Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Subaru SVX

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

juz wiem na czym wzorowali sie projektanci nowej hondy CIVIC widzialem takiego z kubelkami i zoltymi plastikami ladny wozik

Awatar qba_pl
    Auto
    Renault Scenic

Domyślnie

Eeee nie wydaje mi sie ze tylko w USA byl sprzedawany :/ Mam prospekty niemieckie i belgijskie wiec tam tez chyba byl oferowany. Auto rzeczywicie jest ine niz wszystkie i chyba w tamtych latach wolalbym z japoncow Supabru Impreze albo Toyote Supre

Auto
    subaru svx, citroen cx

Domyślnie

Ej. Panowie, ale gdzie temat subaru SVX poruszać w dziale oldtimer?! Oldtimer to auto zabytkowe, żółte blachy itd. to sprubójcie svx zarejestrować na żółte, za młode jest.
    A co do samego auta to własnie po dłuższym czasie oglądania i czytania w necie kupiłem sobie takowe, i co mogę powiedzieć po 2 miesiącach użytkowania? otóż auto bez wątpienia z "najwyższej półki", a mam porównanie bo aut miałem ze 100, (bo handluję tak na marginesie i to głównie sportowymi) svx, jak mało które sportowe auto, rewelacyjnie łączy w sobie sportową charakterystykę z komfortem i luxusem. Jak na swój wiek jest majstersztykiem konstrukcji i wyposażenia, zgadzam się niedocenione w Polsce na wtórnym rynku, (i dobrze dla potencjalnego nabywcy) ale to na pewno z uwagi na rzadkość, wiele "znawców aut" nie wie w ogóle o jego istnieniu, w Niemczech np. już jest lepiej, ceny svx są adekwatnie dwu-trzy krotnie wyższe niż u nas. ma jedną wadę, która oczywiście nie jest żadna wadą, ale jednak; dużo pali; mój egzemplarz 17 l/100km przy domu, w trasie ponad 12 ale za to 160-170 nie chodzi z szafy, to auto żyje przy takich prędkościach dopiero, a propos prędkości to też pierwszy raz spotkałem tak stare auto sportowe, które dosłownie prowadzi sie tak samo przy 100, 150, 200 i wyżej, dokładnie jakby zamknąć oczy to nie czuć róznicy w zachowaniu auta na drodze, rewelacjania. Także szczerze polecam, mam nadzieję ze poważniejszych usterek nie będę miał w najbliższej przyszłości, auto wyglada zdrowo, ani grama rdzy itd. a rocznik, właśnie, rocznik 92, pierwszy rocznik produkcji.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

dział jest też dla youngtimerów, wiec pasi

mógłbyś zaprezentować swój egzemplarz

Auto
    bmw

Domyślnie

Fajne autko ,ale jak dla mnie trochę za drogie :-(

Uprawnienia umieszczania postów