Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Najechanie na przystanek

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nikt tego przystanka nie widział, a czepiacie się
    Szakal jak przywaliłeś w bruk czy co to było, to byleś w tamtej chwili mistrzem kierownicy? z tego co pamiętam to chyba prawka nie masz bardzo długo? a co jeśli ktoś w tej chwili by kradł ten bruk (bo w nocy raczej nikt by nie pracował)? albo jakby kibole wtedy tam stali i rzucali brukiem w policje? zgłosiłeś wypadek? dostałeś mandat za spowodowanie wypadku?

Auto
    HCT-S

Domyślnie

Jedno pytanie, wiecie o jaki przystanek mi chodzi? Wytłumaczę to tak: autobus nie ma typowej zatoczki do zatrzymania sie, przy przystanku jezdnia podniesiona jest trochę do góry, i na tym zatrzymuje się autobus, więc nie wjechałem na przystanek na chodniku tylko cały czas byłem na moim pasie ruchu, nie było zagrożenia abym kogoś potrącił czy skasował przystanek...

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

i wszystko jasne wiem o co chodzi, tylko, że w Wiedniu są takie podniesienia na przystankach tramwaju (taki dłuuugi śpiący policjant) i faktycznie nie powinno się za szybko na to wjeżdżać, ale nie wydaje mi się, żeby się coś posypało. sprawdź opony i felgi, jak są bez śladów, to się nie przejmuj

Auto
    HCT-S

Domyślnie

Mój błąd bo źle wyjaśniłem sytuację, dla mnie taki przystanek wtedy to była nowość
    Ostatnio edytowane przez JCK ; 10-12-2009 o 23:12

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

błąd nie błąd. znawcy mogli się dopytać, a nie lecieć po tobie jak byś rozjechał grupę dzieci wysiadających z autobusu.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gt4 Zobacz posta
    Szakal jak przywaliłeś w bruk czy co to było, to byleś w tamtej chwili mistrzem kierownicy?
    No cóż każdy może wyrazić swoją opinie. Autor zakładając temat może się spodziewać takiej fali krytyki. Tymbardziej, że nie wyjaśnił dokładnie sytuacji (!!!), a ona jest co najmniej niecodzienna delikatnie to ujmując. JCK w ogóle nie zauważył mojego drugiego akapitu, ale dobrze, że chociaż wyjaśnił. Nie o mnie jest temat więc nie rób wycieczek osobistych.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

a ty nie wyciągaj pochopnych wniosków

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

ojojoj... zlinczujmy go! Taaak:P

JCK Ty nie dobry piracie drogowy:P

No dobra ale tak na serio. Jak nic złego sie nie dzieje to się nie stresuj. Jak masz jakiegoś dobrego znajomego mechanika to warto by było przy okazji wjechac na kanał i oblukac na wszelki wypadek auto. Bo jak wachacze oberwały porówno to może nie ściągać.

Jak masz TDI to raczej nic sie nie stało by jak by juz miało się dziać to byś zauważył... Bo raczej nie trudno dostrzec gdy zostawia sie miske olejową
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Uprawnienia umieszczania postów