksus dla najbogatszych"
    Wszyscy fani Maybacha jesteście w błędzie buahhaha

Awatar HARNAŚ
    Auto
    Polonez Caro Plus

Domyślnie

Wszyscy gadają na Maybacha ze jest nie fajny i takie tam ,a dużo osób napewno by wolało takiego Maybacha od GTO :susp:

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez HARNAŚ
    Wszyscy gadają na Maybacha ze jest nie fajny i takie tam ,a dużo osób napewno by wolało takiego Maybacha od GTO :susp:
    Ja bym wolał GTO zdecydowanie, poza tym jego cena jest ustalana że tak powiem indywidualnie, a Maybach po prostu tyle kosztuje bo został na tyle wyceniony przez marketingowców firmy Daimler-Chrysler. Maybachów mozna wyprodukować milion a GTO nie zrobi już nikt. I wlasnie na tym polega różnica. A jeżeli ktoś się lubuje w złotych lakierach i masażach pleców łącznie ze złotymi felgami to już jego sprawa
    Scotch po whisky

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Przebije dydziego ( choc raz mo sie udało ) najdroższym samochodem w historii sprzedane na aukcji było Bugatti Type 41 Royale
    ( 1 z 6 zbudowanych ). Ten egzemplarz miał nadwozie typu Coupe de Ville i poszedł za 17 mln $, został sprzedany podczas aukcji odbywającej sie 19 - 26 czerwca 1998r na aukcji w Nowym Yorku. samochód posiada nadwozie stwożone przez paryskiego mistrza Henri Binder'a. Z tego co jeszcze znalazłem to samochód przejechał tylko raz 300 mil ( 483 km ) z stanu Nevada do Pebble ( nie mam pojęcia gdzie to jest ).Daje linki do
    fotek 1
    2

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

ogladalem kiedys odcinek Fifth Geara i tam koles mowil ze Ferrari 250GTO kosztuje 5.000.000 GBP...Rekordowa sumka za jaka zostal sprzedany na aukcji to 10.000.000 GBP...Sie chyba troszke przejezyczyl...W tym samym odcinku pokazywali 250 GT California Spyder i tez mowili cos kolo 1mln GBP zdaje sie....
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Przebije dydziego ( choc raz mo sie udało ) najdroższym samochodem w historii sprzedane na aukcji było Bugatti Type 41 Royale
    ( 1 z 6 zbudowanych ). Ten egzemplarz miał nadwozie typu Coupe de Ville i poszedł za 17 mln $, został sprzedany podczas aukcji odbywającej sie 19 - 26 czerwca 1998r na aukcji w Nowym Yorku. samochód posiada nadwozie stwożone przez paryskiego mistrza Henri Binder'a. Z tego co jeszcze znalazłem to samochód przejechał tylko raz 300 mil ( 483 km ) z stanu Nevada do Pebble ( nie mam pojęcia gdzie to jest ).Daje linki do
    fotek
    kurde raz ci sie udalo, mam za stare wiadomosci
    fakt jednak ze royale sa rzeczywiscie rzadkie, nie wiem nawet ile jest obecnie egzemplarzy, bo wiele z nich rozebrano i ich czesci mozna znalezc np w statkach i lokomotywach parowych. co ciekawe, to wlasnie ten model przyczynil sie do upadku firmy
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fancars
    ogladalem kiedys odcinek Fifth Geara i tam koles mowil ze Ferrari 250GTO kosztuje 5.000.000 GBP...Rekordowa sumka za jaka zostal sprzedany na aukcji to 10.000.000 GBP...Sie chyba troszke przejezyczyl...W tym samym odcinku pokazywali 250 GT California Spyder i tez mowili cos kolo 1mln GBP zdaje sie....
    Też widziałem ten odcinek i żeczywiście śie machną ponieważ najdrośsze 250 GTO zostało wycenione na 6 mln GBP ale podczas aukcji nikt go nie kupił. Właściociel twierdzi że poniżej niezejdzie ponieważ auto jest dokładnie w takim stanie jak po wyjeżdzie z fabryki ( podczas lekkiej restauracji w latach 70 został zatrudniony do spawania spawecz od ... Ferrari który budował ten samochód i technologia była identyczna przez co spawy są tej samej, nienajleprzej jakości )
    Cytat Zamieszczone przez dydzi
    fakt jednak ze royale sa rzeczywiscie rzadkie, nie wiem nawet ile jest obecnie egzemplarzy, bo wiele z nich rozebrano i ich czesci mozna znalezc np w statkach i lokomotywach parowych. co ciekawe, to wlasnie ten model przyczynil sie do upadku firmy
    Co do ilości to wyprodukowano 6 egzemplaży , wrzystko przez cene od
    25 000$ w 1927 do 42 000$ w 1931 dla porównania w 1927 Ford Model T
    kosztował ok 150 $.Z tego co wiem to 5 zachowało sie do dzisiaj ( niewiem co z 6 ale chyba też sie zachował ).Napewno Spowodował pogorszenie kondycji firmy ale po zakończeniu produkcji w 1933 r. Silnik Z royale'a Trafił do kolejki miejskiej produkowanej projektu Bugatti dla miasta paryża. przez co firma rozkwitła. A jak chodzi o upadek firmy to znikła z rynku przez zaniedbanie i brak zainteresowania nią przez Etore po śmierci Syna ( swoją drogą to pamieta ktoś kiedy miał wypadek syn Etorego w 1936
    czy 1938 )

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie Re: Niezgodność

Cytat Zamieszczone przez Ryzykant
    Najdroższym Autem seryjnym jest Bugatti Veyron !!!!!
    A od kiedy Veyron jest seryjny?
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Awatar dejna

Domyślnie

jest seryjny....
    mozesz kupic na www.autosalonsingen.de

Uprawnienia umieszczania postów