Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Colin McRae Dirt 2

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie Colin McRae Dirt 2

No to jazda!
    Jakie macie wrażenia?

Mi giera się strzasznie podoba, jak zawsze świetne prowadzenie auta, ciekawe rozgrywki tylko troche mało aut.

Świetnie rozwiązane jest menu no i klimat jakby się faktycznie było w teamie z Blockiem, Pastarną itp

Zabawa na MP musi być nieziemska.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Grasz na piecu osobistym?
    Jak z wymaganiami? Naprawdę tak koszmarne, jak ludzie mówią? Bo z jednej strony na pewno są wysokie (cudna grafika, obsługa DX11 itp.), a z drugiej ponoć jest znakomicie zoptymalizowany (lepiej nawet niż pierwszy DiRT). Jak to w końcu jest?

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Ja mogę tylko powiedzieć, że kierownica jest tu obowiązkowa. Próbowałem grać na klawie, i odinstalowałem po godzinie bo nie było sensu. Poza tym jeśli chodzi o fizykę jazdy, to dla mnie dalej stary colin2 jest ideałem .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Domyślnie

za mało Colina w Colinie - tylko kilka tras stricte rajdowych, brak klasycznych imprez z podziałem na dni, strefami serwisowymi itp. Za to masa wyścigów typu BAJA. Ogólnie grało mi się przyjemnie, ale do klimatu i frajdy płynącej kiedyś z Colin McRae Rally brakuje bardzo dużo...

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

tak tak, ale ile można jeździć w rajdy w kółko. od tego sa doskonałe poprzednie części, tutaj już nie było poprostu co dodawać i gra by była nieatrakcyjna

a teraz jest dużo rallycrosu, troche rajdów i ogólnie jest ciekawie

co do wymagań przy niskich detalach podobno można pośmigać nawet na słabszym kompie. ja z nowym piecem tne na max detalach
    i przyznam że fizyka uszkodzeń auta mogła by być lepsza bo o ile przodem jak walne to jeszcze nawet fajnie sie rozwala, ale jak bokiem w słup sie walnie to tylko drzwi odlatują

a i gram na padzie i narzekać nie mogę. na poziomie Savage całkiem dobrze sobie radze a kierownice to ja mam w Alfie

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

bobryt masz oryginala?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bobryt Zobacz posta
    tak tak, ale ile można jeździć w rajdy w kółko. od tego sa doskonałe poprzednie części, tutaj już nie było poprostu co dodawać i gra by była nieatrakcyjna
    ostatni prawdziwie rajdowy Colin wyszedł w 2005 roku, więc mieliby co unowocześniać i poprawiać. Wolę jeździć 100 razy rajd GB, niż BAJĘ...

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Trochę Cię rozumiem, TheMichal. Mogliby np. pokusić się o pełną licencję FIA WRC i na tej zasadzie skonstruować grę. Pełen, autentyczny kalendarz, prawdziwe rajdy, odcinki itp. To też mógłby być przebój, gdyby dać amatorom gier możliwość przejechania np. Rajdu Polski po realistycznych odcinkach.

Ale jeśli chcesz powrócić do klasycznych rajdów, zawsze pozostaje opcja pt. Richard Burns Rally. Tam dopiero można poszaleć i szlifować umiejętności.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

na momo się gra super tylko troszkę się o nią boję, bo wcześniej grałem w formułę 1, a tam nie było tak dynamicznych ruchów mam nadzieje, że to wytrzyma

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

jak mój Thrustmaster RGT wytrzymał (znaczy się dało się przywrócić do funkcjonowania za pomocą kleju, taśmy i lutownicy), to MOMO na pewno wytrzyma

Uprawnienia umieszczania postów