Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98

Wątek: 2010 Mitsubishi ASX

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie 2010 Mitsubishi ASX

Pierwsze oficjalne zdjęcia kompaktowego crossovera o nazwie RVR. Seryjna wersja conceptu Cx pokazanego w 2007 roku. Korzysta z globalnej platformy, na której powstały m.in. Lancer i Outlander. Mierzy 4,30m długości i jest krótszy o 365mm od Outlandera.
    Kompaktowy crossover będzie oferowany z nowym silnikiem benzynowym 1.8-litra MIVEC. Na pewno na innych rynkach pojawi się też w ofercie diesel.
    Mitsubishi poinformował, że RVR pojawi się na całym świecie: Ameryka Północna, Europa, Azja i jej regiony, Chiny. Na wiosne trafi najpierw do salonów Japonii.

(c) carscoop

Domyślnie

Tapetki z netcarshow:
    http://www.netcarshow.com/mitsubishi/2011-rvr/

Obrzydlistwo! Już pomijam fakt, że to VT polakierowane zgniłą zielenią... To auto jest po prostu brzydkie. Mam przynajmniej nadzieję, że cena będzie atrakcyjna.

Zbanowany
    Auto
    Hyundai i30 1,4

Domyślnie

Nie, no bez przesady, całkiem niezgorsze te Mitsu...zwarta budowa, mocny, choć naduzywany ostatnio format przodu
    jezeli cena bedzie rownie dobra co Lancera, bede zainteresowany

Domyślnie

Powiem tak , z Soulem szans nie ma , bo jak się domyślam będzie z nim konkurował, pomimo ,że jest trochę większy.

Zbanowany
    Auto
    Hyundai i30 1,4

Domyślnie

wydaje mi się, że to raczej konkurent dla np. Yeti, w końcu jest na [płycie kompakta

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

To się panowie natrudzili przy wyborze nazwy:susp: Samo auto brzydkie, miejscami bardzo, ale jest jeden element, który jest do zaakceptowania - tylne światła. Przód przejadł mi się już dawno, szkoda gadać o nim Myślę, że gdyby pokazali go w jakimś normalnym kolorze (a nie w stylu wymiocin) to wrażenie byłoby ciut bardziej pozytywne Podsumowując ostatnie wizje i przecieki były w 100% wiarygodne

PS Wg mnie RVR to konkurent Yeti, SX4 itede itepe

Awatar Jacobser

Domyślnie

Nie wiem jak wam, ale dla mnie to wogóle nie jest Mitsubishi. Jakoś nie widzę tej marki w roli producenta statecznego pojazdu dla rodziny. Nissan tak, Suzuki tak, ale nie Mitsubishi, producent słynący z rajdówek i terenówek. Ach i jeszcze ten kolor. Cóż, czasami zastanawiam się dokąd ta motoryzacja zmierza.

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Tylne światła są ładne, bo wyglądają jak z Hondy Accord Tourer :P

Awatar GrooBer
    Auto
    Kia Cee'd 1,4 109KM '09

Domyślnie

Ten przód pasuje lepiej aniżeli do Outlandera. Całkiem fajne autko.
    Pierwszy samochód sprzedaje dealer, każdy kolejny serwis marki.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

No nie jest tak zle... Widać, że auto ma bagażnik. W concepcie, jakby go trochę zabrakło. Całość trzyma się kupy. Jest bardzo zbliżony do lancera. Jakby taki trochę umięśniony, podwyższony sportback.
    Jeżeli piszecie, że to konkurent dla Soula, Sx4, Yeti, Quashqaya, to coś tu nie gra. Wszystkie jakby trochę odstają od siebie (jedynie Yeti i Quashqay trochę zbliżone),Ja obstawiam, jako konkurencje typowe kompaktowe SUVY, a nie crosovery, które do miana SUVA pretendują. Czyli Yeti i Quashqay to konkurencja lekko wymuszona. A np. Koleos, Kuga, Tiquan, czy nawet X1 to konkurencja właściwa. Jeśli Mitsubishi zafunduje dobry napęd na 4 koła, będzie to łakomy kąsek na rynku. Mi się podoba.

Uprawnienia umieszczania postów