Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [do 250k] Suvy

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie [do 250k] Suvy

Jako, że Vectra zaczęła "siadać" (ciągłe problemy z elektroniką) zaczynamy z ojcem na dobre rozglądać się za czymś nowym. Chodzi o jakiegoś Suva z wyższej półki, cena 250k z marginesem do ok 20k udało mi się ostatnio ojca przekonać by szukać także wśród rocznych samochodów. Najbardziej myślimy o X6 lub Cayenne. Wiadomo Cayenne to Porsche czyli idzie za tym prestiż, ale w każdym artykule o X6 po prostu się zachwycają tym samochodem. Data kupna raczej po nowym roku i czy wtedy nie ma wyjść nowe Cayenne? Bez sensu kupować samochód który od razu stanie się stary, może lepiej poczekać na nowy?
    Albo może forumowicze mają jakieś inne wnioski na temat tej klasy aut, wiadomo wybór jest duży...

Domyślnie

A nie lepiej poszukać nowego auta? Po nowym roku pojawią się wyprzedaże A.D. 2008 i ceny na pewno zejdą jeszcze poniżej obecnego pułapu cennikowego. Na nowe Cayenne na razie nie licz - jest w stadium zamaskowanego prototypu i jak za rok zobaczysz premierę tego auta, to będzie dobrze. Poza tym ceny obecnego Cayenne zaczynają się od ok. 60-65 000 euro, więc nowy model na pewno nie będzie tańszy.

W tej kwocie masz już solidny wybór:
    - Infiniti FX37 GT (249 900 zł)
    - BMW X5 xDrive30i (247 900 zł) i xDrive30d (250 600 zł)
    - Mercedes ML 300 CDI (239 636 zł), 350 CDI (251 636 zł) i 350 (250 636 zł)
    - Audi Q7 3.6 FSI (233 700 zł) i 3.0 TDI (235-248 000 zł)
    - Volkswagen Touareg - praktycznie każdy silnik w podstawowej wersji oprócz 5.0 TDI (176 590 - 266 890 zł)

Wybór jest, trzeba się po prostu zastanowić, czego oczekujecie od tego auta (oszczędny, przestronny, dobrze wyposażony) i dopiero wtedy rozpocząć poszukiwania.

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

Gdzieś mój post zaginął chyba, więc napiszę jeszcze raz: jeśli nie będzie za małe, to może Q5, za tą kasę masz już wyposażone praktycznie full.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

X6 jest fajne, ciekawie wygląda, na drodze się wyróżnia ale nie jest to najpraktyczniejszy suv. Już lepsze X5 (ale bardziej pospolite) i Cayenne. Infiniti jest naprawdę świetne tylko brak diesla jeśli dobrze pamiętam ofertę.

Awatar luk
    Auto
    zmieniam

Domyślnie

Ludzie z grubym portfelem kupują teraz infinity. Osiągi super, wygląd kosmos, no i wyposażenie niczego sobie. W Radomiu jest kilku fachowców od tej marki (chyba jedyni w kraju), którzy wstawiają instalację gazową najnowszej generacji. Zwraca się szybko, jednak należy liczyć się z utratą gwarancji. Z opinii wynika, że auta są bezawaryjne.

Awatar megon
    Auto
    Octavia II FL 1.8 tsi DSG/ Yamaha Fazer 600 s2

Domyślnie

Ostatnio w TVN TURBO pokazywali Infinity - te auto naprawdę ma wszystko. Trochę krytykowali zestrojenie zawieszenia - ale to ich opinie - na mnie to auto zrobiło naprawdę niesamowite wrażenie. dziś mijałem czarny model - naprawdę auto z kosmosu

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Poza tym ceny obecnego Cayenne zaczynają się od ok. 60-65 000 euro, więc nowy model na pewno nie będzie tańszy.

Czyli mieści się w cenie.

Cytat Zamieszczone przez Q-Taz Zobacz posta
    Gdzieś mój post zaginął chyba, więc napiszę jeszcze raz: jeśli nie będzie za małe, to może Q5, za tą kasę masz już wyposażone praktycznie full.
    Za małe, gdyby to był samochód dla mnie to ok, za mało prestiżu, a to jednak też jest potrzebne przy takiej cenie auta.

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    X6 jest fajne, ciekawie wygląda, na drodze się wyróżnia ale nie jest to najpraktyczniejszy suv. Już lepsze X5 (ale bardziej pospolite) i Cayenne. Infiniti jest naprawdę świetne tylko brak diesla jeśli dobrze pamiętam ofertę.
    Jakiegoś super praktycznego suva nie potrzebujemy bo 4-osobowa rodzina spokojnie się zmieści z X6.

Infiniti widzę, że bardzo tutaj popularny, ale ten nowy choć ojcu się wydaje fajny to moim zdaniem jest za bardzo udziwniony.
    Mam też pytanie co powiecie o:
    Range Rover Sport
    Lexus RX400h
    Volvo XC90 ?

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    A nie lepiej poszukać nowego auta? Po nowym roku pojawią się wyprzedaże A.D. 2008 i ceny na pewno zejdą jeszcze poniżej obecnego pułapu cennikowego.
    Ja myślałem o czymś trochę używanym np ze stanów. Wiadomo, że można kupić np. Cayenne GTS-a z przebiegiem 20tys km za cenę nowego Cayenne normalnego, bo tak naprawdę samochód traci najwięcej po wyjeździe z salonu. A nie chcemy przeżywać drugi raz tego co z Vectrą.

Dzięki wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Range Rover Sport jest swietny. Najlepiej sprawujący się SUV w terenie. A nazwa Sport też do czegoś zobowiązuje. P. Kornacki kiedyś testował ten samochód z topowym Dieslem i bardzo go chwalił. Zwykły RR jest sporo większy ale IMO trochę mniej urodziwy.
    Lexus to luxus! A Volvo jest bardzo popularne, bardzo chwalone, ale już trochę na karku ma i nie jest to najnowszy model. Radziłbym szukać wersji Ocean Race. Zresztą XC90 aG testowała.
    Ostatnio edytowane przez QbaKuba ; 01-09-2009 o 12:24

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    A nazwa Sport też do czegoś zobowiązuje.
    W tym przypadku to zobowiazuje do posiadania innych zderzakow, felg, wlotow powietrza i ladniejszych lakierow

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

hmmm sport to całkiem inna konstrukcja nadwozia w zasadzie
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Uprawnienia umieszczania postów