Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: pytanie?

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Ja przypadkiem trafiłem

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie Re: pytanie?

Cytat Zamieszczone przez brzuchi
    mam pytanie do redaktorów autogalerii, skąd wy bierzecie tyle fajnych tapet ze zdjęciami tylu fajnych aut, może sami je robicie? Jestem bardzo ciekaw, ale zrozumiem jak nie bedziecie mogli mi odpowiedzieć. I przepraszam jak to jest nie właściwe pytanie. Dzięki pozdrawiam
    Nie jestem redaktorem, ale chyba jako jedyny narazie dam poprawną odpowiedź :>

Te tapetki pochodzą z prasówek danych marek. Tam są udostępniane zdjęcia w dużych rozdzielczościach.

Domyślnie

Ja nie mam co ukrywac z jakich stronek biore tapeki bo chyba kazdy je zna autogaleria, auto.cz, serious wheels, machine desktop

Domyślnie Re: pytanie?

Cytat Zamieszczone przez el_payaco
    Cytat Zamieszczone przez brzuchi
    mam pytanie do redaktorów autogalerii, skąd wy bierzecie tyle fajnych tapet ze zdjęciami tylu fajnych aut, może sami je robicie? Jestem bardzo ciekaw, ale zrozumiem jak nie bedziecie mogli mi odpowiedzieć. I przepraszam jak to jest nie właściwe pytanie. Dzięki pozdrawiam
    Nie jestem redaktorem, ale chyba jako jedyny narazie dam poprawną odpowiedź :>

Te tapetki pochodzą z prasówek danych marek. Tam są udostępniane zdjęcia w dużych rozdzielczościach.
    Dzięki, że tak konkretnie odpowiedziałeś.

Ja nie pytałem się z jakich stron kożystacie wiec jak?
    Land Cruiser 100. Legacy, Forester, Impreza, Porsche, XC 90, BMW, Mercedes w sumie też może być

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Tak jak napisał el_payaco, tapety pochodzą z serwisów prasowych przeznaczonych dla mediów gdzie publikowane są zdjęcia w dużej rozdzielczości.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

ja zdjecia biore najczesciej wlasnie z takich serwisow, zdarzaja mi sie jednak tez zdjecia z innych forow, albo podeslane mi przez roznych znajomych ktorzy zajmuja sie fotografia, czasami tez biore z plytek dolaczanych do press kitow w formie teczek albo prospektow. ze zwyklych stron to raczej mam malo
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Ja bardzo długo czerpałem z jednej strony www.spee[...]ars.net ale niestetu u mnie przestała ona chodzić.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez shrek
    Ja bardzo długo czerpałem z jednej strony www.spee[...]ars.net ale niestetu u mnie przestała ona chodzić.
    Ludzie, co wy robiscie taka tajemnice z tych stronek... Przecierz to nie zdjecia zabujcy Kennedy'iego... :neutral: A jesli co chodzic przestala, to tym bardziej moglbys zapodac linka, nie badzcie tacy samolubni :neutral:

Auto
    *

Domyślnie

Ja od czasu do czasu proponuję wam pliki z linkami do tych tapet, więc ja tam egoistą nie jestem.
    konto zamknięte

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

a ja po prostu publikuje zdjecia, wiec tez mnie samolubnym nazwac nie mozecie
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Uprawnienia umieszczania postów