Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Ktory najlepszy ??

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Seat Ibiza Cupra

6 26.09%
  • Peugeot 206 RC

9 39.13%
  • Renault Clio Sport

8 34.78%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Seat Ibiza Cupra, Peugeot 206 RC vs. Renault Clio Sport

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie Seat Ibiza Cupra, Peugeot 206 RC vs. Renault Clio Sport

Peugeot
    177KM
    202 Nm
    7,4 s
    220km/h
    Cena: 86 600zł

Renault
    178KM
    200 Nm
    7,1 s
    222km/h
    Cena: 84 400zł

Seat
    180KM
    245 Nm
    7,3 s
    229km/h
    Cena: 93 990zł

Ja wybieram Clio za przyspieszenie, wnętrze i wygląd zewn. choć Ibiza wymiata nieżle to jest cięższa od Clio i przegrywa na światłach.

P.S. Wracam rano

Awatar TuningPan
    Auto
    łoweł

Domyślnie

oczywiscie ze wybieram seata, po 1 to jest wiekszy, po 2 szybszy(tylko do 100km/h przegrywa z Clio o 0,2s ale i tak jest lepszy )a po 3 za wyglad, wyglada jak sportowy samochod a nie jakies clio

1.Seat
    2.Peugeot
    3.Renault
    www.skyline.fora.pl <--------- Forum dla wszystkich zafascynowanych Nissan'em Skyline'em i nie tylko

Zapraszaja R34 i TuningPan
    ----------------------------------------
    Ashely Force - i jak tu nie kochac kobiet

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

wybieram peugeota.Clio jest tez fajne i w sumie nie wiele gorsze.Zupełnie odrzucam seata.Stylistyka jest srednia ale mozna przezyc natomiast nie przezyje juz turbodoładowanej jednostki napedowej.Suche liczby na papierze nie wiele mowia.Głupia turbodziura i tak zostaje,trzeba poczekac po wcisnieciu gazu zanim turbosprezarka zacznie sie krecic a szybko konczy bo pewnie maksymalna moc kształtuje sie w okolicach 5500obrotow(zgaduje).Silniki dwoch francuzow sa o niebo lepsze.Reaguja na wcisniecie gazu spontanicznie, a ciag nie ustepuje az do 7000 obr na min.
    Na tym zdjecieu seat wyglada jak siedem nieszczesc.Alufelgi-szajs,,zwykła wersja wyglada o niebo lepiej

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Po pierwszej selekcji odpada Clio, glownie za wyglad, a pozniej to juz bym sie nie wiedzial ktorego wybrac, bo oba pozostale bardzo lubie i bardzo mi sie podobaja... Choc bardziej do gustu przypadl mi Peugeot, ale jak kto woli do koloru, do wyboru

Domyślnie

Wybieram Clio głównie za osiągi mimo to że Ibiza jest ładniejsza

1.Clio
    2.Ibiza
    3.206

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Wg mnie na pierwszym m-cu jest 206 i Clio. Dopiero po nich Ibiza. Osiągi mało się różnią więc wybieram wg stylistyki wnętrza oraz wyglądu zewnętrznego.
    Zgadzam się z Robakiem.

1. 206 i Clio
    3. Ibiza
    Pozdrawiam

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Clio
    Wybieram Clio głównie za osiągi mimo to że Ibiza jest ładniejsza

1.Clio
    2.Ibiza
    3.206
    Tak samo bym je ustawił.
    Ibiza ma lepszego zrywa i ładny, agresywny przód, jednak tył i deska rozdzielcza po prostu jest według mnie brzydka.
    Peugeot ma najmniejszą moc, słabsze osiągi i jego wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny znudził mi się choć deska rozdzielcza jest ładniejsza od Seata. Deska Clio nie jest może ładna, ale przypadła mi do gustu.

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Osiągiwszytskich trzech są zblizone, więc w moim przypadku dacydować będzie tylko wygląd. A więc na pierwszym miejscu 206, na drgim ex aequo Ibiza i Clio, ale jednak nieco bardziej ze wskazaniem na Clio, bo podobno lepiej się prowadzi

Domyślnie

Seat jest ładny Peugeot ma fajne kubełkowe fotele a Clio osiągi

Hmmm.......najchętniej to bym je połączył w jedno auto

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DK_WRC
    Peugeot ma najmniejszą moc, słabe osiągi...
    Przepraszam ze sie wtracam ale szlak mnie trafia gdy czytam cos takiego.czy roznica w mocy na kozysc seat o 3 konie i przyspieszenie o 0,3 sek na kozysc clio upowaznia do stwierdzenia ze peugeot ma słabe osiagi a jesli by były porownywane bolidy o mocy jeden 500 koni przyspieszenie 4,2 sek a drugi 497 i przyspieszenie 4,5 to mozna powiedziec ze ten drugi ma słabe osiagi? Dane techniczne tych aut podaje producent i czesto sa rozne od rzeczywistosc.Jesli potawic te auta na hamowni to wyniki moga byc rozne i wydzie ze peugeot ma nawieksza moc a seat najmniejsza. Jesli zbadac przyspieszenie i predkosc maksymalna profesjonalnie moze byc tak samo.takie stwerdzenie ze ma słabe osiagi moze sie tu tyczyc wszystkich aut lub zadnego.

Uprawnienia umieszczania postów