Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Który lepszy?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Land Rover Discovery III

15 42.86%
  • Range Rover

20 57.14%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Land Rover Discovery III vs Range Rover

Awatar m3csl

Domyślnie Land Rover Discovery III vs Range Rover

co lepiej jeździ po bezdrorzach????
    hyundai Sonata to D klasa czy E kalasa??

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Jak dla mnie to po bezdrozach lepiej jezdzic Discavery Range Rover to jest na ulice do ekskluzywnych klubów itp / jest dla osób z górnej półki ale ja jak bym kupił Discavery to w teren bym nie pojachał, nie orientuje sie dokładnie ile kosztuje ale wydaje mi sie ze ponad 250 000 tys zł a Range Rovera top mi troche szkoda bo pierwszy model to podobno miał wspaniełe własciwosci terenowe ( na Discavery programie w TV ) wybiarali najlepsza terenówke i wygrał stary Range Rover a z obacnych modeli tym na zdjeciach to ja wybieram w teren Discavery
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Myślę również, że to DiscOvery bardziej nadaje się w teren. Pamiętacie może rajdy Camel Trophy ? Nie widziałem tam żadnego Range tylko Defendery no i DiscOvery. Tak więc DiscOvery jest lepszy na błotko
    Scotch po whisky

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Wydaje mi się, żę lepiej w plener pójdzie Discovery. Range posiada jednak zdumiewające dobre właściwości terenowe, jak na swój charakter luksusowej terenówy. Do tego wygląda przetotalnie. Bardzo ładna kamienica na kołach. Widziałem parokrotnie i robie wielkie wrażenie.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Oba są świetne w terenie, jednak Range jest założenia duzo bardziej luksosuowym autem, a co za tym idzie na pewno nieco gorzej radzi sobie w terenie (za to lepiej prowadzi się na drogach ) Wogóle trochę dziwne porównanie :neutral:

Domyślnie

Na 100% Discovery

Domyślnie

Widzialem ostatnio Range Rovera o pojemnosci 4.4 robi wrazenie i jego wlasnie bym wybral. Oba sa bardzo dobre w terenie ale ten chyba jest bardziej luksusowy, ale moge sie mylic.
    Land Cruiser 100. Legacy, Forester, Impreza, Porsche, XC 90, BMW, Mercedes w sumie też może być

Awatar rubk
    Auto
    nie posiadam

Domyślnie

mnie jakoś jazda w terenie nigdy nie podniecała i uważam że właściciel zarówno Discovery jak i Range Rovera bardzo żadko będzie zjażdżał z utwardzonej drogi. ja na przykład gdybym musiał brodzić po pas w wodzie i błocie wybrał bym coś starego i sprawdzonego. Na autoscout24 Range Rover stoi średnio za 65-70 tys.euro, Discovery można dostać za 40tys.i jest ono podobno (jeremy tak twierdzi) bardziej przygotowane do jazdy w terenie ale nie szkoda by wam było jezdzić po błocie, kamieniach, i innych taką furą?? tak więc dla mnie gościa który raczej by nie opuszczał asfaltu i ocenia jedynie design lepszy by był Range Rover.
    Vorsprung durch Technik
    -----------------------------
    Czekam na RS6... byle tylko było lepsze od M5

Awatar m3csl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brzuchi
    Widzialem ostatnio Range Rovera o pojemnosci 4.4 robi wrazenie i jego wlasnie bym wybral. Oba sa bardzo dobre w terenie ale ten chyba jest bardziej luksusowy, ale moge sie mylic.

nie mylisz się Range jest luxususowszy
    hyundai Sonata to D klasa czy E kalasa??

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wybieram Discovery.Jesli miałł bym jezdzic w terenie na pewno by sie lepiej sprawował.Jesli maił bym jezdzic po asfalcie to bym nie wybrał zadnego bo i po co jest tyle innych aut.

Uprawnienia umieszczania postów