Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: prze-budowa car audio a sprzet z USA

Awatar Bolec
    Auto
    Stilo/ 126p 600 82'

Domyślnie prze-budowa car audio a sprzet z USA

Witam,
    Jako, ze mój kuzyn poleciał do stanów na wymianę na całe 6 miesiecy mam możliwość tańszego zakupu gratów do swojego samochodu. Ale jest pare wątpliwości.
    Obecnie w aucie mam clariona "cośtam"468"cośtam" - ogólnie sprzęcik ok, i nie zamierzam go zmieniać. Z przodu graja mi głośniki Infinity i jaki model by to nie był to i tak sa do wymiany ze względu na uszkodzenia mechaniczne. Zauważyłem ze na ebay'u niektóre głosniki sa duuuuzo tańsze niż w Polsce. Np. rozważane przeze mnie Powerbass S6C kosztują tam 50$ (u nas 299zł) lub Lanzar'y HR6.1 59$ (i nas 329zł). Chciałem sie was zapytac o ww głośniki oraz o firme Hifonics, wiem ze jest dobra ale jak bardzo? Warto kupic głosniki HF? W stanach sa zupełnie inne modele niz w pl i troche sie motam.
    Do tego chciałbym kupic wzmaka 4 kanałówkę - za mniej 130 dolców mozna miec cos fajnego firmowego (jbl, lanzar badz wspomniane hifoncs). Jesli mozecie cos doradzic to pomóżcie!

PS. Mam nadzieje ze temat jest w dobrej rubryce, jezeli nie to prosze modóe o przeniesienie

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Auto wygłuszyłeś:P ?
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Awatar Bolec
    Auto
    Stilo/ 126p 600 82'

Domyślnie

przednie drzwi tak
    bagaznik jeszcze w planie mam ale to dopiero jak sub bedzie

Uprawnienia umieszczania postów