Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Ferrari FXX

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_payaco
    Omg, to auto ma dobrze jeździć po torze i nic więcej - nie ma być piękne.
    Dokładnie Jeżdżąc po torze nie interesi cie wygląd tylko czucie samochodu i radość z jazdy. Wygląd liczy sie na drodze gdzie FXX nigdy w zwykłum ruchu niezawita.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar ivis
    Auto
    Opel Astra 1,8

Domyślnie

kok & el_payaco macie rację, ale jeźeli wydaje te 1,5 miliona to chyba moge sobie pogrymasić

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ivis
    kok & el_payaco macie rację, ale jeźeli wydaje te 1,5 miliona to chyba moge sobie pogrymasić
    Jak grymasisz to znajdą innego na twoje miejsce którywyłoży kase i nie bedzie grymasić

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar ivis
    Auto
    Opel Astra 1,8

Domyślnie

Oni chyba wysyłają propozycje kupna samochodu, i jak bym dostał taką propozycję, to dlaczego nie. Wykładam troszkę więcej kaski i coś napewno by wykombinowali

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Pomarzyć dobra rzecz, ale ja mysle ze to jest zwykły "chłyt martetindowy" zeby przyciagnac burakow po zwykle 430 a przy okazji zarobic 30 mln euro minus podatek. To Ferrari to taka inwestycja jak kupowanie kamienic w centrum miasta. Albo sprzedajesz z zyskiem albo chwalisz sie przed znajomymi. Wątpie żeby ktoś nim jeździł
    Scotch po whisky

Awatar Rudy

Domyślnie

Jeśli jesteś nadzianym kolesiem marzącym o przejażce F1, to auto dla ciebie! Tak powinny brzmieć reklamy.
    W sumie FXX ma spełniać podobną funkcję jak TVR 350 - jest do zabawy, tyle że na większą skalę Ale szczerze nawet jakbym miał tyle hajsu, kupiłbym sobie haciendę w Espanii oraz 65 AMG i Ariela Atoma. Ten ostatni ma podobny target, co te wcześniej wymieniane - służy do zabawy, więc dla orzeźwienia codziennie rano jeździłbym sobie nim po bułki. Słowem FXX jest dla fanatyków :damn:

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    I właśnie tego nie lubię, polityka "dajesz kasę, bierz auto i spadaj frajerze"
    No przesadziłeś Aston z tym "spadaj frajerze", bo jednak posiadacze tych bolidów zostaną nauczeni nimi jeździć i będą mieli tor do dyspozycji za friko (hehe, w cenie bolidu ). Mam wrażenie, iż ta polityka brzmi "Klient nasz pan", bądź z perspektywy klienta - "Płacę - wymagam".
    Love will tear us appart...

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Na pewno jedno z tych dwudziestu jest dla mnie
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

Domyślnie nie am co pisać o FXX

dlaczego bo i tak zapewne nikt stąd nie kupi tego cudeńka to ferrari mogą kupić tylko najbardziej zaufani klieńci ferrarizraesztą jest ich tylko 20 (tyle przewidziano) jednakże chciałbym mieć tekiego i posiadać z tego tytułu ptrzywileje "gratis" np: mamy zapewniony tor w Maranello, darmowy dojzd na jaki kolwiek pokaz ferrari i darmowy przelot na jakikolwiek tor na świecie ale to dopiero początek całej masy przywilejów posiadacza FXX
    SZKODA ŻE JA GO NIE MOGE MIEĆ

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Jak informuje AutoBlog.com w Szwajcarii prawdopodobnie udało się zalegalizować jeden z egzemplarzy FXX do użytku... drogowego! Cała procedura pochłonęła ponoć 250 tysięcy dolarów.

http://www.autoblog.com/2007/10/30/c...or-the-street/

Poza tym w weekend zaprezentowano zmodyfikowane FXX o przydomku Evoluzione:

http://scuderiaferrari.pl/modele/drogowe/enzo/fxx/evo/

Uprawnienia umieszczania postów