Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 229

Wątek: Pajacyki aG

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Wbrew pozorom Pontiac nie jest taki głupi. Uzył tu personifikacji czyli przypisania zjawiskom lub rzeczom cech ludzkich( moze i nie tak ale tyle mi tylko zostało w głowie ze szkoły podstawowej). Szkoda ze robi to w tak nieudolny sposob. Szkoda ze cokolwiek tu robi...
    Masz rację Robaku została tu użyta personifikacja , czyli Pontiac jest poetom .
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Golden Boy
    Mam nadzieję, że wiesz jak się odmienia słowo poeta i ten to oznacza... A przy okazji proponuję kolegę PONTIAC'a zostawić już w spokoju - jest człowiekiem oryginalnym i wnoszącym na nasze forum dużo świeżości. Dostał już kilka upomnień (m.in. dość mocnych ode mnie), ale w sumie nie robi nic groźnego i raczej nikomu jeszcze przykrości nie zrobił... Zostawmy go w spokoju i traktujmy normalnie lub co najwyżej z "przymrużeniem oka"...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Mam nadzieję, że wiesz jak się odmienia słowo poeta i ten to oznacza... A przy okazji proponuję kolegę PONTIAC'a zostawić już w spokoju - jest człowiekiem oryginalnym i wnoszącym na nasze forum dużo świeżości. Dostał już kilka upomnień (m.in. dość mocnych ode mnie), ale w sumie nie robi nic groźnego i raczej nikomu jeszcze przykrości nie zrobił... Zostawmy go w spokoju i traktujmy normalnie lub co najwyżej z "przymrużeniem oka"...
    Tak, niech robi śmietnik.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Wbrew pozorom Pontiac nie jest taki głupi. Uzył tu personifikacji czyli przypisania zjawiskom lub rzeczom cech ludzkich( moze i nie tak ale tyle mi tylko zostało w głowie ze szkoły podstawowej).
    Heh, masz dobrą pamięć, słowo w słowo zapodałeś definicją

Ale ja bym coś z nim jednak zrobił, pomimo że jak napisał Dj Brabus, "nie jest on groźny dla otoczenia", to jednak po co robić tu smietnik ??:

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Brabus niewiem czy przeglądając stare tematy natrafiłeś na posty Lancera i CSLa. Oni też nie byli grożni dla otoczenia, lecz mieli podobny styl co pontiac przez co niema ich już z nami ( mam nadzieje że kolega dołączy donich choćby chwilowa za kare )

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Do podejmowania decyzji o istnieniu czy nieistnieniu jakiegoś użytkownika jest Wyższa Siła Forumowa w postaci adminów - jeśli któryś z nich uzna, że obecność PONTIAC'a czy jakiegokolwiek innego użytkownika jest za bardzo szkodliwa dla społeczności forum, to napewno podejmie właściwe kroki!

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

DJ masz racje. Lecz czasem trzeba pomóc zapracowanemu szczeblowi kierowniczemu

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ja w sumie zgadzam się z Dj'em... Nie wyolbrzymiajmy problemu, którego tak naprawdę nie ma. Pontiac z tego co widzę to i tak sporadycznie pisze na forum, nie na tyle aby spamować i robić większe kłopoty. Zresztą czas pokaże jak to z nim będzie.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

No nie wiem. Fakt, że nie jest to jakaś katastrofa, ale takim pisaniem jakby stwierdzacie, że nie przeszkadzją wam głupkowate posty, a co za tym idzie, poziom forum idzie w dół... :neutral: A po co ma tam być, skoro wystarczy jakiś banan i będzie spokój... Przynajmniej na tydień

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    wystarczy jakiś banan i będzie spokój... Przynajmniej na tydień
    Myślisz, że tygodniowy ban wystarczy ? Większość użytkowników upomina go już od miesiąca i nic z tego... :damn:

Uprawnienia umieszczania postów