Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Wątek: Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2010

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2010

Widzę, że user, który miał zwyczaj zakładania tego typu topiców jakoś zasnął w tym roku (), więc pozwoliłem sobie założyć taki oto temat

A więc:
    Święta już raptem na trzy dni, więc chciałbym złożyć wszystkim userom, redaktorom, adminom, modom etc. najlepsiejsze życzonka z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby te święta były magiczne jak nigdy dotąd, spędzone były w ciepłej i rodzinnej atmosferze, aby ten gruby pan w czerwonym kubraku i z saniami zwany Świętym Mikołajem hojnie obdarował pod świątecznym drzewkiem tym, co się tam wymarzyło, śnieg przedłużył swój pobyt w Polsce do 26.12, nikt się w ten czas nie przejadł, zapomniał o codziennych problemach na ten czas i w ogóle wsiśkiego, wsiśkiego naj, naj, naj

No to tyle
    Ostatnio edytowane przez Lay'S ; 31-12-2009 o 12:09

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Wesołych
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

A ja sobie życzę kolejnej Alfy, porządnej pracy i zdrówka...aha...to miało być ode mnie, a nie dla mnie..więc....czego tam sobie życzycie.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

A ja wszystkim życze spokojnych i wesołych świąt w gronie rodzinnym i wymarzonej fury w garażu w przyszłym roku
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

I ja również przyłączam się do życzeń. Wszystkiego naj naj naj, żeby te święta były okazją do odpoczynku i spędzenia czasu w gronie rodziny a przyszły rok okazją do zakupienia wymarzonych 4 kółek

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Wszystkim Wam życzę samochodów, jakie macie w avatarach i jakie Wam się mażą, piątego biegu w Datsunach, mniejszego spalania w Mazdach, szalonego driftowania w Smartach, turbin w Uniakach, niezawodności w Alfach, i żeby w Wigilię Yeti przemówiła ludzkim głosem .

Wesołych Świąt panowie !!!
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Te święta docenie chyba najbardziej ze wszystkich świąt, bowiem będzie to upragniony odpoczynek Najbardziejardziej mnie cieszy że jest wolne:P Wszystkim userom życzę wesołych i spokojnych świąt bożego narodzenia, wielu prezentów pod sypiącą się choinką oraz przede wszystkim spełnienia marzeń motoryzacyjnych na 2010 rok Wesołych!

Domyślnie

A ja jeszcze pracuję na pełnych obrotach i o świętach nie myślę...

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

wesolego jajka i szczesliwego nowego dyngsa 2010 :P

Awatar Cento
    Auto
    Volkswagen Golf II 1.6 D

Domyślnie

Wesołych świąt, szczęśliwego roku 2010, niech wam upłynie pod znakiem zabaw przyjemnych i pożytecznych :-).
    Marzenia, niczym uśmiech kobiety, potrafią dodać skrzydeł. Golf, jak dobrze że ciebie mam :-).

Mój Volkswagen, mój wehikuł czasu: http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=16171

Uprawnienia umieszczania postów