Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Mercedes S, BMW 7 i Audi A8

Auto
    Chevrolet Evanda, Polonez

Domyślnie

400cdi to dobry silnik z kiepskim automatem 5 biegowym, po wprowadzeniu 7g-tronic problemów juz w nich nie było

Auto
    Corolla E12, mazda 323f bj, Mazda 6 GJ 2012

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    Za taką kwotę proponują kupić Hondę Accord z salonu, bo takie wkraczanie na siłę w klasę luksusową jest beznadziejnym pomysłem. Na klapie bagażnika zawsze można napisać "Jestem bogaty" i problem związany z prestiżem lub też leczeniem kompleksów jest w jakimś stopniu rozwiązany. Zakup auta to jedna sprawa, druga to koszty prawidłowego serwisu tak aby nie zrobić autu krzywdy. Oszczędność na jednym elemencie może pociągnąć za sobą gigantczne koszty.
    masz rację, bo kupić szrot za 100 tys zł to można sie pociąć, a takie autka mają porobione po 200 tys lekko i to że kiedyś kosztowały po 300 tys nie oznacza że sa tak dobracowane jak ak-47. Jak juz chcecie robić z siebie psełdo bogaczy to poszukaj lexusa, bo to są najmiej awaryjne auta w tej klasie. Pozwiedzajcie lepiej salony i poszukajcie fajnego nowego auta.

Domyślnie

ja też mając 100tys zł wybrałbym np. Citroena C5 2.0HDi z ładnym lakierem, ładnymi felgami - na pewno więcej osób się za takim pojazdem obejrzy, niż za poprzednią generacją klasy S, albo strasznym BMW przed liftingiem...

Domyślnie

więcej osób się obejrzy za C5 niż za e65 ?
    Powiem tylko, że jeśli ktoś szuka auta prestiżowego to napewno nie kupi accorda, passata itd (wiem, że ci którzy jeżdzą tymi samochodami uznają, że mają luksusowe limuzyny). I jeśli ktoś kupuje takie auto za 100tyś to nie znaczy, że nie będzie miał środków na utrzymanie takiego samochodu.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mr_Bart Zobacz posta
    BMW vs Citroen
    Dla mnie Francuz ma zdecydowanie atrakcyjniejszą sylwetkę, a do tego jest względnie rzadko spotykany na naszych drogach. No i przede wszystkim jest fabrycznie nowy za 100tys zł...

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mr_Bart Zobacz posta
    Powiem tylko, że jeśli ktoś szuka auta prestiżowego to napewno nie kupi accorda, passata itd (wiem, że ci którzy jeżdzą tymi samochodami uznają, że mają luksusowe limuzyny). I jeśli ktoś kupuje takie auto za 100tyś to nie znaczy, że nie będzie miał środków na utrzymanie takiego samochodu.
    Dokładnie, takie zaglądanie do portfela czy kogoś stać na utrzymanie takiego auta czy nie zamiast doradzić jest trochę niesmaczne. Też za 100tys. zł wybrałbym nowy samochód bo w tej cenie da się już kupić coś porządnego np. ww. C5 ale rozumiem ,że ktoś woli eSkę czy 7kę zamiast zwykłego samochodu klasy średniej. A co z ludźmi którzy kupują W140 za 40tys czy e-38 za 30tys? przecież ich utrzymanie mimo ,że tańsze niż ich następców tanie nie jest a przecież mogli kupić Fabie czy Grande Punto. Za 100tys. takie samochody wcale nie muszą być minami bo zazwyczaj mają one 5-6 lat i dość łatwo trafić na samochód od pierwszego właściciela który skoro było go stać na taki wydatek na utrzymaniu raczej nie oszczędzał i raczej nie był szczególnie katowany bo większością tych aut powożą osoby starsze.
    A przebiegi rzędu 200tys. to dla tych aut jest nic( no może poza A8 5.0 TDI i 3.2 FSI ).
    A jeśli koszty jednak Was przerażają to może sztuką kompromisu zastanowić się nad W211 czy e-60?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    A co z ludźmi którzy kupują W140 za 40tys czy e-38 za 30tys? przecież ich utrzymanie mimo ,że tańsze niż ich następców tanie nie jest a przecież mogli kupić Fabie czy Grande Punto.
    tylko różnica między gołą Fabią a dobrze wyposażonym np. C5 jeśli porównujemy je ze starszymi flagowymi limuzynami Audi/BMW/Mercedesa jest spora. W pierwszym przypadku chodzi np. o to, żeby mieć klimatyzację, w drugim głównie o fakt posiadania "samochodu prezesa", bo obecnie klasa średnia oferuje praktycznie wszystko co do szczęścia podczas podróży potrzeba...

Takie jest moje zdanie w tej kwestii...

Awatar andrzej19961999
    Auto
    VW CC 2.0TSI

Domyślnie

moim zdaniem merc odpada BMW ma duże elektroniki i często sie psuje wybieram Audi

Po co wkraczać w klasę aut luksusowych???
    Za cene 100000zł dobrze wyposażony samochód klasy średniej.
    Polecam Honde Accord. Jestem właścicielem poprzedniego modelu.

*edytuj posty!* - b707
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 09-11-2009 o 15:51 Powód: Dwa posty

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Raz polecam regulamin forum
    Dwa polecam czytac ze zrozumieniem...

Kogo obchodzi że Ty masz Honde? Jesteś jakimś guru lub wyrocznią?

To on szuka auta i on decyduje czy chce wkraczac w luksusowe i używane...
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Domyślnie

jeśli ktoś chce bmw 7, czy merca S to nie kupi accorda ani c5, bo to nie są auta prestiżowe.

Uprawnienia umieszczania postów