Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: SEAT Leon 1.4 TSI Style

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie SEAT Leon 1.4 TSI Style

Czekam na uwagi, komentarze, opinie nt. testu auta SEAT Leon 1.4 TSI Style pt. Drugie spojrzenie.

autor: Adam Kołodziejczyk

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Fajny pomysł na czarno-białe zdjęcia.
    Samochód na tym nie cierpi bo nie jest pomalowany, a krajobraz nie przeszkadza w odbiorze samochodu.

Zacznę od tego, dlaczego nie kupiłbym tej sztuki którą przetestowaliście.
    Krótko - bo jest wersja FR z DSG za te same pieniądze oraz mniejsze w przypadku diesla 170KM (również z DSG).

Dlaczego nie kupiłbym tej samej wersji bez dodatków ?
    Krótko -bo jest Golf VI 1.4TSI 160KM Highline za te same pieniądze i oczywiście wiele mniejsze za 125KM wersję.

Czyli cena dyskwalifikuje go na starcie.
    "More is better" - J.Clarkson

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

Motor ten dysponuje bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz turbosprężarką ze zmienną geometrią łopatek turbiny

Informacja na temat turbosprezarki nie jest prawdziwa
    Taka turbosprezarke mozemy znalezc w Porsche ale w seryjnym Seacie jeszcze nie
    Oczywiscie mam na mysli silniki z zaplonem iskrowym

zyczliwy
    Guest

Domyślnie

Musze przyznac jedno - niezle zdjecia ostatnio robicie, szczegolnie dashboardow Seat Leon - mnie sie to auto podoba dzieki ponadczasowej sylwetce, choc jak tu wspomniano brakuje nieco lepszych tworzyw we wnetrzu.

Domyślnie

a dla mnie 100% zdjęć bez kolorów to nie najlepszy pomysł. Jakieś stylowe zdjęcia sylwetki w WB są ok, ale przynajmniej fotki wnętrza powinny być w kolorze...

Awatar GrooBer
    Auto
    Kia Cee'd 1,4 109KM '09

Domyślnie

Świetne zdjęcia. Odrobinę mniej świetny samochód. Mimo, iż jest jeden z najciekawszych stylistycznie kompaktów na rynku to wnętrze mnie odpycha, wręcz sprawia że nie czułbym się komfortowo w tak pięknym samochodzie, jeśli musiałbym spędzać w nim 1,5-2h dziennie. No chyba, że właściwości jezdne sprawiałyby, że nie zwracałbym w ogóle uwagi na wnętrze (a do tej pory miałem okazję jedynie podróżować na tylnej kanapie). Ale taka stylizacja wnętrza to jest bolączka wszystkich Seatów (nie wliczając Exeo, bo tutaj wszyscy wiedza jak jest ;P).

Anyway...

Przyczajony Leon, ukryty słup telegraficzny
    Umarłem...

EDIT:

Cytat Zamieszczone przez TheMichal Zobacz posta
    a dla mnie 100% zdjęć bez kolorów to nie najlepszy pomysł. Jakieś stylowe zdjęcia sylwetki w WB są ok, ale przynajmniej fotki wnętrza powinny być w kolorze...
    Na jedno wychodzi, bo wnętrze Leona jest smutno-szare.
    Pierwszy samochód sprzedaje dealer, każdy kolejny serwis marki.

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

Samochód od początku produkcji mnie nie urzeka i lift tu nic nie zmienia. Do tego jeszcze ta ochydna konsola środkowa Natomiast tekst jest moim zdaniem rewelacyjny

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio 1.4 08'

Domyślnie

Wnętrze Leona niemile zaskakuje , zdecydowanie odpycha z tego co naocznie widziałem, jak dla mnie do środka ceed'a nawet mu daleko. Dziwi mnie tak wysoka ocena autora tego testu. Wygląd pierwsza klasa z zewnątrz owszem , cena za egzemplarz w teście -z kosmosu. Ale to chyba głównie zasługa 1.4 tsi ;]
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM 2018

Auto
    440i

Domyślnie

cenowo to pudelko powinno byc wyraznie ponizej poziomu golfa i octavi raz ze wzgledu na wiek konstrukcji, dwa na poziom wykonania wnetrza..

Awatar Kubus
    Auto
    Różniaste

Domyślnie

Zgadzam się z przedmówcą odnośnie ceny. Baaaaaardzo fajne autko gdyby cena była przystępniejsza a tak niestety przegrywa z konkurencją ponieważ ani nie jest duże jak Skoda ani nie ma jakości wykończenia VW. Generalnie Seat ma problemy z cenami, to samo dotyczy m.in. Ibizy. Może w salonach można uzyskać duże upusty ale nic o tym nie słyszałem.

Uprawnienia umieszczania postów