Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: GTA IV: EFLC

Awatar geforc

Domyślnie

Dodatki mają wyjść na pc w tym roku (2010) , o ps3 cisza ...

Ja już je ukończyłem , TLOD bardziej mi się podobał niż TBOGT ...

Auto
    nie mam jeszcze

Domyślnie

Na PC i ps3 wychodzą razem tak szłyszałem miała być premiera na końcu marca ale były jakieś drobne usterki i przesunęli myślę w wyjdzie być może na końcu kwietnia

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Premiera dodatków zarówno na PC jak i na PS3 jest 16 kwietnia, czyli w przyszły piątek.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Domyślnie

Ciekawie się te dodatki zapowiadają - może będzie trochę luźniejszy klimat w Ballad of gay Tony, bo w podstawce oprócz Bruciego było zdecydowanie zbyt ponuro i "normalnie", a co GTA pasują misje typu jazda monster truckiem po pustyni, albo ta z betoniarką w San Andreas

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Zamówiłem w przedsprzedaży w Empiku. Pierwotny termin byl wcześniejszy ale ostatnio otrzymałem maila i tam taka treść: Nowy termin realizacji zamówienia to: 2010-04-23

Mogę sobie nawet i jeszcze miesiąc poczekać - niech tylko instalacja trwa mniej niż 3 godziny, które spędziłem nad podstawką...
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Auto
    nie mam jeszcze

Domyślnie

raczej 3 godziny trwać nie będzie ale z tego co słyszałem z edycja na PC były dość spore problemy. Ja w sumie skończyłem podstawkę już dawno i chce też skończyć dodatki gra całkiem udana.

Domyślnie

Ludzie którzy zamówili w ultimie podobno już dzisiaj dostali przesyłki...

Mowa o wersji na PS3
    Ostatnio edytowane przez TheMichal ; 15-04-2010 o 18:46

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Ja od kilku dni mam i gram. Skończyłem The Lost and Damned i muszę powiedzieć, że jest lepsze od podstawki. Intensywne i bardzo satysfakcjonujące ale krótkie i aż chciałoby się historię pociągnąć o wiele dłużej. Tym nie mniej dawno nie grałem w grę z syndromem Jeszcze Jednej Misji/Etapu. Dzięki TLaD (oraz pewnie i Gay Tony) niektóre misje Niko z GTA 4 można obejrzeć z innej perspektywy. Byłem mocno nieufny wobec motorów (pamiętając moje wieczne wywrotki w GTA 4) ale poprawiono ich prowadzenie i w TLaD można by jeździć tylko nimi. Największe rozczarowanie to auto pomocy drogowej, w którym nie można korzystać (jak w San Andreas) z holu oraz świetne dwie bryki (Regina i Slamvan), które pojawiają się TYLKO W JEDNEJ MISJI...

Zaczynam Ballad of Gay Tony.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Regina nie jest tylko w jednej misji, można ją spotkać też na ulicy. Ja z kolei już w weekend premiery przeszedłem oba dodatki i muszę powiedzieć że oba są świetne i jak dla mnie lepsze od podstawki

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Ile kosztuje ten Dodatek na PC ?
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów