Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Subaru SVX

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie Subaru SVX

Subaru SVX.Produkowane w latach 92-97 i sprzedawane w tylko USA.Swiatło dzienne ujrzało ok 14 tys sztuk. Moze nie jest autem znanym albo uwielbianym przez rzesze, ale wydaje mi sie ze godnym uwagi i bardzo wartosciowym. Sam miałem okazje nim jezdzic i zrobiło na mnie nie lada wrazenie. Charakteryzuje sie nietuzinkowa stylistyka(nadwozie zaprojektował Giugiaro). Jest to rasowe coupe pełna geba. Co sadzicie o tym aucie?

Engine:3.3-liter 24-valve 6-cylinder horizontally opposed(Bokser)
    Horsepower:230 bhp
    0-60 MPH:7.3 seconds
    1/4 Mile: 15.4 seconds @ 92.5 mph
    Skidpad: 0.85 g
    Top Speed: 143 mph
    Weight:3,580 pounds
    Skrzynia:automat 4 biegi
    napęd: os przednia lub na 4 koła

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Widziałem parę lat temu. Zrobiło na mnie wrażenie. Ciekawa stylistyka, nie byle jaka (jak to sie pisze?) technika. Rzadki okaz. Jak wrażenia z jazdy?
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BABELEC
    nie byle jaka (jak to sie pisze?)
    niebanalna

mnie tam takie auta nie pociagaja, wole lekkie atletyczne supermaszyny

nie zmienia to jednak faktu ze dalej jest to auto dosc ciekawe i na swoje lata nie razi oczu tak bardzo
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

A ja myślałem że wszystkie miały napęd na cztery koła ... Poza tym to Subaru ma jakiś unikalny system szyb bocznych, dzieki czemu nawet przy 200 km/h mozna śmigać z otwartymi szybkami. Ale i tak mi sie nie podoba, za bardzo wydziwnione tak jak większość japońskich aut sportowych
    Scotch po whisky

Awatar qoompel

Domyślnie

Rzeczywiscie ladne i takie ... sportowe.

Awatar ivis
    Auto
    Opel Astra 1,8

Domyślnie

Taka trochę dziwna stylistyka. Przód nawet całkiem fajny, ale tylne światła to już masakra

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Pierwszy raz widzę ten samochód i przyznaję że jest bardzo ładny. Samochód ten odbiega z linię od dzisiejszych modeli tego wozu.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Mały odkop, ale przeżywam jakąś wtórną fascynację tym samochodem. Jak wiecie zawsze lubiłem nietuzinkowe Samochody.
    Pogrzebałem w necie i znalazłem kilka fotek. Co mnie naprawde zadziwia to fakt że S U B A R U produkowało auto z napędem na przednią oś.
    Subaru od 1991 do 1997 roku sprzedało około 25 tysięcy tych samochodów z czego około 14 tysięcy z homologacją na rynek USA.
    Najbardziej nietypową rzeczą w tym aucie były boczne szyby, które, co prawda otwierały się w niewielkiej części ale zapewniały bardzo dobrą areodynamike oraz widoczność.
    Pocieszając Robaka wspomne (być może się myle, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem z angielskiego) że wersja z napędem na przód była produkowana od 1994 roku do 1996, czyli króciutko.

Ostatnia Fotka to SVX po nalocie meteorytów.
    Większość fotek to SVX z USA, ciężko znaleźć jakieś fotki przeznaczone na inne rynki (model nie był przeznaczony wyłącznie na rynek USA jak pisał Robaq). Więc jak ktoś takowe posiada to bardzo bym prosił o umieszczenie ich w tym temacie.

Źródło www.subarusvx.com, www.subaru-svx.net
    UPDATE:
    Fotki Europejskiej Wersji znalezione na OTOMOTO.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

To jest moj brat cioteczny i jego SVX. Moge nieco powiedzic o tym aucie. Miałem z nim stycznosc przez 2 miesiace. Za kierownica niewiele spedziłem. Zrobiłem tylko mała rundke po osiedlu nie przekraczajac 60km/h. Siedzac z boku moge powiedzic ze auto ma masakrujace przyspieszenie czego nie oddaja liczby. Nawet przy 160 km/h wciesniecie gazu di oporu rowna sie z wciskaniem w fotel i po krotkiej chwili przywitaniu 200 na gdzine. Piekny dzwiek silnika jak w prosiaku 911. Auto siwtenie trzyma sie drogi na zkretach. Wiele razy siedziałem zdumiony. Wydawało sie ze juz powinnismy siedziec w rowie ale jednak... Pozycja siedzaca typowo sportowa. Siedzi sie nisko i jest sie otoczonym przez tunel srodkowy i wysoka linie okien bocznych. Z tyłu ciasno ale siedziec sie da choc gdy zmuszano mnie do podrozowania tam przyjmowałem pozycje lezaca w poprzek Wykonczenie wnetrza na srednim poziomie. Ogolnie szary plastik dobrej jakosci i połskorzane fotele... tez szare. Stan auta tez nie był najlepszy. Zepusta klimatyzacja skutecznie zniechecała do podrozy w gorace dni czyli codzien. Z połamanej osłony przeciw słonecznej wystawał przewod. Gdy wsadziłem tam swoje ciekawskie rece pokopał mnie prad ??: Kilka razy na autostradzie w upał zagotował sie płyn w chodnicy. Po odkreceniu korka sikało wszedzie - na samochod, na brata, i na droge :lol: . Wiele razy tez brat nie dojechał do pracy bo po drodze cos sie stało. W tym przypadku nie mozna mowic o niezawdnosci japonskiego auta chociaz gdyby wczesniej było bardziej szanowane przez poprzedniego własiciela i serwsowane... Fakt faktem ze brat wsadził w niego tyle kasy ze w Polsce mozna by za to było kupic dobry mało uzywany samochod.
    Miesiac po moim przyjedzie do domu dostałem telefon od ciotki ze Marcin lezy w szpitalu bo miał wypadek. Okazało sie ze jakis jełop wjechał mu w tył z duza predkoscia gdy on stał na czerwonym swietle i na dodatek impet udezenie spowodował ze wbił sie w samochod przed nim. Brat po 2 miesiacach doszedł do siebie a Subaru całe skasowane zostało wybebeszone z czesci a jego zywot skonczył sie na złomie. Szkoda.

The_Racer
    Guest

Domyślnie

Widziałem raz takie na sprzedaż, z roku '95, kolor ciemny czerwony za.... uwaga.. 8800zł o_O auto było niedaleko mnie, więc sprawdziłem je. Przejechałem się i było w stanie IDEALNYM! Paski, filtry, oleje powymieniane, płyn w klimie nowiutki, klocki hamulcowe jeszcze pachnące fabryką, tarcze o niewielkim przebiegu, nowe opony na alu '16... i powiem wam, że gdybym miał te 8800zł to bym je kupił bez wahania. Jednym słowem - było to znakomite auto za małe pieniądze. Dwa dni później było już sprzedane.

Uprawnienia umieszczania postów