Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: Najdroższy samochód na Świecie

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

royale'ow 6 sprzedano, ale wyprodukowano kolo 30. inne jednak nie znalazly nabywcow
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Ice
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michał Dejnas
    jest seryjny....
    mozesz kupic na www.autosalonsingen.de
    To, że możesz kupić taki model, to nie znaczy, że to seria. Jak narazie to go dopiero testują i po tym ew. go wrzucą do produkcji. Narazie to nie jest żadna seria

Maserati
    Guest

Domyślnie

cos wam może powiem. Mówicie ze najdrozszy jest maybach bo mzna wlozyc w niego wszytsko drudzy ze ferrari GTO a ja was tylko naprowadze ze najdrozsze pojazdy na 4 kolkach to bolidy F1.

Awatar Gemini
    Auto
    Fiat Punto 1.1 S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dawid
    cos wam może powiem. Mówicie ze najdrozszy jest maybach bo mzna wlozyc w niego wszytsko drudzy ze ferrari GTO a ja was tylko naprowadze ze najdrozsze pojazdy na 4 kolkach to bolidy F1.
    no ale nie możesz go sobie kupić i śmigać po ulicy :P

Ryzykant
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Przebije dydziego ( choc raz mo sie udało ) najdroższym samochodem w historii sprzedane na aukcji było Bugatti Type 41 Royale
    ( 1 z 6 zbudowanych ). Ten egzemplarz miał nadwozie typu Coupe de Ville i poszedł za 17 mln $, został sprzedany podczas aukcji odbywającej sie 19 - 26 czerwca 1998r na aukcji w Nowym Yorku.
    Jeżeli blachy ma aktualne Bugatti Type 41 Royal, to jeden z 6 egzemplarzy znajduję się we Francji w okolicach Strasburga.

Ice
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dawid
    Bolid to ciezko nazwac samochodem, ale fakt - 4 kółka ma

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi
    royale'ow 6 sprzedano, ale wyprodukowano kolo 30. inne jednak nie znalazly nabywcow
    Myślałem że Etore Budował je na zamuwienie.
    Lecz niezmienia to faktu że Firma upadła przez zaniedbanie a nie przez ten model

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Lecz niezmienia to faktu że Firma upadła przez zaniedbanie a nie przez ten model
    po czesci, ale przyczyna dla ktorej sytuacja byla coraz gorsza to wlasnie to ze wykosztowali sie na stworzenie tyle tych aut z ktorymi potem nie mieli co zrobic
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

awiec poszperałem i chce dać sprostowanie do swojej wypowiedzi.
    Type 41 powstało 6 ( auta bez nadwozi ) a sprzedano 3 ( choć do takiej wersji sie dokopałem w 2 żródłach ) a tamto żle przetłumaczyłem .
    i z cześci które zostały z 3 pozostałych aut Bugatti używając ich zrobił kolejki podmiejskie. 3 zprzedane to:
    1931 Bugatti Type 41 Royale Coupe de Ville
    1930 Bugatti Type 41 Royale Coupe Napoleon
    1933 Bugatti Type 41 Royale Park Ward
    ostatni został sprzedany dopiero po wojnie.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

to chyba znowu sie bede musial odwolac do jakis specow, odpowiedz pewnie bedzie za jakies 2 dni

RossoCorsa.pl

Uprawnienia umieszczania postów