Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Najechanie na przystanek

Auto
    HCT-S

Domyślnie Najechanie na przystanek

Witam! Mam taki problem, ostatnio jechałem samochodem i sie zagapiłem i z prędkością około 70 km/h wjechałem na podwyższony przystanek...samochód mi trochę wyskoczył i gwałtownie później z niego zjechałem...Co mogło mi sie uszkodzić podczas takiego wjazdu?...Samochodu mi nie ściągą, nic nie słychać też w zawieszeniu...

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Warto sprawdzić zawieszenie przednie jak również tylne. Najlepiej u specjalisty. Tylne zawieszenie jest dość czułe.

Auto
    Chevrolet Evanda, Polonez

Domyślnie

jak nie sciaga, nie trzesie kierownica, nie uszkodziło opony ani felgi to nawet bym nie zagladał, gdyby cos sie stało napewno byłoby to odczuwalne. Miales duzo szczescia

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Świetny problem, trochę komiczny.
    Walnąłem się głową we framugę w swoim pokoju bo się zagapiłem.
    Co mogłem sobie rozwalić ?
    Nic mnie nie boli, krew nie leci.
    "More is better" - J.Clarkson

Auto
    HCT-S

Domyślnie

Wiesz kolego, mam mały jeszcze staż za kółkiem, to jest też mój pierwszy samochód i o niego dbam, więc jak miałem taką sytuację to wolę zapytać na AG bo wiem że jest tu dużo kompetentnych i życzliwych osób więc nie rozumiem Twojego posta. Pozdrawiam

Awatar Piterek1983
    Auto
    VW Golf VI Highline 1.4 TSI 160KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JCK Zobacz posta
    Wiesz kolego, mam mały jeszcze staż za kółkiem, to jest też mój pierwszy samochód i o niego dbam, więc jak miałem taką sytuację to wolę zapytać na AG bo wiem że jest tu dużo kompetentnych i życzliwych osób więc nie rozumiem Twojego posta. Pozdrawiam
    stary jak Ty się tak zagapiasz i wjeżdżasz na przystanek to Ty lepiej zostaw samochód i przesiądź się znowu na rower buhaha moze tym nikomu krzywdy nie zrobisz...
    kto takim daje prawko... Ty sie ciesz że tam nikt nie stał, bo jeszcze musiał byś maskę klepać, pewnie i szyba by poszła...

Domyślnie

Nie cytuj posta, jeśli jest powyżej Twojego. Następnym razem będzie kartonik.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JCK Zobacz posta
    Witam! Mam taki problem, ostatnio jechałem samochodem i sie zagapiłem i z prędkością około 70 km/h wjechałem na podwyższony przystanek
    To chyba jakaś prowokacja. Nie wierzę, że można być.....albo lepiej nie piszę. Nie dość, że jechałeś za szybko jak na miasto, to w dodatku wjechałeś w miejsce gdzie zwykle kłębi się dużo ludzi oczekujących na autobus. Ja bym się nie zastanawiał nad samochodem, tylko nad sobą. Najlepiej jak najwcześniej zanim poprawisz i tak tragiczne statystyki.
    Nie chcę moralizować, ale zakładając ten temat przyznałeś się do największej głupote jaką można popełnić.

Poza tym skąd mamy wiedzieć czy nie zepsułeś auta. Mamy na odległość i bez żadnego zdjęcia powiedzieć, że to i to masz do naprawy. Jedż do warszatu albo do ASO VW. Nikt inny ci nie pomoże. Myślisz, że wpadanie na przystanki to codzienność i każdy może z tobą podzielić się doświadczeniem? Myślisz, że za każdym razem jak przy dużej prędkości wjedziesz na jakieś podwyższenie skutki są te same i w każdym aucie?

Auto
    HCT-S

Domyślnie

Widzę wszyscy idealni nie popełniający błędów, mistrzowie kierownicy, jednak statystyki nie kłamią, spora większość uważa że jeździ idealnie... piterek skąd możesz wiedzieć jak prowadzę samochód oprócz tej jednej sytuacji co miałem? Jeżdżę ponad dwa lata bezwypadkowo, pierwsza taka sytuacja, może gorszy dzień miałem, każdy popełnia błędy ale nie...jest kilka osób co uważa sie za idealnych kierowców i od razu wyzywają że trzeba na rower sie przesiąść...Szakal, akurat w tym miejscu ograniczenie jest do 70 km/h....więc twoje zarzuty są nieodpowiednie, zresztą pierwszy raz w tym mieście jechałem...a zapytałem bo jednak stan polskich dróg jest jaki jest i może ktoś( nie Wy oczywiście bo jesteście mistrzami kierownicy) uszkodził sobie samochód na polskich drogach...nawet z własnej winy bo ten nie popełnia błędów kto nic nie robi...Dzięki za odpowiedź QbaKuba i mally89. Dla mnie temat do zamknięcia żeby nie prowadzić dyskusji nie na temat.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Jezdzisz autem DWA LATA i wjechales w PRZYSTANEK ? grubo... myslalem, ze jak piszesz ze dopiero zaczynasz to masz prawo jazdy od dwoch tygodni. Po dwoch latach na drodze cos takiego jest niedopuszczalne...

Uprawnienia umieszczania postów