Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [9ff] GT9-R

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie [9ff] GT9-R

Może nieco odgrzewany kotlet, ale przeglądając forum nigdzie nie znalazłem niczego na temat tego samochodu. Informacje pochodzą z fast-autos.net, artykuł datowany na lipiec br. To dawno temu, ale pojazd ciekawy, więc...

Znany z piekielnie szybkich maszyn, osiągających nierzadko okolice 400km/h, tuner Porsche - 9ff wypuścił model GT9-R: 20 sztuk z pewną możliwością indywidualizacji. Nadwozie dostępne w dwóch odmianach: jedną nastawioną na maksymalne prędkości i drugą nastawioną na poprawienie trakcji. Zaoferowano 3 odmiany silnikowe, aby klient mógł "uczyć się" panowania nad samochodem krok po kroku, mając możliwość upgrade'u w każdej chwili.

Najsłabsza wersja legitymująca się "zaledwie" 750-oma koniami mechanicznymi, osiąga trzy paczki w 20 sekund. Budzik kończy pracę na 380. O grzędę wyżej sadowi się odmiana 987 konna. Ma ona być złotym środkiem pomiędzy osiągami na torze, a prędkością maksymalną deklarowaną na 409km/h, co już przekracza...możliwości Veyrona. 300km/h wita się z nami po upływie 17 sekund.

Na samym szczycie sytuuje się naprawdę poważna maszyna. Pod pokryciem ukrywa się 4 litrowy, 6-cio cylindrowy bokser biturbo. Legitymująca się mocą 1120 koni jednostka, rozpędza GT9-R do 414km/h. Do setki rozpędza się w 2,8s. Do trzech: w 15,8.

9ff oferuje trzy skrzynie biegów, w tym 6-ścio stopniowe - manualną i sekwencyjną. Tylko do najsłabszej przewidziano 5-cio stopniowy tiptronic.

Wnętrze urządzane indywidualnie według życzenia klienta, z użyciem najlepszych materiałów. Wiadomo: włókno węglowe, drewno, aluminium, alkantara, skóra wysokiej jakości.

Mi osobiście samochód kojarzy się z wyścigowym 911 GT1... Wygląda po prostu cudownie!!! Moim zdaniem wspaniała maszyna Zakochałem się

Bez Mazdy nie ma jazdy!

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

ale przeglądając forum nigdzie nie znalazłem niczego na temat tego samochodu.
    Hmmm.....

http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=5335

http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=10356

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Po cichu się tego obawiałem, bo mało prawdopodobne było żeby samochód się tutaj nie znalazł... Ale wyszukiwanie ręczne, a tym bardziej wyszukiwarka forum zawiodły. Aby nie robić bałaganu, upraszam któregokolwiek z panów moderatorów o usunięcie wątku Przepraszam za zamieszanie, naprawdę musiałem to gdzieś przeoczyć. Dzięki za link do tamtego tematu. Dopiszę się tam gdzie trzeba.
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Tzn. ja korzystałem z wyszukiwarki google na samej górze strony. Forumowa nie jest najlepsza, ale google wszystko ci znajdzie.

Tych zdjęc co podałeś nie znalazłem na forum, a tekst zawsze przydatny. Temat po prostu można przenieść. Tylko zdjęcia popraw bo rozwalają forum.

Uprawnienia umieszczania postów