Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: odpalanie audi 80 2,0 bęz gas

Auto
    Audi B4 2,0 bęzyna gas

Domyślnie odpalanie audi 80 2,0 bęz gas

Witam mam problem z odpalaniem silnika na bęzynie prawie wcale nie chodzi na bęzynie niewiem czego jest to przyczyna pali tylko na gazie a jak przełacze na trasie na bęzyne to szarpie i gasnie proszę o pomoc jaro 201.

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

BENZYNA

To sa prawdopodobnie wlasnie efekty zbyt czestej jazdy na gazie.
    Nie piszesz jaka masz wersje silnika ale najczesciej byly z jednopunktowym wtryskiem i wlasnie w tym monowtrysku nalezy szukac powodu.Wczesniej sprawdzic trzeba pompe paliwa i profilaktycznie wymienic filtr paliwa.
    Niestety trzeba sie troche na tym znac wiec obawaim sie ze bez mechanika nie ruszysz

Auto
    Chevrolet Evanda, Polonez

Domyślnie

kolego mam nadzieje ze w tym silniku nie ma mechanicznego wtrysku??

Auto
    Audi B4 2,0 bęzyna gas

Domyślnie Audi 80 bęzyna -Gas

:confused:Jest to silnik 2,0 90 koni. Ostatnio jechałem trase i przełaczyłem na bęzyne i zalapał i chodził z niedowierzaniem a jak zgasiłem na 5 minut i ponownie chciałem odpalic na bęzynie nie załapał . Takie same problemy są rano juz sie boję co będzie jak przyjdą mrozy serdeczne dzięki za rady.

Auto
    Chevrolet Evanda, Polonez

Domyślnie

kolego pomecz go troche na tej bezynie niech troszke sobie na niej pochodzi nawet na wolnych obrotach

Auto
    Audi B4 2,0 bęzyna gas

Domyślnie

--------------------------------------------------------------------------------

Witam serdecznie posiadam audi 2,0 B+G mam z nim następujacy problem :Podczas porannego uruchamiania silnika na bęzynie nietrzyma obrotów muszę go podtrzymywac a jak złapie tęperaturę to oczewiscie trzyma ale takie jakby zaraz chciał zgasnąc jakieś 700-800 .
    Problem się zaczoł od wariacji wskakiwał na bardzo wysokie obroty na gazie a jak go przełaczyłem na bęzyne to falował 2000 -1000 noi resztę juz znacie proszę o pomoc pozdrawiam serdecznie Jaro.

Uprawnienia umieszczania postów