Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Honda Insight 1.3 Comfort

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Honda Insight 1.3 Comfort

Czekam na uwagi, komentarze, opinie nt. auto testu Honda Insight 1.3 Comfort pt. Ekomobil.

autor: Aleksander Pławski

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ja tez
    Fajne napisany test. Z jajem. Auto dla mnie zupełnie niepotrzebne. Mozna za te pieniadze kupic klase sredia z małym dieslem i bedzie to samo tylko ze wszystko troche lepiej.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

V8 górą Ta Honda miałaby sens, jakby kosztowała jakieś 10 tyś mniej..
    No replacement for displacement

Auto
    Renault Scenic III ph I 1.4 Tce 2010

Domyślnie

Tekst fajny, ale muzyczka nie pasuje do ekologii W tej cenie to pewnie będzie nowe polo blue motion. Tylko że honda ma CVT, a u VW trzeba wachlować. CVT nie jest takiej złe, trzeba tylko się przyzwyczaić.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Wyrażę kilka moich opinii o tym aucie
    Widziałem takiego w srebrnym kolorze nad morzem i przyznam, że na pierwszy rzut oka nie wygląda ogólnie tak źle. Po dokładnym przyjrzeniu się jednak jest już gorzej. Najbardziej razi ten udziwniony tył
    Niedawno siedziałem też w Insighcie w jednym, z gdańskich dealerów Hondy. Wnętrze jest lepiej wykonane, niż wygląda, nie wiem jednak, po co tyle guzików do obsługi klimatyzacji:confused: Duży minus to słaba widoczność do tyłu przed charakterystyczny kształt klapy. Na tylnej kanapie jak na mój obecny wzrost jest mało, rzekłbym bardzo mało miejsca nad głową. Bagażnik całkiem ciekawie zagospodarowano, jak na hybrydę, które dotychczas słynęły ze skromnych "kufrów".

Ogólnie jednak nigdy bym nie kupił tego auta. W porównaniu do konkurentów (pod względem klasy, nie napędu) jest jednak zbyt ciasne, i tak drogie i... brzydkie.

A i jeszcze jedno - bardzo fajny tekst, napisany fajnym językiem

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cena nie jest wcale taka zla. Tyle kosztuja normalne kompakty. Zwlaszcza, ze najtanszy Prius kosztuje 106tys. Mnie auto sie podoba i moze byc dobra alternatywa kompaktowych diesli

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Cala Japońska motoryzacja zmierza (jak dla mnie) w niezbyt fajnym kierunku.

Ja nie chce takiej Hondy, dla mnie ta marka kojarzy się zupełnie z czymś innym. Toyota już powiedziała "sajonara" swojej sportowej przeszłości, powoli robi to Subaru i teraz podobna historia zaczyna się z Honda ;(

I w imię czego tak naprawdę? Ochrony środowiska? Tylko przed czym? To niesamowite jak ludzie zostali omamieni tym całym globalnym ociepleniem.

Zdaje sobie oczywiście sprawę z tego, ze chodzi tu również o zmniejszenie spalania, ale tak naprawdę mały oszczędny ropniak poradzi sobie z tym zdecydowanie lepiej.

Smutne jest w sumie to, ze mamy tutaj do czynienia z "droga bez powrotu". Bo zbyt dużo pieniędzy zostało wpakowanych w cały ten przemysł hybrydowy aby teraz dać sobie z tym spokój.

Ale może przyszłość nie jest taka nudna?

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Ile on ma ręcznych ?
    http://www.autogaleria.pl/fotografie...24873&test=369

Samochód szpetny ale robi furorę na osiedlach gdy parkuje bezszelestnie jak melex.
    "More is better" - J.Clarkson

Awatar kataryniarz
    Auto
    Renault Megane III Grandtour GT Line

Domyślnie

I to ma być według Hondy rewelacja? Średnia z testu 5,5l... to już lepiej kupić dCi i cieszyć się z jazdy
    Spalanie identyczne, a mamy 105KM, 240Nm i wynik taki osiągamy bez męczącej jazdy eco - jadąc eco mamy 4,5l.

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    Cena nie jest wcale taka zla. Tyle kosztuja normalne kompakty. Zwlaszcza, ze najtanszy Prius kosztuje 106tys. Mnie auto sie podoba i moze byc dobra alternatywa kompaktowych diesli
    Ale Insight to nie jest taki do konca kompakt , to taka troche powiekszona i udziwniona Honda City bo tez i na jej plycie podlogowej powstala.
    Alternatywa raczej marna - nie te osiagi , wymiary a nawet cena by rywalizowac z dieslami w kompaktach .Kosztem obnizenia ceny stal sie sam uklad napedowy oraz materialy wykonczeniowe.Doslownie nic naprawde -oprocz silenia sie na oryginalnosc- nie przemawia do wyboru takiego auta.

Uprawnienia umieszczania postów